Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Kawa śliczny jest Twój Batmanek. Pawian ja też biorę prenatal Duo i zamierzam brać do końca karmienia. Wg analizy Pana Tabletki witaminy te mają najlepszy skład potrzebny dla kobiet w ciąży i karmiących. Moja córcia od kilku dni w ciągu dnia zamiast spać zalicza tzw. 5ciominutówki...tzn zasypia i mniej więcej po 5minitach, gdy smoczek jej wypadnie, wybudza się ;) Kompletnie niewiele jestem w stanie zrobić przy niej. Może w kolejne dni coś się zmieni ?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Nie pisze, bo nic nie umiem wam doradzic czy nawet powiedziec z doswiadczenia.
Moj synek jest w sumie bardzo grzeczny. Jak sie budzi, to tak przez pol godziny poplakuje i znow zasypia. Przy tym sie prezy i wiwija. A tak to jak ma momenty niespania to grzecznie lezy. Nie jest wymagajacy noszenia. Co prawda jak zasnie na cycku to by tak spal a jak sie go przeniesie to sie budzi. Ale moge sobie pozwolic na lezenie z nim. Zakupy robi maz. Obiad tez zrobi. Nie odkurzam ani nic. Jedynie zmywarke wstawiam. Jedyny minus to taki ze mlody lubi sobie nie spac tak mniej wiecej 23 - 2.

Mialam kryzys laktacyjny. Lewa piers tak mnie bolala ze wylam z bolu i mialam taki strach ze nie bylam w stanie mlodego przystawic. (Strach przed bolem). Dopatrzylam sie ranki. Jest to naciagniecie sutka. Od dwoch dni karmie tylko z jednej piersi. Z drugiej odciagam i mroze. Teraz mam strach przystawic spowrotem mlodego do tamtej piersi.

I jeszcze musze sie pozalic, zlapal mnie bol rwy kulszowej. Masakra. Nie jestem w stanie prawie chodzic. Dzis bylismy na zakupach to chodze jak kaczka i paralita - gorzej jak w ciazy.

A teraz sobie siedze i jakos mi slabo. Patrze temperature a tu 38°. Piers troche goraca. I teraz strach ze jakies zapalenie sie szykuje.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Magdness ja sie troche o zapaleniach naczytalam jak mialam ten nawal i tez jedna piersia karmilam. Lepiej zglos sie jutro do lekarza bo to ponoc tak sie z goraczka zaczyna...
Ja tez mam to szczescie ze maz wszystko porobi. Inaczej bym oszalala... Mala ogolnie jest grzeczna i nie placze ale czasem musze lezec obok niej i jej godzine masowac brzuszek... A jak zasnie to max na 15 min. Jedynie po mm spi kilka godzin co mnie bardzo dziwi... Zapada chyba w twardszy sen i wtedy bol brzucha jej nie wybudza.

Co do witamin to biore femibion 2

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2buay3rdc83qxz.png

Odnośnik do komentarza

Babeczqa85 u mnie wcale nie idzie dużo. Używam Water Wipes. Często nawet przy kupie starcza jedna, maks dwie.
U nas jedzonko o 22:45 potem marudzenie i następna pobudka o 3:50 i o 7. Fajne ostatnio mamy noce:-) A ja od 2 dni znowu zaczynam jeść nabiał po przerwie (ma azs i pro forma zrobiliśmy eliminację) i od razu mi lepiej. Mała na razie nie narzeka więc mam nadzieję, że będzie ok.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

O rety ! Dziewczyny- Sorki ze tak długo nas tu nie bylo... nawet nie próbuje nadrobić tych wszystkich wpisów bo bym urlop musiała wziąć ;)

My z Zosia mamy się dobrze, póki co problemów kolkowych brak - tylko od
2-3 dni wysypka;( na początku myślałam Ze to potowki .. pojawiały się i znikały, - a teraz sa prawie wszędzie ;( jabarczoej na brodzie i szyjce ale tez na brzuszku i raczkach? Ktoś pomoże? Macie podobne sytuacje? Karmie odciaganym, proszku nie zmieniałam... nie mam pojęcia jak to zwalczyć ...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny.
Babeczqa85 przy mojej dwójce to idą jak woda te chusteczki, używam huggies. Planowałam używać waterwipers przy córce a przy synu używałam pampers no bo on już większy jest i tak często kupy nie robi to nie ma już takiego znaczenia jakich używa a są dużo tańsze ale ze ciężko było ogarnąć bo brałam te które były pod ręką a przy małej to pół paczki nie raz na raz mi idzie jak zaczyna robić kupę podczas przebierania to zmieniłam na huggies maja tez dobry skład i są tańsze nawet od pampersa i używam przy obojgu. Paczka tak na 2 dni idzie ale fakt nie oszczędzam ich. Mała jeszcze na koniec przemywac wacikiem z woda. Ciężko by było mi kupę ogarniać wacikami, a tak to z grubsza myje chusteczki a na koniec wacikiem.
Kati8 trzymam kciuki by dziewczyny szybko wyzdrowialy.
U nas jest fajnie, cycki aż tak nie bolą dzięki maści. Mała wczoraj przespala cała noc w łóżeczku. Tyle co na karmienie ja brałam. I dopiero rano ja wzięłam po karmieniu na przytulaski. Chyba faktycznie przechodzi skoki rozwojowe szybciej. Dalej mamy problem z ulewaniem ale taki problem to nie problem. Dziś mi zrobiła wyrzutnie kupy podczas przebierania. Od wczoraj nie robiła. A jak zaczęła to akurat podczas zmiany pampersa cały przewijak ubrudzony i jak już myślałam że skonczyla i podniosłam pupe do wytarcia to poleciało prosto na mnie. Byłyśmy dziś na spacerku, potem idę po Roberta z nią do przedszkola bo ładna pogoda więc możemy się przejść.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Kati8 trzymam kciuki by dziewczyny sobie poradziły. Staraj się je nawadniać jak najczęściej...najważniejsze by się nie odwodniły!!! Biedne Maleństwa ;( My przeszłyśmy przez trądzik niemowlęcy i muszę potwierdzić, że krem Emotopic działa na to rewelacyjnie- tak jak doradzała Kasia837! Polecam!
Teraz walczymy z ciemieniuchą, jest jej naprawdę dużo mimo stosowania oliwki, kokosowego tez i jest coraz gorzej :((( a za 1.5tygodnia chrzciny :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...