Skocz do zawartości
Forum

dzieciaczki z listopada 2006 i okolic:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, Moja Asia poszła od września do przedszkola. Pierwsze dni bardzo jej się podobało, bo nowe Pani, dzieci, ale po 4 dniach inne dzieciaczki nieprzestawaly płakać w szatni i moja Asia chciała się chyba dostosować do nich i niestety też zaczęła płakać. Na szczęście po 3 dniach jej minęło i teraz nawet w sobotę chce iść do przedszkola.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie mamusie dzieciaczkow z 2006 roku, zwlaszcza z listopada. Amelka jest z 22.11, w zeszlym roku w lipcu poszla do przedszkola, ktore UWIELBIA:) Pierwszy dzien polegal na obserwacji otoczenia - Pan ( Cioć ), dzieci..ale na drugi dzen trudno bylo wyciagnac ja do domu. Juz nie mowiac ze na do widzenia wisi na szyi kazdej z Cioc łacznie z Pania Dyrektor, bo musi kazdego pozegnac i ukochac. Nazywaja ja tam słoneczkiem:)) My z mezem jestesmy szczesliwi patrzac na jej reakcje , bo najwazniejsze jest to aby dziecko czulo sie zadowolone z miejsca w ktorym przebywa na co dzien, w ktorym sie uczy i bawi.Bylo jej o tyle latwiej z aklimatyzacja w nowym miejscu, gdyz wczesniej chodzila rok do zlobka, uwazam ze mialo o napewno spory wplyw.

Odnośnik do komentarza

Witajcie listopadowe mamusie:)
Ja swojego szkraba mialam juz wyslac w lutym, ale troszke sie zgapilam i bylo za pozno. Jako że my mieszkamy w UK, teraz od lipca juz musimy sie zapisac bo maly musi zalapac jezyk angielski jako ze w domu rozmawiamy po polsku. Aczkolwiek w przedszkolach tu organizowane sa darmowe sesje dla dzieci ktore sie nie zalapaly 2 razy w tyg po 2 godziny. Zauwazylam ze maly az lgnie do tego przedszkola, uwielbia dzieci, ale troche sie denerwuje ta bariera jezykowa. Ale mam nadzieje ze zalapie szybko ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...