Zakupy i prezenty

Prezent na 50-te urodziny!!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nowoczesna

~nowoczesna

A czy mama lubi nowinki technologiczne i inne takie rzeczy? Jeśli tak, to proponuję na media expert albo czymś podobnym poszukać. Ja na święta zamawiałam pralkę mamie i jeszcze wydłużyli czas odbioru, więc idealnie się złożylo. Mam nadzieję, ze będzie się podobać i służyć ;)

~darek88

~darek88

Na 50 - tke to żonie kupiłem bardzo ładne kolczyki w klepie internetowym ( właściwie córka kupiła )

~wiesiek944

~wiesiek944

Dobrym pomysłem na prezent na 50 urodziny będzie jakiś rzadko spotykany alkohol, może wódka Starka? Można ją zamówić online

~Amelnke

~Amelnke

No właśnie bardzo trudno jest czasami znaleźć prezent dla starszej osoby. Często maja własny specyficzny gust, poza tym wiele rzeczy nie jest im potrzebnych :P

Ze swojej strony mogę polecić tę Kwiaciarnię w Lublinie http://www.kwiaciarnialublin.pl

Mają tam przepiękne kwiaty i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry prezent. Uniwersalny.

Ela78

Ela78

Zależy jeszcze dla kogo ten prezent, bo wiadomo że kosmetyki czy też perfumy zawsze się sprawdzają. Ja właśnie szukam prezentu dla taty i jednak zdecyduję się na Prada perfumy męskie - Ceneo.pl dobrze że ich tutaj znalazłam, bo nie wiem gdzie bym kupiła taniej. Wiadomo że różne są ceny w sklepach.

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
~Klementyna432

~Klementyna432

Ja kupiłam dla swojego faceta voucher na przejazd sportowym autem w [reklama usunięta]. Duży wybór aut i lokalizacji torów także każda z nas na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla swojego faceta :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Wszystko jest łatwo i szybko a zadowolenie mężczyzny gwarantowane :)

Luki1985

Luki1985

W tym wieku, to koniecznie coś dla relaksu, np. jakiś duży telewizor, najlepiej 4K :D ja zainwestowałem ostatnio w 55-calowego Sharpa. Nie jest to może obecnie popularna firma, jednak miała swoje lata świetności, a teraz stara się wrócić do czołówki.

62758 luki1985 Mężczyzna, 34 lata, Gorzów
Meegi

Meegi

To bardzo mocno uzależnione od preferencji obdarowywanej osoby, ale jeśli nie kupujemy czego dla rozrywki, to warto podarować coś dla zdrowia. Ja sprawiłam mojej mamie ciśnieniomierz, bo zawsze miała problemy z ciśnieniem. I owszem, miała jakiś tani model, ale postanowiłam kupić coś z wyższej półki. Wiem,że jej byłoby szkoda na to pieniędzy, a jednak dobry sprzęt ma się na lata, no i jakość zupełnie inna. Znalazłam fajny model w sklepie [reklama usunięta] i była naprawdę bardzo zadowolona. Zresztą służy jej cały czas :). Ale to może być też jakiś pakiet badań, może zabieg, o którym ktoś myśli, ale jednak odkłada? Chyba zadbanie o zdrowie jest lepsze, niż kolejny kubek albo inne niezbyt przydatne gadżety?

62624 meegi Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz