Skocz do zawartości
Forum

Pot niemowląt


Gość MamaXosi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaXosi

Witam, Czy Wasze dzieci się pocą? Moja córka kilka razy dziennie ma spocona całą głowę, szczególnie przy piciu mleka,nie wiem czy to normalne. Jak ja pocałowalam powyżej czoła to była słona... Naczytakam się że słony pot to mukowiscydoza i teraz się boję... Możliwe że to że jest słona to dlatego że jak ten pot wyschnie to te związki zostają na skórze. Już sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza

MamaXosi, w jakim wieku masz córcię?
Co do pocenia się samej główki, to ja taki problem miałam z pierwszym synkiem i u niego miało to związek ze złym dawkowaniem wit. D. A ile ty tej wit. dajesz córce? Zrezygnuj z jej podawania przez tydzień-dwa i zobacz czy będzie różnica w poceniu się. Jeśli nie, to zgłoś to pediatrze.
A z temperaturą, to dziewczyny mają rację, 24st. to za dużo. Dzieci, które są chowane w takich temperaturach częściej chorują niż dzieci z domów, gdzie jest temp. 19-22 st. Wyłącz kaloryfery, ale jeśli masz wyłączone, to uchyl okno na mikro.
Daj nam potem znać czy coś się zmieniło. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

MamaXosi, 1 jednostka wit. D to ok :). Ja te ponad 10 lat temu to miałam różnie zalecane, raz 3 krople, raz 2 krople, a tak naprawdę to było jej za dużo (bo jeszcze miał w mm). Ale mój synek miał bardzo duże ciemiączko, a w tamtych czasach (teraz jest inaczej) zalecano wówczas więcej wit. D.
A badań wtedy nie miał pod tym kątem robionych.
Więc może u twojej córki nie ma to związku z wit. D, tylko jednak ze zbyt wysoką temperaturą w domu i za ciepłym przy tej temperaturze ubieraniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...