Skocz do zawartości
Forum

drugi poród po cc przy skoliozie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialam sie dowiedziec jaki porod czeka mnie przy skrzywieniu kregoslupa w dwoch miejscach/skolioza/ jedno skrzywienie ma ok 90 st wiec dosc powazne. Pierwsza cc mialam 13 m-cy temu teraz znow jestem w ciazy i zastanawiam siejaki porod mnie czeka??na co sie nastawiac??czy to znow bedzie cc??Szczerze to taki porod wlasnie bym wolala gdyz po pol godziny chodzenia strasznie kregosłup daje sie we znaki...:(

Odnośnik do komentarza

Ewcia ja byłam w podobnej sytuacji też skolioza tylko troszkę mniejsza bo w dzieciństwie zooperowana... Moja lekarka odesłała mnie pod koniec ciązy do chirurga po zaświadczenie z zaleceniem cc... Oczywiście nikt nawet nieodważyłby się dać mi znieczulenia zewnątrzoponowego, tylko narkoza i powiedzmy po krzyku ;)
Myślę, że i w Twoim przypadku nikt nie wezmie na siebie odpowiedzialności za poród naturalny... A jak kręgosłup boli... Och świetnie Cię rozumiem... Życzę dużo zdrówka i sił w noszeniu brzuszka!! Uważaj na siebie i maluszka :)

http://s3.suwaczek.com/200812175365.png

http://s2.suwaczek.com/201211075565.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Pierwsza cc byla ze wzgledu na ulozenie maluszka... posladki... mysle ze przez ten kregoslup mogl miec za malo miejsca zeby sie obrocic. Moze i teraz tak bedzie;) No i mam nadzieje ze kilogramy tez beda te same:D:D Ostatnio 9 kg, wiec oby i tym razem nie bylo wiecej:)Teraz to dopiero poczateczek, wiec jeszcze sporo przede mna... myslalam ze o drugiego bedzie sie trzeba bardziej starac a tu juz:) Tzn narazie test ok zobaczee za pare tyg czy rzeczywiscie test wyszedl ok:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...