Uczniowie, Nastolatki

Jaki prezent dla 8-latki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~trallka

~trallka

Jak najbardziej ta lampka się nadaje, jest inna , ładny design no i ta podstawa. Moja ośmiolatka ucieszyłaby się z takiej .

Adam_Janik

Adam_Janik

Niestety tablety i internet zmieniają rzeczywistość i pochłaniają dzieci zbyt mocno. Dobrym pomysłem jest zestaw artystyczny, który pozwoli rozwinąć kreatywność [reklama usunięta] Prawie każda dziewczynka lubi tematy związane z modą dlatego taka wymagająca zabawka powinna być idealna.

47376 adam-janik Mężczyzna, 32 lata, Wrocław
MamaOśmiolatki

MamaOśmiolatki

To, czy dziecko zostanie pochłonięte przez tablet czy internet zależy tylko i wyłącznie od rodziców. Moja córa ma tablet i czasami gra na nim w gry, a czasami na moim komputerze, ale nie godzinami w ciągu dnia, max 2-3 godz w tygodniu. Staramy się, by miała ciekawsze zajęcia. Dzieci grają, gdy się nudzą i nie wiedzą co zrobić z czasem

51401 mamaosmiolatki Kobieta, 38 lat, Łódź
elektrycznapomarancza

elektrycznapomarancza

Polecam z czystym sumieniem sklep dawanda. Jest tam cała masa oryginalnych rzeczy, z których z pewnością znajdzie się prezent dla 8-latki jak i dla 108-latki :)

48253 elektrycznapomarancza Mężczyzna, 37 lat, neverland
~Sara11111

~Sara11111

Moja chrześniaczka ma 8 lat i zażyczyła sobie lot w tunelu aerodynamicznym. Mieszkamy w pobliżu Leszna, gdzie znajduje się taki tunel. Nie mogłam jej odmówić. Zresztą sama też się skusiłam na lot.

~mandynine

~mandynine

Jak najbardziej sprezentuj jej coś, co nie będzie bezuzyteczną zabawką, a będzie ją w jakiś sposób roziwjać! Ja mojej 7 letniej chrześniaczce ostatnio sprezentowalam grę planszową "Leśna Draka" z Tailor Games i bardzo przypadła małej do gustu. Kocha wiewiórki i wszelkie małe zwierzątka, więc nie mogło być inaczej! Dodatkowo uczy ją koncentracji i liczenia, więc przyjemne z pozytecznym.

mamusia.renusia

mamusia.renusia

Niektóre odpowiedzi wyglądają jakby nikt tu nie miał dzieci. Najlepsze są gry planszowe (ale ryzyko jest, ze już taką ma). Książki nie - dzieci nie przepadają za czytaniem w tych czasach. Zestawy lego - odpadają bo drogie. Ale do 50zł kupisz jakiś zestaw do robienia biżuterii albo nieduży zestaw z ciastoliną - to dość uniwersalne

--

Mój ulubiony blog o rodzicielstwie: dlamamyporady.pl

53714 mamusia-renusia Kobieta, 31 lat, Radom