W oczekiwaniu na bociana

Starania po poronieniach - co zrobić by donosić kolejną ciążę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mp1

mp1

Przykro mi z powodu tych strat... to jest naprawde smutne ile kobiet przeszlo przez poronienie :(
M4gd4 trzymam kciuki za 2 kreseczki na tescie w koncu sie uda :) dobrze ze masz synka dzieki niemu musisz sie trzymac i nie mozesz sie zalamac..
Paulina11p mam nadzieje ze tym razem sie uda jestes juz za polowa ciazy wszystko musi sie ulozyc :) jest strach wiem bo tez sie boje ale jestem.dobrej mysli :) trzymajcie sie dziewczyny :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

47833 mp1 Kobieta, 27 lat, olsztyn
Selena80

Selena80

Hej. No sluchajcie to jest straszne. Ja juz nie ma sily. Zrobiłam betę wczoraj i mam 2, czyli dupa. Ja juz mam dosyc jak mysle ze znów bede musiała przejść ten proces od nowa. Czekanie na okres, kłótnia z chlopakiem w dni plodne, bo przeciez bede swirowala. Potem rozmyslanie czy zdążyliśmy i liczenie dni milion razy. Potem szukanie na sile najmniejszych obiawow. Przeglądanie tych samych wpisów w necie, zamartwianie ze miałam grypę, napulamsie coli, zjadłam wafla, nie zjadłam wafla. Potem test negatywny. Moze beta- tez megatywna....i od nowa. Nie mam juz sil. Czuje ze czas mi ucieka. Do tego w pracy u mnie robi sie nieciekawie. Mam dola, czuje bezsilność.

46907 selena80 Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Data

~Data

Cześć,

Straciłam pierwszą ciążę w 9 tygodniu :(. Aktualnie jestem w drugiej, 13 tydzień i odliczam każdy dzień. Badań zrobiłam mnóstwo i polecam nie słuchać rad lekarzy, że to się zdarza. U mnie wyszła niedoczynność tarczycy, polecam każdej starające się dziewczynie przebadać nie tylko TSH ale i przeciwciała tarczycowe. Poziom homocysteiny (dla kobiet starających się norma jest max do 8). Zaszłam w ciążę różnież w obu przypadkach po odstawieniu glutenu i laktozy. I dalej nie jem, to ma znaczenie jeśli ktoś choruje na autoimmunologiczne choroby. Leczyłam też wysoką prolaktynę bromergonem. Życzę każdej starające się kobiecie powodzenia i odnalezienia przyczyny, wbrew powszechnemu twierdzeniu wcale nie jest najczęstsza przyczyną wada genetyczna. Pozdrawiam

~Data

~Data

Selena80 wiem co przechodzisz bo czułam się podobnie, każdy cykl chciałam odpuścić, ale się na nowo nakręcałam. Stres niestety nie pomaga w zajściu w ciążę. Brak płodności (jesli sie nie zachodzi w ciaze ponad rok) zawsze jest objawem jakiś nieprawidłowości w organizmie, jeśli masz siłę to szukaj ich i się nie poddawaj. Warto też oswoić się z myślą, że może się nigdy nie udać, wiem że to brzmi strasznie, ale tylko pogodzenie się z ta myślą pomoże tak naprawdę odpuścić. A wtedy zwykle się udaje!

xIzax

xIzax

Selena nie mysl o uciekajacym czasie, o wieku itd!!! Wiem, ze to łatwe nie jest ale chociaz spróbuj. Masz jeszcze czas, moze nie az tak wiele jak dwudziestolatki, ale masz.
Rozumiem co przechodzisz, bo ja czulam to samo - sprawdzanie kiedy dostane okres (bo mialam nieregularny), obliczanie dni plodnych (kiepsko mi to szlo, patrzylam na sluz). A potem ciągle myslenie-czy sie udało czy nie, robienie testow, badan beta hcg itd. No oszalec bylo mozna. Balam sie...
Zobaczysz uda sie! Wiem, ze ta niepewność, to czekanie wykancza ale musisz dac rade!
Dzieki Bogu mam swoje dzieciatko juz przy sobie ale...jakbym myślała o drugim, to pewnie bede sie zachowywala tak jak Ty. Bede miala obawy, strach...itd. Niestety trzeba jakos sobie z tym poradzic...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdgeazlcj0sw.png

41434 xizax Kobieta, 35 lat, Xxx
Selena80

Selena80

Bardzo się cieszę ze jest takie forum i mogę z Wami porozmawiać. Dzieki. Dzis dostałam @. Przyznam, ze właściwie pierwszy raz od poronienia @jest normalny, jak kiedys. Boli mnie brzuch, jest obfity. Na razie mimo ze mi smutno ze się nie udalo, zaczepiam sie myśli ze to dobrze ze mam "normalny" okres. Jak Wasze cykle? Dziewczyny nie podpisalyscie sie wiec nie wiem jak mogę się zwracać. Mp1 co u Ciebie? Xlazax, dzieki za mocne słowa. Kochane, wiem ze nie można sie zalamywac. Al trudno nie miec załamania jak sie nie udaje

Selena80

Selena80

Dobrze ze mogę Was zapytac o wszystko. Lekarze, odwiedzilam ok 6 różnych, każdy cytuje mi regulki. Jakby uczyli sie wszyscy z jednego podręcznika. Jesli w tym cyklu mi się nie uda to czytałam o IUI. Wiecie czy sa jakies przeciwwskazania? Czy lekarz może mi odmówić? Pozdrawiam Was wszystkie.

silver

silver

halo jestem:)
nie pamiętam kiedy ostatni raz tu pisałam, nie mam w ogóle czasu na nic.
Karola, Iza co u was dziewczyny??
u mnie w wielkim skrócie:
Ola nosiła aparat ortopedyczny dwa miesiące, jesteśmy już po bioderka zdrowe. generalnie malutka b.grzeczna płacze tylko jak chce jeść albo spać, od tygodnia nie karmie już piersią bo wyszła nam alergia na białko krowie, wylądowałyśmy nawet w szpitalu bo były kupy z dużą ilością śluzu i krwi, obecnie daje probiotyk i od czwartlu podaje jej marchewkę, tak na wszelki wypadek gdyby któraś z was chciała gotować sama dziecku to pediatra odradził do 10 miesiąca powinno się podawać tylko jedzenie ze słoiczków- jest najczystsze, zero chemii i poprawne proporcje, opowiadał nam z 10min o zaletach słoiczków- ja miałam ambicje żeby małej gotować bo myślałam że tak będzie zdrowo. Obecnie waże 2kg mniej niż przed ciążą od porodu zeszło mi 20kg, jednak karmienie piersią to cudowny odchudzacz:) gdyby nie ta alergia to bym karmiła dalej. czekam na wieści od was. buziaki

37460 silver Kobieta, 34 lata, warszawa
mp1

mp1

Selena staraj sie w tym cyklu podejsc spokojniej i nie mow nic partnerowi ze to te dni ;) po prostu sama sprobuj go "wykozystac" hehe nie musi wiedziec ;)
A u mnie... przelezalam 5 dni w szpitalu pod kroplowkami w zeszly cxwartek wyszlam do domu.hmm mdlosci sa ciagle ale wymiotuje juz duzo mniej :) na szczescie :) i we wtorek mialam.wizyte i strasznie sie wzruszylam jak widzialam w takim malutkim cialku bijace serduszko :) zycze tego kazdej z was :) powodzenia dziewczyny :*

--

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

47833 mp1 Kobieta, 27 lat, olsztyn
Selena80

Selena80

Hahaja mp1 tak zrobie, bedzie chcial czy nie, sama sobie wezme