Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ile tu informacji dzisiaj od Was. Będę próbować :)
Ja też czułam kłucie po prawej stronie i nie wiem też czy to owu już czy nie. Mam brać od owulacji luteinę, ale nie jestem pewna więc jeszcze zaczekam.
Szkoda, że na jutro nie mam wizyty tak jak Ty Rysia to bym miała już pewność.
Madzia, a ten Twój wcześniej badania czy jeszcze nie?
Madzia staraj się staraj. Nie ma obijania :D
Wszystkie się musimy męczyć, ale na pewno będzie nam się to opłacać.
:)
A i mojemu się śniło, że urodziły się nam bliźniaki :).

Odnośnik do komentarza

Madzia to pięknie, działaj;-) który masz dc?
Iwa były 2 pęcherzyki to może będą bliźniaki i twojemu się wyśni! ja bym chciała bliźniaków, pisałysmy już o tym, tyle wiadomości że tu wszystkie zaciążymy po kolei !
A luteiny tj duphaston nie bierze się od 16-25dc?
Iwa to może jedź do szpitala, powiedz że cię boli bardzo brzuch i zbadają przy sobocie?;-)

Odnośnik do komentarza

Iwa no właśnie mój nigdy nie miał badań no ale jeśli po tym cyklu nie zejdę to ma iść zrobić bo już myśli że to może u niego jest problem :-P
Rysia u mnie 14dc więc starania pełną parą hehe :-)
No właśnie obyśmy wszystkie jak najszybciej zaszły :-D
Co do bliźniaków to ja bym nie chciała, na szczęście ani u mnie ani u mojego w rodzinie nigdy nie było bliźniaków. No ale jak by się trafiły to będziemy mieć podwójne szczęście :-D

Odnośnik do komentarza

Rysia porobie jeszcze dziś test. Wczoraj wieczorem zrobiłam i była dalej mocna kreska. Ogólnej tak jak mówisz progesteron standardowo każą brać od 15 lub 16 dc. Chodzi o to aby nie brać przez owu. A lekarz pytał czy czuje owu. I w zasadzie czuje. No szpital nie jest zły pomysł. Zobaczę jeszcze.
Oj tak ja też za blizniakami. :)
Ann myślę że nie skreśla cyklu. Wg mnie są szanse.
Madzia możesz Go wysłać tylko na spokojnie. Zapewniaj że będzie na pewno dobrze. Faceci są bardzo wrazliwi na tym punkcie.

Odnośnik do komentarza

I jeszczs Rysia daj znać jak twoja wizyta. I bal :)
I pozytywnie się zaskoczyłam na poprzedniej wizycie bo gin policzył tylko za usg owulacyjne. Myślałem za zapłacę 180 zł A Tu 50 zł.
Pododzonka Dziewczyny. Fajnie że jesteśmy razem. Czekam na pierwszą z dwoma kreseczkami. Pojawi się pierwsza to potem to nam pójdzie po kolei. :)

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie dziewczyny, OMG są 3 pęcherzyki! dwa 19x19 i jeden 19x21mm, endometrium ładne 7mm, wziął 180zl za wizytę (jest wart tych pieniędzy bardzo dokładny i konkretny, dobrze że poszłam jednak do niego), przepisał mi 1zastrzyk Ovitrelle 135zl, mówi że daje zawsze chociaż znając mnie to bym pewnie wolała, owulka mówi że niedziela i zastrzyk niedz. rano w brzuch (mąż umie i mi da) a starania niedz. wieczorem, poniedziałek i wtorek;-) jestem szczęśliwa że ten Clo tak ładnie zadziałał a na monitoring nie muszę już iść, tylko gin czeka na mmsa! Od razu zachciało mi się jechać na bal i zaszaleć, naprawdę polecam wam tel Clo albo monitoringi, bo na te suplementy też wydajemy kupę kasy a można iść na skróty, fakt z dobrym ginem, nie żal pieniędzy, będę próbować ile się da na tym Clo! Iwa ty masz 12dc a ja 11dc więc najlepsze dni są właśnie teraz, powodzonka, Madzia Ewi również!

Odnośnik do komentarza

Rysia woo 3 super. No to działamy. Aż mi się ciepło zrobiło jak napisałaś że 3. Fajnie że dał Ci od razu zastrzyk. Tak psychicznie lżej. Cieszę się bardzo że 3. Aż szok. Ja byłam w szoku że u mnie 2. To super że bal też bym sobie dziś chętnie poszła tak poszaleć. Na tym samym wózku jedziemy
A po napisz jak było.
A potem jak się ogarnę to opiszę Wam śmieszną historię że mną w roli głównej. Hasło majty:D

Odnośnik do komentarza

Rysia to są aż dwie historie z tym samym hasłem przewodnim.
1.
Pojechaliśmy na basen zaraz po mojej pracy. Więc spakowałem nas rano.
Przed pracą coś wyciągałam z auta i nie zwróciłam na jedną rzecz uwagi.
Jesteśmy już na basenie. Jestem w przebieralni. Górę założyłam, majty zdjęłam i szukam drugiej części kąpielówek. A Tu nie ma. :) Myślę i myślę Ale jak to.
I dostałam olsnienie jak wyciągałam rano coś to majty pewnie w aucie. Dobrze że ja miałam kluczyki od auta. Numerki od kurtki nie miałam. Więc trudno biegiem do auta. I tak majty sobie leżały.
2. Dzień po basenie. Wizyta u gina. Rozebralam się założyłam ta zielona spodniczke i ciapy i idę pakować się na fotel. Aż tu mi się przypomniało coś. I mówię O nie nie rozebralam się do końca. Majty zostały:D
Lekarz się śmiał. I mówię że tak to może być trudno:D
A mój potem mówi co ja mam z tymi majtami. Jak trzeba mieć to nie mam. A jak nie to mam hi hi

Ann może za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, ale się wybawiłam ! było super, jestem domatorem a na imprezy wolę szykować Panie, ale warto było jechać te 300km i poszaleć do rana z męża kuzynostwem, starczy mi wszystkiego na rok;-)
Iwa dobre dobre z tymi majtkami hihi, a się wyszczupliłam, a co, a jak zdjęłam...uff to taka ulga, wszystko na sztywno nawet majty
Mam apke mój kalendarzyk, flo sciaglam ale za bardzo nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Jestem i ja, teoretycznie 3 dni do @. Miałam nie wchodzić na żadne fora, nie czytać, nie schizowac ale chyba tak się nie da. Radzicie sobie jakoś z ''niemysleniem ''? Denerwuje mnie jak wszyscy w koło mi gadają nie myśl, wyluzuj... Kiedy nawet jak nie chce w tym durnym łbie nagle pojawia się pytanie czy tym razem się udało... Pomaga mi chwilowo zapomnieć poja pasja jaką jest makijaż, no ale nie będę cały dzień malować się i zmywac... Udanej niedzieli wam życzę, dzisiaj może męża wyciągnę na jakiś spacer chociaż

Odnośnik do komentarza

Iwa jak odczucia owulacji?ja czuję że dziś jest, szyjka wysoko że nie sięgnę a wczoraj i przed się skracała, taka na pół że tak powiem, otwarta, dziś bardziej mokro więc się pokrywa z ginem, wzięłam rano zastrzyk, od dziś znów maratonik, mój ma 2 dni rano więc oki, zrobię coś pysznego, trochę go porozpieszczam, u niego przez żołądek;-)
Ewi co u cb?

Odnośnik do komentarza

Rysia to super że się pobawilas. Odstrsesowalas:)
Ja chyba jednak ta owu w piątek podejrzewam. Wczoraj był biały gęsty śluz Ale ogólnie mało śluzu w tym jakoś. W zeszłym było dużo więcej. Ogólnie to nic szczególnego się nie działo w moim organizmie.
A Ty Rysia podziałaj dziś.
Ciekawska z tym niemysleniem to u mnie też ciężko. Najgorzej właśnie tak bliżej końca cyklu.
Też kiedyś myślałam Aby może nie wchodźiic na fora. Ty tylko siedzę. Wcześniej jeszcze na fb odnośnie endometriozy Ale tam już praktycznie nie wchodzę. To mnie wykanczalo Ciągle sobie przypomniałam że to mam.
Spacer dobry pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Przeszliśmy się kawałek ale nie za długo bo mąż dzisiaj coś źle się czuję i ja też chyba przez tą pogodę nietomna dzisiaj. Ale chociaż głowy chwilę przewietrzylismy. Ja czytałam jeszcze jakiś czas dwie kreseczki, ale już sobie odpuscilam te forum

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

Ah dziewczyny, nie cierpliwie się. Dziś mój 30 dc i @ nie ma. Zrobiłabym test ale boję się rozczarowania, chyba poczekam jeszcze parę dni bo może @ przyjdzie spóźniona. . Mnie też tylko moja pasja odciaga od myślenia, ale znów nie jest ona do końca bezpieczna dla ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...