Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamuśki...nam pediatra mówiła, że jak dzidziuś zrobi dużo kup na dzień i jedna na 12 dni i nic więcej dziecku nie dolega, to wszystko jest prawidłowe.
Niestety my mimo delicol, sab Simplex ciągle walczymy z gazami. Odnoszę wrażenie, że te kropelki raz działają, a 10 razy nie :(((
Mamy kp czy Wy liczycie ile macie karmień na dobę?

Odnośnik do komentarza

Tak, z kp niebylo problem i, ale bardzo się denerwuje, i irytuje gdy codziennie s porze wieczornej babel tak się złości, że piersi nie chce ani jednej ani drugiej, nosić nie, odbić Nie, pampers nie, tulić nie....no tak się złości i Krzyczy Że nie mam sposobu nawet na uspokojenie.
Mija chwila, jak by pstryknac palcami, i śpi...I wtedy myślę że może poprzez mleko,?? Albo z piersiami coś nie tak. .albo że mną...

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

baveczqa Maksiu wieczorem tez często płacze i ciezko go uspokoić, to problemy z brzuszkiem, zapewne u ciebie to to samo jeśli przy tym się pręży i wierzga nóżkami i dosłownie nie idzie go uspokoić i płacz jak by go ze skory obdzierali , i poprostu zasypia zmęczony przerabiałam to, kup sobie jakieś kropelki dicofrol, infacol lub sab simplex i zobacz czy to ustanie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Ja zmienialam mleko raz i na jednym mial kolki i pierdzial i jak zmienilam na antykolkowe to moze ciut lepiej jest ale pierdzi jeszcze bardziej... wiedz czytajac was chyba nie ma roznicy ... moze kolo 3miesiaca zaczna wyrastac z tego. My po badaniu bioderek wszystko oki;) maly ma juz 6tydzien zaraz a za tydzien pierwsze szczepienia brrrr a jak tam wasze brzuchy bola jeszcze? A naciecia? Bola was szwy ?

Odnośnik do komentarza

Hej troszkę cb mnie nie było ...u mnie już nic nie leci już tylko biały śluz nieraz pod żółty kolor ale wporzadku za dwa tygodnie na kontrolę do ginekologa ide trochę mnie mięśnie jak dotykam tam na dole na niej w koło bolą ale tak to ok.u nas 4 tydz i kuźwa pępek się trzyma pani dr powiedziala że jest mięsisty i że gruba pępowina była i dlatego powiedzialaam że te nowoczesne metody psikania to owszem odkażaja ale nie wysuszają i spirytusem 70 %,aczelam wczoraj patyczkiem od uszu robić.zobaczymy podobno szybciej odpadnie ....Y jeszcze nie dostaliśmy skierowania na booderka..Mam do was pytanko jakimi szczepionkami szczepienie dzieci?wogole to pneumokoki są przymusowe teraz my 5w 1 tak jak córkę było wszystko ok ładnie znosiła mieliśmy 6w 1 ale naczytałam się że po tej szczepionce dużo jest odchyleń i wogole się wystraszyłamterwz mamy błonica tężec ksztusiec jedno uklucie i w drugą nogę na żółtaczkę chyba i jeszcze chciała na tej samej wizycie zaszczepić na pneumokoki ale mąż się wkurzył i mówi za dużo tych szczepionek w sensie nie ukłuć tylko że no malutki organizm i tyle wladowane że może odczowamy gorączkowac męczyć ja będzie a po co i że ta na pneumokoki osobno no i że po 2 tygodniach

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza
Gość Minka2019

Cześć dziewczyny. Jestem mamą ze stycznia 2019. Weszlam przez przypadek na forum. Mam nadzieję że się nie pogniewacie że się wtrącę. My przed pierwszym szczepieniem ( ze starszą córką) poszliśmy do neurologa czy nie ma przeciwwskazań. Okazało się że jest - napięcie mięśniowe. Dostaliśmy zaświadczenie o odroczeniu szczepienia, później rehabilitacja. Na koniec dostaliśmy zaświadczenie od neurologa na szczepionkę 5w1 na NFZ. Teraz z drugą córką też wybieramy się do neurologa.
Zdrowia wszystkim maluszkom i mamom.

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj mamy 6w1 i pneumokoki.
Magdness moja też przechodziła etap glonojada. Musisz się uzbroić w cierpliwość i przystawiać Harrego tyle ile chce.Wtedy pokarmu będzie wystarczająco. A tym co odciągasz się nie przejmuj. Czasem tak jest, że laktator mało co ściąga a dziecku wystarcza.
Babeczqa85 nie ma ograniczenia co do czopków. Nawet wcześniakom poniżej 3kg się daje.
Może Borys po prostu daje Ci znać, że pierś to jest to czego potrzebuje;-) ładnie przybiera to może nie ma co kombinować. Są też takie dzieci które w ogóle nie chcą jeść z butelki. A może nie pasuje mu mleko...
Gizel u mnie tak jak już pisałam d.. nieurywa chociaż mija już siódmy tydzień od porodu. Rana przy wejściu się nie zrosła do końca. Dno miednicy dalej słabe. Podbrzusze czasem pobolewa. Już nie mam upławów ale jeszcze pare dni temu jak coś dźwignęłam to było plamienie. Ale co tu się dziwić jak mała od 22 czy 23 tyg była wstawiona głową do kanału i cisnęła na krocze:-(

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...