Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Długo się nie odzywałam - ale jestem na bieżąco :) U mnie dzisiaj 17 dc ale od 13 dc działamy :) od 12 dc robię testy owulacyjne z firmy "horienmedical" ale ciągle wychodzą negatywne i już się zastanawiałam czy nie zaczęłam robić ich za późno... wczoraj w pracy miałam dziwne bóle podbrzusza, może nie tyle co bóle ale takie jakby ciągnięcie raz z prawej i raz z lewej strony - i zdarzyło się to kilka razy jak akurat chodziłam, trwało dosłownie kilka sekund - przyznam, że pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło... co do tych testów to chyba jeszcze kilka dni będę je robić - mam ich dużo bo kupiłam opakowanie 30 szt.. i tak jak Rysia radziłaś - pije po dwie saszetki symfolicu :) ściskam Was mocno :*

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

Hej dziewczyny. Czytam na bieżąco, ale nic nie pisze, bo miałam rodzinne kłopoty. . U mnie dziś 20 dc, jakieś staranka były, ale wielkich nadziei sobie nie robie w tym cyklu. W tym cyklu po owulacji jeszcze nie zaczęły mnie boleć piersi, dziś podbrzusze się odzywalo. Pije sobie 2 saszetki inofemu i biorę niepokolanek, wiesiolek juz odstawiłam. A ogolnie to ja staram się o pierwszą ciążę i mam 24 lata ☺

Odnośnik do komentarza

Ann90 widziałam, że pisałaś o testach horienmedical i nie pokazaly Ci drugiej mocnej kreski. Mi się przypomniało, że też używałam głównie testy tej firmy i praktycznie nigdy mi nie pokazywały drugiej mocnej kreski (tylko raz po zastrzyku) a owulacje miałam. Robiłam tak, że przyjmowałam termin owulacji w okolicy dnia gdzie druga kreska była najciemniejsza mimo że nie była taka sama jak kontrolna. I pokrywało mi się to z temperatura... Też się zastanawialam czy są one jakies "lewe" czy coś ze mną nie tak ;)

Odnośnik do komentarza

Ehhh Ann te testy...masz rację kup inne, ja miałam z allegro, pokazywały ovu i 2x użyłam i 2 ciąże bęc (zasługa specyfików m.in), teraz chciałam podejść na luzie po moich nerwach i stresach, byłam w styczniu na wizycie była ovu staranka były i nic, w lutym pełen luz i też nic, a ten cykl się ostro biorę z Clostilbegyt i monitoring, robię się chyba niecierpliwa....nie mam już siły czekać, może Clo przyśpieszy
Ann Nadia trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Również od jakiegoś czasu zaczęłam pić inofem. U mnie sytuacja jest nieco bardziej poplątana bo odkąd odstawiłam antykoncepcję mam wtórny brak miesiączki i z tego powodu włączony mam bromergon z racji wysokiej prolaktyny, która odpowiada za ten brak miesiączki

Odnośnik do komentarza

~Daru993
Cześć dziewczyny,
Również od jakiegoś czasu zaczęłam pić inofem. U mnie sytuacja jest nieco bardziej poplątana bo odkąd odstawiłam antykoncepcję mam wtórny brak miesiączki i z tego powodu włączony mam bromergon z racji wysokiej prolaktyny, która odpowiada za ten brak miesiączki

Witaj Daru, gin zaproponował ci Inofem, może trzeba zacząć od wizyty i Luteiny na wywołanie miesiączki?a później od @ Inofem????Ja należę do tych niecierpliwych, nie mogłabym chyba czekać i czekać;-)

Madzia to daj znać w środę jak po wizycie;-)
Iwa jak odczucia po Clo?ja od jutra biore

Odnośnik do komentarza

Miaa ja o pierwsze się staram. Na razie bez efektów.
Kiedyś też coś czytałam o acc.
Ann z tym testami to też mi nie wychodziły. Mam jeszcze tej firmy co piszesz zacznę z nimi testować Ale mam tez z Rossmann. Więc bede porównywać.
Daru witaj. Powodzenia w staraniach. A gin coś jeszcze Ci powiedział?
Rysia ja Clo jutro ostatnia tabletkę na ten cykl. W sumie to chyba nic nie zauważyłam. Jestem zmęczona Ale czy to po clo. Nie wiem. W sumie ostatnio ciagle jestem zmęczona:D

Odnośnik do komentarza

Póki co leczenie bromergonem, bo problem to wysoka prolaktyna, inofem plus witamina D z racji PCOS. Mam córkę i w pierwszą ciążę zaszłam od tak, miła niespodzianka, bez planowania. Za miesiąc kontrola po której włączymy ewentualnie inne leki, które mają mi pomóc.

Odnośnik do komentarza

Miaa ja rok i trochę. Może jednak nie przyjdzie do Ciebie @
Trzymam kciuki
. Mam endometrioze A to podłe jest. Więc jeszcze trochę powalczą naturalnie może tak jak teraz że stymulacja. Ale jak się niedługo nie uda. To muszę myśleć o pomocy
Moze inseminacji. Choć gin mówił że przy endometiozie raczej od razu in vitro.

Odnośnik do komentarza

Iva... Mam koleżankę która starała się o dziecko, nie wychodzilo... Jakiś czas później ginekolog potwierdził ze ma endometroze nie dawali im żadnych szans na naturalne zapłodnienie... Umowili się na in vitro, bo przy endometriozie inseminacja nie ma sensu... In vitro mieli mieć za 3 miesiące, nastawili się już na zabieg, całkowicie odpuscili i co, ciąża :) lekarz nie mógł uwierzyć, niedawno urodziła drugie dziecko, oczywiście zaszla drugi raz naturalnie. Także widzisz jakie życie jest przewrotne. Trzymam za Ciebie słońce kciuki żeby Wam się udało :*

Odnośnik do komentarza

Iwa też myślę żeby zrobić sobie trochę wolnego i się starać, nastawiam się na ten cykl, mamy 1go marca 5rocznicę ślubu, mieliśmy wyjechać ale 27,28 bo 1go ma niestety nockę a sob, niedz ma wolne więc też myślę intensywnie;-) ty jesteś 1 dzień przede mną, powodzenia w tym cyklu, Ewi dla ciebie również powodzenia bo masz podobnie

Odnośnik do komentarza

No i wyjeżdżamy śr/czw, a w sob. po gin. wyjeżdżamy jednak do rodzinki na bal też z hotelem, myślę że też będzie fajnie, czas pomyśleć o sobie...
Iwa życzę przyjemnego wyjazdu;-)
Po @ obiecałam sobie codziennie pić siemie lniane 1tyż. 1 kubek, wiesiołek guajazyl też, niech działa i do roboty! Z tym siemie jest też różnica, kremowy?? to u mnie cud, dziś 7dc, zobaczymy jak w płodne te specyfiki zadziałają
Co u was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Iwa
Urlop do dobry czas, odstresuj się i do roboty :) Ja staram się o pierwsze dzieciątko :) wszystkie na pewno będziemy w ciąży, tylko nie w tym czasie w którym planujemy... Ciężko o tym nie myśleć gdy tak bardzo pragnie się dziecka... Rysia Trzymam kciuki niech w końcu te staranki będą owocne :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...