Skocz do zawartości
Forum

Nocnik jednorazowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, pozwolę sobie przeprowadzić małe badanie rynku ;) Chciałabym poznać wasze opinie. Co myślicie o nocniczku jednorazowym dla dzieci?
Opis: jest to produkt biodegradowalny. Składany - małe wymiary (16x9x3cm) sprawiają, że mieści się bez problemu w torebce. Gdy dziecko poczuje potrzebę wystarczy rozłożyć nocniczek, a później zawiązać specjalne "uszy" i wyrzucić zawartość do kosza na śmieci. Czysto i higienicznie. Bez potrzeby korzystania z publicznych toalet (których często brak lub są brudne) np. w podróży czy w parku. Nocniczek to połączenie tektury, folii i wkładu chłonnego (żeby zawartość nie rozlała się podczas przenoszenia). Wytrzymałość do 30 kg.
Skorzystałybyście z takiego rozwiązania? Ile byłybyście skłonne zapłacić za taki produkt?
Celowo na razie nie podaję marki, ani ceny. Proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe bo znam wiele osób, które wożą swój domowy nocnik dla maluszków a zawartość nie mają jak sprzątnąć. Myślę, że to nawet ciekawy sposób na utrzymanie higieny podczas długich wyjazdów. Ciekawa jestem tylko innych opinii bo jak dla mnie to ciekawy produkt mozę być. Warto jednak znać wady takiego produktu bo zalety same się znajdują.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, cena tego cacka w detalu to 7-8 zł. Sporo jak na produkt jednorazowego użytku. Innych wad nie widzę.
Ja młodą w podróży zwykle trzymałam w powietrzu nad toaletą (sama bym nie siadła na tych "publicznych" muszlach, a co dopiero dziecko sadzać) i o ile siku to nie problem, bo trwa kilka sekund, to jak zebrało się na grubszą sprawę to kręgosłup nie mój

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...