Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Muszę schudnąć 5 kg do nowego roku

~BelllaE

~BelllaE

Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Znalazlam w internecie dobry plan na chudniecie, [reklama usunięta]

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lenka_93

Lenka_93

Lubię aktywnośc fizyczną choć ja kalorie spałam troszkę inaczej niż ty. Ja wskakuje na rower 15 km z jednym psem kolejne 10 km z drugim psem a wieczorami rolki ze znajomymi hi hi. Po ciąży w ten sposób szybko wrócilam do formy. Początkowo ciężko było a miałam tylko jedną sunię która miała dużo więcej energi o de mnie. Gdy doszłam do wprawy a moja psinka już nie nadążała za mną pojawił się drugi psiak. Uwielbiam nasze przejażdzki. Są przyjemne a ja dzięki nim trzymam linie. Waże w tej chwili 54 kg przy 168cm wzrostu po ciąży ważyłam 62. Na wsi w której mieszkam wszyscy mnie już znają i choć dla nich to dziwne co robie bo ich zdaniem pies jest tylko od pilnowania posesji na metrowym łańcuchu ja nie zrażam się i robię dalej swoje. Tak więc trzymam kciuki i za ciebie by się udało ci zrzucić te kilka kg :D Powodzenia kochana :)

--

http://www.suwaczek.pl/cache/9e86ec98c7.png http://suwaczki.slub-wesele.pl/201305062338.html

39717 lenka-93 Kobieta, 33 lata, Wojciechów Kolonia
Sylwia311

Sylwia311

Dziewczyny 5 kg to naprawdę nie dużo, mi wystarczyło jedynie wyeliminować na tydzień czasu niezdrowe przekąski żeby tyle zrzucić.

60904 sylwia311 Kobieta, 35 lat, Warszawa
Dziubala

Dziubala

Sylwia311, schudnięcie 5 kg w ciągu tygodnia jest bardzo niezdrowe i niemal gwarantuje 100% jojo.
Co do chudnięcia, to jak ktoś ma sporą nadwagę, to 5 kg łatwo zrzuci, a jak tych kg jest niewiele, to wcale nie tak łatwo pozbyć się 5 kg, jak się niektórym może wydawać.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Omerka

~Omerka

No dokładnie.Sama również kiedyś tak szybko się odchudzilam bo byłam na diecie kopenhaskiej. Takie odchudzanie jednak nie jest ani zdrowe ani polecane z uwagi na to, ze równiez i mnie dopadł ten sławetny efekt jojo....W sumie czego się spodziewałam
Najlepsze zestawienie to
dieta
ćwiczenia
oraz ewentualnie zabiegi ( bardzo dobre działanie na cellulit ma endermologia. Dzięki zabiegowi pozbyłam się okropnego cellulitu, jaki mi pozostał po ciąży!