Zakupy i prezenty

Catering na chrzciny. Gdzie w Warszawie?

michalowa

michalowa

Cześć,

Mamy za sobą (w końcu!) przeprowadzkę do stolicy. Kolejnym ważnym wydarzeniem są chrzciny naszego Kubusia. Z racji małego mieszkanka - a dość licznej rodziny, chcemy zorganizować przyjęcie w wynajętym lokalu. Sala już wybrana, jednak musimy coś podać do zjedzenia naszym gościom :)
Prośba do Was o podesłanie namiarów na pewne firmy cateringowej z Warszawy i bliskich okolic.

Dziękuję!

--

Któż by wiedział, że czas leci, gdyby nie lustro i gdyby nie dzieci (J. Sztaudynger)

55200 michalowa Kobieta, 31 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kasina

Kasina

Też zdecydowaliśmy się w zeszłym roku, aby zamówić catering. Akurat u nas chrzciny zbiegły się z komunią naszego synka, więc odezwał się we mnie leń i poddałam się z przygotowaniem wszystkiego sama :) Tym bardziej, że przyjęcia odbyły się w wynajętej sali. Staraliśmy się wybrać firmę spod stolicy i tak trafiliśmy na catering z Michałowic od firmy lunchservice.com.pl. Bardzo miła obsługa, ciepło wspominamy z nimi współprace. Sporządzili dla nas ciekawe menu, no i co najważniejsze smaczne dania, a o ciastach to już nie wspomnę.

--

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

55308 kasina Mężczyzna, 33 lata, Warszawa
~Zarka

~Zarka

Również miałam problem z cateringiem dlatego ostatecznie zdecydowałam się na jakąś restaurację. Mama doradziła żebym sprawdziła w Karczmie Człekówce i przyznam, że zorganizowali nam te chrzciny tak, że o nic sie nie martwiłam :)

~Karinaar

~Karinaar

Na tego typu imprezy często zamawiam catering z restauracji Akademia :) Byłam za każdym razem bardzo zadowolona, restauracja potrafi dostosować jedzenie do okazji, a wszystkie potrawy są bardzo smaczne, wyglądają elegancko i estetycznie.
Goście również byli bardzo zadowoleni, później kilka osób nawet zwracało się do mnie o namiary na restaurację, więc samo to świadczy o tym, że restauracja solidna ;]

~Iwona99

~Iwona99

Ja jestem z Wrocławia i na chrzciny mojego synka zamawiałam catering z firmy Margaret. Spisali się bardzo dobrze. Dania były bardzo smaczne i pięknie się prezentowały.

~Ewa0009

~Ewa0009

Zdecydowanie mogę polecić Aperitif Serwis. W tamtym roku zamówiłam jedzenie stamtąd również na chrzciny. Wszystko zostało zrobione zgodnie ze wspólnymi ustaleniami. Nie mieli żadnego poślizgu, a organizacja była dopięta na ostatni guzik. Ciepłe dania były przepyszne, a zakąski pięknie wyglądały. Goście byli pod wrażeniem i o to chodziło. Super!

~Ida55

~Ida55

Na chrzciny idealnym miejscem jest Restauracja Klimczok. Organizowaliśmy tam chrzciny naszego synka i jesteśmy pod wrażeniem. Mają bardzo bogate menu, serwują pyszne dania kuchni polskiej. Obsługa jest bardzo miła, a w organizacji takich przyjęć radzą sobie fantastycznie :)

~aledda

~aledda

My w sumie na chrzcinach skorzystaliśmy z Catering Arts. Bardzo dobrze gotują i potrafią przygotować naprawdę dobre i smaczne potrawy, ładnie je podać i udekorować.

~Catering w warszawie

~Catering w warszawie

Ja polecam jedzenie z restauracji Akademia. Mają przepyszne dania. Można oczywiście samemu coś dobrać, wystarczy z nimi porozmawiać. Ale świeże jedzenie przygotowane przez chrzcinami zaraz, wszystkim gościom smakowało :) www.restauracjaakademia.pl

~Boziulka

~Boziulka

W wawie tylko Gastroteam. Zajmują się organizacją imprez, przyjęć i cateringiem. Byłam na komunii, którą organizowała ta firma i goście byli zadowoleni, ja zresztą też.

~Róża90

~Róża90

Również niedawno organizowałam chrzciny mojego synka i zdecydowaliśmy się na catering ze wspomnianej już tutaj restauracji Akademia. Znałam to miejsce od dawna i byłam pewna, że mogę im zaufać. Catering był świetny, dania pięknie podanie i co najważniejsze pyszne. Z tego co wiem, to można też zorganizować przyjęcie u nich, co też może być fajnym rozwiązaniem. Z czystym sumieniem mogę polecić :)