Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od poczatku bylo postanowienie zero smoczka, ale po kilku nocach zostalo zlamane bo mala robila sobie z piersi smoczek i wisialaby na niej nonstop. Sama wlasciwie decyduje czy go chce czy nie bo czesto tez go wypluwa. Po mm zasypia bez smoka ale po piersi zwykle musi go miec.
Ja dzis bylam u fizjoterapelty by zajal sie moim brzuchem po cesarce, skonczylo sie opklejeniem tasmami.
Martwi mnie tylko ze teraz slabo ja sie czuje i temp. 37,2. Niewiele ponad norme ale juz to odczuwam i nie wiem co dalej :/

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2buay3rdc83qxz.png

Odnośnik do komentarza

Moj jutro konczy miesiac. Dzis pierwszy raz dalam butelke, ale z moim mlekiem.
(Poszlismy do rodzicow i zeby szybciej poszlo karmienie. Tata sie krepuje jak karmie piersia. A prowadzimy razem firme i musialam zalatwic faktury itp)
Smoczka od biedy daje. Ale tak mocno ciagnie, ze co chwile wypluwa. Wczoraj jak wychodzilam na dwor to bardzo plakal to dalam smoczka i zaraz zasnal i tak caly spacer go mial)
Moj nie czuje, ze ma potrzebe bliskosci zeby go nosic czy trzymac na sobie. Ale po karmieniu lubi sobie trzymac buzke na cycuszku. I czasem tez sie zawiesi i cmoka cycka godzine. Ale nie zastepuje tego smokiem.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Gizel ja dzisiaj byłam na paznokciach. W sumie to nie było mnie 3 godziny bo zanim dojechałam do miasta, jeszcze coś załatwiłam... Nie dość, że od razu moje dłonie wyglądają super, a była masakra, to spędziłam trochę czasu jak człowiek. Mała rzecz a cieszy i poprawia nastrój. Myślę że każda z nas powinna czasem zostawić dziecko, ubrać się, zrobić maku-up, wyjść z domu i zrobić coś dla siebie. Wkurzam się tylko, że nie mam czasu ćwiczyć bo mi ciągle mała nie daje i codziennie odkładam to na jutro.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciała żeby moj chciał smoczek, ale nie chce :) czasem ale bardzo żadko zassie, a taki to fajny uspokajacz, no przydał by się.
Ja śpię z mlodym , moj niemalz spi z córka. Ciekawe jak długo ta sytuacja będzie miala miejsce. Póki co nie narzekam :)
W ciągu dnia tez nie mam za wiele czasu. Jak młody zaśnie z rana to zdążę zjeść sniadanie, przebrać się, coś tam minimalnie ogarnąć i tyle. Fajnie ze wystarczy obok niego siedzieć i jest spokój, no ale muszę być ciągle na widoku. Zmiana wit d nie wiele nam dała bo baki dalej mu dokuczają a wolałabym nie zmieniać mleka bo ma po nim ładna kupe.
Gizel - ja nie patrzę :) znowu mam trądzik po ciążowy. Po córce tez miałam. A za młodu nie miałam ! Od poniedziałku idę na dietę paleo, muszę podreperować zdrowie. Razem z niemalzem wiec mam nadzieje ze będzie łatwiej :) i jeszcze muszę się zabrać za kręgosłup bo noszenie synka niezle mi daje w kość!

Odnośnik do komentarza

Ja juz chyba dwa - trzy lata nosze przedluzane rzesy. Jeszcze trzy tygodnie przed porodem je sobie zrobilam, zeby na zdjeciach poporodowych wygladac jakos.
Ale nie mam zadnych zdjec. Po cc to nie bylo to. W ogole nie mam zdjec z mlodym. Jakies takie przypadkowe co wygladam tak ze powinny sie samoistnie skasowac.
A teraz juz mi prawie zeszly to wygladam smutno. Bo jednak od lat te rzesy byly to i twarz jakos wygladala.
Ogolnie malo przejmuje sie swoim wygladem. Bo gdyby bylo inaczej to depresja murowana.
Lubilam to bycie w ciazy - to ze i tak duzo nie moge zrobic z tym swoim wygladem, bo przeciez nie moglam sie odchudzac wtedy. A teraz juz powinnam o tym myslec. Kiedys... a tak na prawde juz niedlugo. Chociaz od lat nic szczegolnie nie robie. Ale serio marzy mi sie byc fit przy nastepnej ciazy. Tak zebym sie nie wstydzila robic sobie zdjecia, miec tylko sexi brzuszek.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam ani rzes robionych ani paznokci. Maluje oko codziennie zeby wygladac ... fryzjerka moja akurat chora. Ale co z ta Dupa jezuuu uda kosmos jakis no i brzuch zostal .. boziu maciezynstwo fajna sprawa ale cwiczyc czasu tez nie mam bo Julek nie spi w dzien moze po 20 minut to czlowiek ogarnie obiad zrobi poprasuje i tyle... chyba ze dwor no tam z 2/3 g

Odnośnik do komentarza

Pawian to normalne, sprawdzaj czy nie jest głodna, moja tak robi jak głodna jest.
Ja się nawet cieszę że nie mam czasu rozmyślać nad swoim wyglądem po porodzie. Może też sobie zrobię paznokcie, ostatni raz w wakacje robiłam. A jakos człowiek lepiej się czuje. Dla mnie ostatnio sukcesem było to że mogłam wejść do wanny i się ogolic bo i na to czasu brakuje tylko szybko prysznic wiecznie bo zaraz mała płacze. Ja się na codzień nie maluję bo wsumie głównie w domu siedzę, tylko jak gdzies wychodzimy. A pomyśleć że kiedys nawet śmieci szłam wyrzucić umalowana i to w pełnym makijażu. Moja matka nigdy tego nie mogła zrozumieć. A teraz sama jestem nie ogarnięta matka co cały dzień ma brudny podkoszulek na sobie z mleka. Ale pocieszające jest to że ten okres mija gdy dzieci trochę podrosna. Nawet się nie obejrzymy jak ten pierwszy rok nam zleci.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

hejka.

U nas nocka przespana. O 3 na pogaduchy z synem się wdaliśmy ale nawet ok.
Zauważyłam, że jak zaśnie bez smoczka, to spi bez i jest OK!
Ale gdy zaśnie z smoczkiem, i mu w trakcie drzemki wypadnie....to afera budzi sie i szuka..i na nowo usypianie.

Radzimy sobie pomału z ciemieniuchą, ścieramu pieluszką delikatnie namoczona oliwką! Pięknie schodzi! Codziennie mały kawałeczek. Polecam!

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Co do wyglądu, tojestem sama sobą zaskoczona.
Z dnia na dzień w zasadzie jest mnie coraz niej? Brzuch tylko lekko został...ale wymiarowo w ciuchach sprzed ciązy sie lekko juz topie.
Też czekam na zielone światło od gina, żeby móc ćwiczyć.
Ujędrnić ciałko.
Paznokcie też czekają na mnie. Póki co niemam czasu ich zrobic. Ale któregos wieczoru usiąde i machu machu będą!

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzis tez ambitnie. Chce zrobic sernik na zimno i kopytka. Ale dopiero udalo mi sie podniesc z lozka, bo mlody ciagle chce cycka. Udalo mi sie zjesc sniadanie i zrobic galaretke. Musze ziemniaki obrac zeby sie ugotowaly i wystudzily. A maly juz pojękuje.
W ogole zaczyna juz gruchać. A moze nie tyle gruchac, co czasem juz wydobywa takie slodkie dzwieki.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłam !!:D

Ja mieszczę się w ciuchy przed ciąży wiec jest Ok ale brzucha trochę mam zwłaszcza jak usiądę to się wylewa, po cc to jeszcze za wcześnie na ćwiczenia z brzuchem ale ostatnio zabrałam się za nogi i tyłek i po 10 minutach miałam dość :D
Rzęsy sztuczne tez robiłam przed ciąża a teraz moje naturalne w opłakanym stanie i myśle żeby iść ale to jak się zacznie wiosna i będę częściej wychodzić z domu takto się nie maluje, a o paznokcie ścinam na zero

U mnie Maksiu spał od 20:00 do 1:15 potem 5 rano a później 7:30 i w sumie od tyg tak jest w dzień dużo śpi ale zaczął mi wymiotować po mleku dzisiaj, zawsze coś musi być .. ale ma bardzo dobry humor uśmiechnięty jak aniołek :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...