Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda7550425

zauważyłam jej jak co miesiąc. Czy uważacie że mimo to mogę zacząć brać inofem? Ciągle przed okresem mam ok 5 dni plamienia. Ale na usg jest wszystko ok. Plamienia zdarzają sie też w środku cyklu... Szczerze już nie wiem co dalej robić. Zastanawiam się nad tym inofem. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Magda7550425

Cześć wszystkim. Od ponad roku staramy sie o dziecko
Badania wyszły w wysokiej normie. Prolaktyna 390 ( norma do 400) i dostałam bromergon. Ale pierwszy cykl z nim i brak owulacji a przynajmniej nie zauważyłam jej jak co miesiąc. Czy uważacie że mimo to mogę zacząć brać inofem? Ciągle przed okresem mam ok 5 dni plamienia. Ale na usg jest wszystko ok. Plamienia zdarzają sie też w środku cyklu... Szczerze już nie wiem co dalej robić. Zastanawiam się nad tym inofem. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Witaj Magda, wydaje mi się że musi być jakaś przyczyna, że organizm daje sygnały, jak miałam torbiele to plamiłam, moja szwagierka ma endometioze i plami w trakcie cyklu, może skonsultuj to jeszcze u innego gin?A z drugiej strony w owulację czy po niej też są kobiety co plamią...
Inofem wpływa na owulację, śluz więc wydaje mi się że w niczym ci nie namiesza a wręcz pomoże, przy torbielach plamieniach gin. nie zakazał mi brać Inofem więc może spróbuj

Odnośnik do komentarza

Rysia tak 10 dc. Ty jesteś trochę przede mną. Staranka były już 8, 9, 10dc. Jutro chyba nie bedzie. Ale w 12 dc dla odmiany planuje rano. Do pracy pójdę na godzine 10. O ile nie ma jakiś planów w pracy. Do gina idę jutro na NFZ co się niczego nie spodziewam byle by dał jakieś skierowania. A w środę idę do mojego ginekologa. Mój pracuje więc niestety sama muszę jechać A to jak wycieczka prawie 80 km.
Ewi to dobrze że były. To dalej dobry czas.
Witaj Magda, mi też wydaje się że możesz brać inofem. Podobno niektóre kobiety mają takie plemienia, ale myślę że najlepiej zrobić jak pisze Rysia skonsultować z lekarzem może innym.

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Ogólnie ten cykl był, a w zasadzie jest bo trwa nadal, tak inny od wcześniejszych że byłam niemal pewna że coś jest na rzeczy. Ale jak widać nie można być pewnym szczególnie gdy zaczyna się brać jakiś specyfik :)

Odnośnik do komentarza

Domka witaj, ja zaczęłam stosować Inofem w połowie cyklu, przez te dwa tyg. nic nie zauważyłam ale w kolejnym nowym cyklu było widać piękny śluz płodny a w kolejnym zaszłam, powodzenia w staraniach z Inofem! 1 raz używasz Inofem?widzę że masz córeczkę, gratulacje

Nadia wydaje mi sie że skraca się miesiączka przez Castagnusa, miałam 6 dni @ a teraz 4/5, gdzie 1,2dc krwawienie a dalej czekolada

Odnośnik do komentarza

Domka, to masz łatwiej jak już 1 się udało;-) długo z 1 dzieckiem się starałaś? jeśli mogę wiedzieć
Inofem nie ma ograniczenia czasowego, ty decydujesz jak długo go brać, 2 saszetki pijesz? Rozumiem że nie czekasz za @ tylko go stosujesz i starasz się?bo nie ma potrzeby zaczynać od @
fakt nie jest jakiś najtańszy ale wierzę w niego jak w magiczny napój, opinie ma b.dobre;-) też bierzemy z dziewczynami Castagnus do Inofem

Odnośnik do komentarza

Ciekawska a jak przeczucia?śluzu mlecznego nadal dużo? stresujące chyba to że masz nieregularne @ ehh

Nadia wiesiołek bierze się 4-6 tabl. od od 1dc do ovu, teoretycznie 13dc, ja np ovu mam 11dc to do 13dc włącznie biorę, w Naprotechnilogii liczyli że owulacja ma 72godz, czesem mam ovu 12dc więc do 13dc spokojnie, gdy miałam @ to 4tabl. a jak teraz po @ śluzu było mało to brałam 6tabl. wiesiołka
Który masz dc?

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

No piersi bolą, śluzu trochę mniej ale nadal jest. Co do tych moich cykli jak mówiłam, zazwyczaj 27-28 dni. Na wiosnę i zimę czasami zdarzały się przesunięcia ale to jednorazowe. Pod koniec roku miałam torbiel na jajniku więc może ten krótszy i dłuższy cykl przez to? Brałam luteine, cykl 28 usg w 9 dc już torbieli nie było, pecherzyk dość duży i lekarz mówił że owulacja wystapi na dniach i ten właśnie cykl miał 25 dni. Już nie mam pomysłów co może być przyczyną teraz tych opóźnień. Jak dostanę miesiączkę porobie hormony i w połowie cyklu wybiorę się do ginekologa niech zobaczy co jest grane. Może też trochę swiruje i przez to organizm płata mi figle...

Odnośnik do komentarza

Rysia06
Domka, to masz łatwiej jak już 1 się udało;-) długo z 1 dzieckiem się starałaś? jeśli mogę wiedzieć
Inofem nie ma ograniczenia czasowego, ty decydujesz jak długo go brać, 2 saszetki pijesz? Rozumiem że nie czekasz za @ tylko go stosujesz i starasz się?bo nie ma potrzeby zaczynać od @
fakt nie jest jakiś najtańszy ale wierzę w niego jak w magiczny napój, opinie ma b.dobre;-) też bierzemy z dziewczynami Castagnus do Inofem

Właściwie to się nie staraliśmy, po prostu seks bez zabezpieczenia w dni płodne i udało się za pierwszym razem.

Nie czekam za @ tylko stosuje już , bo nie wiem jak długo jeszcze będę musiała czekać. Ale stosuje jedną saszetke, a powinnam dwie? Boję się, że za dużo może dostać się do pokarmu

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

Ja piję dwie zaszetki, na opakowaniu jeat napisane że można stosować w trakcie karmienia więc myślę że nie ma wpływu, ale może lepiej skonsultować z kimś kto się na tym zna ;) jeszcze mnie chyba coś bierze bo momentalnie słabo mi się zrobiło, zmierzylam temperature i mam stan podgoraczkowy... Jak nie urok...

Odnośnik do komentarza

Witaj Domka :) Ja przy inofemie pierwsza rzecz to miałam wrażenie, że poprawiła mi się przemiana materii. Może to mi się wydaje, ale miałam takie odczucia. Domka to super, że tak się wcześniej udało. Udało się raz to uda się i drugi i o tym nie zapominaj.

Nadia nie wiem jak to ze skróceniem cyklu. Mi się teraz skrócił ale to chyba dlatego bo byłam chora.

Rysia staranka jak zwykle ostatnio kończą się w przedbiegach, a potem po tych dniach. Ostatnio mam wrażeniem, że mój Mężczyzna wie kiedy mam te dni i robi wszystko, aby wtedy nie mieć czasu. Czuje, że dziś owu. Dzień wcześniej. Wcześniej 13 dc miałam. A dziś 12.
Chyba muszę zrobić po prostu przerwę bo chyba nie dam rady kolejnego takiego miesiącu. Zaczyna się nowy cykl jestem cała w marzeniach, że tym razem się uda. Ale jak ma się uda? Same marzenia nie wystarczą. Jak to mówią do tanga trzeba dwojga. Nie wiem sama. Jutro mam mojego ginekologa. Przegadam może sprawę, że skoro nasze starania wyglądają tak jak wyglądają to może odpuścić 2-3 miesiące i pobrać hormony typu visane, na wyciszenie moich ognisk endometriozy skoro i tak starania, wtedy kiedy trzeba to ich nie ma. Nie wiem czy kolejny miesiąc wytrwa psychicznie. Ja bym to zrozumiała, że się nie udaje, ale chociaż się staramy. A tak..
Wczoraj poszłam do tego gin na NFZ. Nie przepisał mi zupełnie nic. Powiedział, że pacjentki się na niego często obrażają, bo mówi, że najpierw trzeba dobrze przebadać partnera. Ale twierdzi, że on jako ginekolog to się nie zna i trzeba z wynikami iść do androloga i póki co nic nie ma co robić. Może trochę racji ma. Nie wiem. Badania nie są złe. Są dobre. Większość parametrów ponad normę, tylko jedno troszkę mniej, ale dwójka poprzednich ginekologów powiedzieli, że są dobre.

Ciekawska666 to kuruj się ile wlezie. Wizyta u ginekologa nie zaszkodzi. W każdym razie póki nie @ to 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Domka co do Inofem to ja też pije 2 saszetki, 1 działa jak suplement a 2 saszetki jak lek, poniżej 50 kg zaleca się 1, wiadomo to ty wiesz co dla ciebie najlepsze

Iwa błagam! Nie poddawaj się!...
Uwierz mi Iwa można w płodne tydzień się kochać pocić się co noc, czy nastawić się tylko w owulację albo koleżanka po ovu zaszła, tylko raz i bęc, nie ma reguły, próbowałam i tak, i tak...&
damy radę Iwa! no co ty....
wszystkie tu jedziemy na jednym wózku
Nasi mężczyźni też może inaczej odczuwają nasze pragnienie posiadania dziecka, nie miej żalu, może jakieś kolacyjki basen spacer, zakupy przyjemności tj. odskocznia od tematu w trakcie starań, albo jak mówisz chwilowa przerwa, chociaż proszę nie odpuszczaj, głowa do góry, przytulam...

Ja po ovu znów czuje się źle, boli, jajniki rwa kłują jak oszalałe, na tyłku nie mogę siedzieć, to nie od starań, nawet no-spy nie mam...
w poprzednim cyklu wzdęcie i ból brzucha
Dziewczyny badacie tą szyjkę? wątpię żeby ovu mi się przesunęła, dziś 14dc, śluz biały, ale szyjka otwarta, powinna być zamknieta czy zamykać się, poobseruje jeszcze...ehhh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...