Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Miaa, może dobrze że zmieniłaś z Ovarin jak nie ma II kreseczek, powodzenia z Inofem;-) pijesz 2 czy 1? 1 ciąża?
Ja zaraz 3 lata się staram, 2 straty za mną, 2x październik, a teraz od stycznia mam zielone światło.
U mnie raczej przyszła @ tylko jakaś dziwna bo rano jak się myłam tj mleczna czekolada, na wkładce pojawiła się kropelka a teraz nic, może jutro się rozkręci i policzę od jutra 1dc bo na razie to pewna nie jestem, jak nie to jutro teścik robię, chociaż czuje czasem ból pleców okresowy i trochę brzuch, gin napisał mi że mam brać 1 tabl od 5dc przez 5 dni, między 9 a 12 dniem wizyta, umawiać sie jak będę miała 1dc @ ehhh, trochę jestem zła bo za każdą wizytę 180zł, spróbuję poszukać gin.co mi zrobi z Clo na NFZ ale jeszcze rozważę a Iwa ty już masz @?

Odnośnik do komentarza

Witaj Miaaa. Powodzenia z inofem :)

Rysia ja od dziś zaliczam @. Wczoraj miałam też jakąś przedsmak ale to tylko 1 w zasadzie. Co lekarz to inaczej karze brać. Wcześniej brałam od 6dc. Ja startuje z Clo od drugiego dnia cyklu. Czyli jutro. Umówiłam się na wizytę w 10 dc. Ani przez znanego lekarza, ani prze przychodnię brak terminów. Więc napisałam SMS i kazał przyjść 10 dc bez umawiania. :)
I też 180 zł pójdzie. Z lekarzami na NFZ możesz spróbować. U mnie zawsze długie terminy. A poza tym lekarz na jakiego trafiłam to porażka była. Ale wiadomo co lekarz to lekarz. Raz się trafi raz nie.
Powodzenia 3mam kciuku aby do Ciebie @ nie przyszła.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny... Jakoś z Wami tak raźniej :) u Mnie pierwsza ciąża. Wczoraj dużo czytałam na necie i jednak odpuszczam inofem a kupiłam dziś CASTAGNUS. Podobno ma w sobie wyciąg z niepokalanka który ma zbawienny wpływ na owulacje i gospodarkę hormonalna. Obniża tez prolaktyne, bo jeśli jest za wysoka to nie można zajść w ciążę... A nóż widelec się uda...

Odnośnik do komentarza

Rysia 06 trzymam mocno kciuki.... Nowy cykl nowa szansa :) dlaczego kobietki które tak bardzo pragna dzidziusia muszą tak długo czekać a nastolatki które nie planują ciąży pyk i II kreski.... Eh niesprawiedliwe to życie

Odnośnik do komentarza

Ja dziś rozmawiałam z mężem, chcę zmienić pracę od marca na zagranicę albo PL zostaje, to dla mnie ważne bo jak zacznę Clo i monitoringi wydam z 5stòw to ma mi nie zwiać bo zabije! bo to będą ważne dni. Pisałam z moim ginem i jednak się zdecyduję u niego, nie będę już kombinować gdzie indziej, mam ovu 11dc tj sobota 2.03, okazało się że jest bardzo terminowy i mnie przyjmie w sob!!cieszę się bardzo jakoś dzisiaj, odżałuje te pieniądze, bo to może być ostatni dzwonek
A co u was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

No ja dzisiaj 15 dc i w końcu testy pozytywne, ten tańszy wyszła identyczna jak testowa, na tym drugim co miesiąc temu stosowałam też widoczna ale troszkę bledsza niż testowa, czyli jednak jakieś felerne te testy z horiena. Ale już od kilku dni dzialamy, teraz niech szybko leci do początku marca :)

Odnośnik do komentarza

Rysia, kurczę to na głowie wszystko staje. Tak czy inaczej uda się o tym nie zapominaj. Będę trzymać mocno kciuki. Eh Ci faceci. Mój też mówi że jak nic nie znajdzie w okolicy nowej pracy to wyjdzie. Ale narazie daleko do tego. Ale czasem pewnie tak trzeba.
Wow to super że w sobotę się udało.
Ciekawska dzialaj dzialaj 3mam kciuki.
Madzia ja też biorę guajazyl. Od Rysi poznałam. (Dziękuję Rysia) w pierwszym cyklu jak brałam to już widziałam efekt. Pamiętam jak Rysia napisała że te specyfiki są po to. Aby płyny splywaly do dróg rodnych kobiety. Guajazyl rozrzedza wszystko. Więc śluz powinien być mniej gęsty i ułatwić pracę plemnikom i jest go jakby więcej. Wisiolek powoduje skurcze macicy czyli tylko do owulacji brać. Wszystko to jest na więcej i na lepszy śluz. Rysia wybacz że wykorzystałam Twoją wiedzę. Za które jestem wdzięczna.
Pozdrawiam Wszystie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawska to super że wychodzą testy ovu, działaj działaj;-)

Tak Madzia na śluz
*Guajazyl to syrop na kaszel, dokładnie odksztuśny, ma on powodować że śluz spływa z narządów do pochwy, trzeba pić 1 łyżeczkę rano i wieczorem od 1dc-do ovu, koszt +-10zl, starczy ci na kilka cykli
i wiesiołek-olej z wiesiołka kupuje w kapsułkach z Oleofarm +-20zl, też 1dc-do ovu, 4-6 kaps, np w @ biorę 4 a później 6 do owulacji
kiedyś z Naprotechnilogii korzystałam bo mam "suszę" a teraz jest super, no mokro i nawet śluz szyjkowy, chociaż już chyba się powtarzam ale polecam i tobie, dziewczyny też stosowały więc myślę że też widzą różnice?ja kolosalną

Odnośnik do komentarza

Przypomnialyscie mi o wiesiołku a tu 1 listek! muszę jutro kupić, przejrzałam szafkę przy okazji-witaminek mi starczy na ten cykl bo po 50 lub 60, wyjem z tym Clo i starczy, trzeba to w końcu ograniczyć bo to już uzależnienie
Nadia co u ciebie?
Ewi się skończą @ to zbieraj endorfinki na kolejne starania, jesteśmy z tobą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...