9 miesięcy, ciąża

Skarby Październikowe 2017

Koraliczek

Koraliczek

Witajcie Kochane Mamusie !!
Możliwe, ze bede pazdziernikowa mamusia, stad zakładam ten wątek ;)

Gratuluje wszystkim i życzę spokojnej nudnej ciąży;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/yuudhqvkvm3v9lxg.png

38506 koraliczek Kobieta, 27 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mamejka3

~Mamejka3

Hej! Czekasz na 2 kreski?
U mnie tez byc moze bedzie dzidzius w pazdzierniku :) jak narazie czekam jeszcze ze zrobieniem testu, pomimo ze okres mi sie spoznia 4 dni.

guernica

guernica

Oj, cos mi sie zle dodalo i samo hej wyszlo...
Chcialam sie przywitac i zaproponować, zebysmy moze cos wiecej o sobie napisaly i sie blizej poznaly. Co myslicie?
Pozdrawiam.

38034 guernica Kobieta, 32 lata, Stockholm
~Mamejka3

~Mamejka3

Jestem za :)
Zatem zaczne. Jestem juz mamą chłopca. Obecnie z mezem staramy sie o drugie dziecko. Mam nadzieje, ze udalo sie i zostaniemy po raz drugi rodzicami. Poki co poczekam jeszcze z testem, pomimo ze @ spoznia mi sie kilka dni. Z synem mialam 3 testy negatywne, a z krwi wyszedl juz 6-7 tydzien.

guernica

guernica

To faktycznie nie ma co się stresowac testami. Pojedziesz na test z krwi znowu?
Ja tez mam synka - ma 2 lata i 5 miesięcy i ma na imię Franek. Ja mam 31 lat, mieszkamy w Szwecji i ja pracuję w przedszkolu.
Mamejka3 a czujesz juz jakies dolegliwości? U mnie tylko mocny bol brzucha w sumie i czasem glowy. Ale reszta pewnie dojdzie za kilk dni haha. No i niestety jestem strasznie przeziębiona - nos zatkany, bol gardła i ból mięśni. Ratuje sie domowymi sposobami, ale to niestety nic nie daje...

38034 guernica Kobieta, 32 lata, Stockholm
~Mamejka3

~Mamejka3

Poczekam z testem do poniedzialku. Bedzie to akurat tydzien po spodziewanej @. I zobaczymy.
A dolegliwosci zadnych. Jedynie jajniki bolaly mnie przez ok 1tydz. I zdarzyly sie nudnosci.
W pierwszej ciazy dopiero ok 8tc pojawily sie u mnie bole piersi. A nudnosci ok 11-12tc. Przeszly w 17tc. Potem mialam tylko zgage od 5 mies a od 6 bol bioder i spojenia. Takze tamta ciaze raczej bezobjawowo przechodzilam.

~milenka21152

~milenka21152

Hej właśnie zobaczyłam dwie kreseczki i chyba będę pazidziewrnikowa; ) ale najgorsze ze nie pamiętam kiedy mialam @ bo mam strasznie nie regularne;) wczoraj tak sobie pomyślałam że miesiąc napewno minol i lepiej zrobie test i baaaach! !!!! Dwie kreski przetarłam oczy ze zdumienia i jednak dwie;) teraz z nadzieją w sercu do lekarza się umuwic i zegarki na potwierdzenia pozdrawiam Milena