Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cora

Jaki prezent dla 8-latki?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, co można kupić 8-letniej dziewczynce?
W sumie nie mam takich znajomych, którzy mieliby dziewczynkę w takim wieku, nigdy prezentu nie kupowałam dla 8-latki. A teraz mój facet odnowił znajomość z dawnym kolegą, no i zostaliśmy do nich zaproszeni. Chciałabym coś tej małej kupić drobnego (do ok. 50 zł).
Doradźcie proszę :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70194.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5earvv9unf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat dla nas na czasie :P .. uniwersalna to chyba jakaś gra, puzzle, książki (u nas etap wszelkich ciekawostek jest interesujący więc encyklopedie ilustrowane)..z zabawkami to ciężko wyczuć bo to różne gusta mają dziewczynki .. u nas i w klasie córki z tego co opowiada nadal na tapecie jest: violetta, pet shopy i kucyki pony więc wszystko co z nimi związane by ucieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawki dla dzieci ośmioletnich, to m.in.: gry planszowe i edukacyjne, klocki, puzzle, sprzęt sportowy (piłka, skakanka, tarcza ze strzałkami do strzelania, tarcze na rzep z piłeczką tenisową itp.) oraz różnego rodzaju zabawki kreatywne (blok kreatywny, stemple do odbijania na papierze, biżuteria do samodzielnego zrobienia z różnych koralików, sekretny pamiętnik itp.). To tak na szybko, co mi się przypomniało. W sklepach znajdziesz mnóstwo pomysłowych zabawek. Nie kupuj jednak pierwszej lepszej. Czasem warto się zastanowić, co dana zabawka rozwija i kształci, jakie funkcje stymuluje, czy nie jest tylko zbędnym bibelotem. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To trudna sprawa, bo przerabiam właśnie urodziny koleżanek mojej córki. Z lalek już wyrosły. Jeśli ma to być niezbyt drogi prezent, to polecam filcowe elementy do "zszywania" - torebka, sówka - są różne wersje. A jeśli prezent poważniejszy, to widziałam interaktywną mapę świata Dumel - wystarczy przycisnąć, żeby dowiedzieć się czegoś o konkretnym państwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stepp

Interaktywna kostka dice+ do gry na tablet jest ciekawym prezentem, możemy grać dzięki niej w gry planszowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamilia

dla 8 latki wyjście do edukacyjnych parku rozrywki będzie niezapomniane, w końcu to miejsca stworzone dla takich dzieci np park Nauki i Ewolucji Człowieka, ogrody doświadczeń w Krakowie, humanitarium we Wrocławiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyma

Impreza tematyczna JuraTube w Juraparku Krasiejów k. Opola odbywa się 1 sierpnia 2015 r. Ogromne dinozaury, skamieliny, kamieniołomy, kino 5D i park rozrywki to nie jedyne atrakcje, które będą czekały. Jeśli chcecie spotkać się z youtuberami Cyber Marian, Mówiąc inaczej, zagrać ze Smav Craft, Kislu Gameplay albo Thorem.
Bilety na wydarzenie uprawniają również do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Nauki i Rozrywki, w tym z jurajskiej plaży z kąpieliskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość enea

~stepp
Interaktywna kostka dice+ do gry na tablet jest ciekawym prezentem, możemy grać dzięki niej w gry planszowe.
Jak to działa, bo brzmi całkiem ciekawie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my ostatnio kupowaliśmy dla 6 latki jednak uważam że ten prezent może być przeznaczony też dla starszych dziewczyn - DohVinci do prac plastycznych

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sale

Kostka jest w użyciu bardzo prosta, łączy się z tabletem przez bluetooth, w kostce jest już kilkanaście fajnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulla
my ostatnio kupowaliśmy dla 6 latki jednak uważam że ten prezent może być przeznaczony też dla starszych dziewczyn - DohVinci do prac plastycznych

Ulla a co to takiego? ..

ja dla 8 latki na mikołaja kupiłam grę scriba - to samo co scrabble tylko, ze tańsze :P, zestaw "książka pod tytułem" i jeszcze chyba dostanie takiego manekina drewnianego małego pomocny przy rysowaniu i malowaniu :) i gra uno .. ale to już od babci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anaaa
Ulla

Ulla a co to takiego? ..

ja dla 8 latki na mikołaja kupiłam grę scriba - to samo co scrabble tylko, ze tańsze :P, zestaw "książka pod tytułem" i jeszcze chyba dostanie takiego manekina drewnianego małego pomocny przy rysowaniu i malowaniu :) i gra uno .. ale to już od babci.

zerknij sobie na to - to taki zestaw plastycznych

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najfajniejsze są takie które mogą czegoś nauczyć i nie znudzą się po 2 dniach ciągłego użytkowania. Teraz to już takie zabawki wymyślają że nieraz nie mogę się nadziwić np. miś do mikrofali :) Szok! Czytam o co chodzi a tam piszą żeby wsadzić miśka do mikrofali trzymać chyba minute na 600W i mamy ciepłą maskotkę. Wracając jednak do tematu to jakieś hodowle kwiatów albo minerałów. Wydaje mi się że 50 zł starczy, a trochę czasu przy tym poświęci zanim wyrośnie, uformuje się czy rozkwitnie to co tam sobie wybierzesz do hodowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ycjja

Taki misiek pewnie w środku ma ryż, nagrzewamy go i przykładamy w chore miejsca, on ma zastosowanie lecznicze :) Co do tej kostki to myślę sama nad jej kupnem, słyszłam, że fajna jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fia4

Ta lampka jest świetna i jak najbardziej nadaje się na prezent . Sama się zastanawiam czy nie kupić córce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misia004

wycieczki edukacyjne to świetny pomysł, taki wyjazd pamięta się całe życie, a prezentów od cioć i wujków to już nie za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość trallka

Jak najbardziej ta lampka się nadaje, jest inna , ładny design no i ta podstawa. Moja ośmiolatka ucieszyłaby się z takiej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tablety i internet zmieniają rzeczywistość i pochłaniają dzieci zbyt mocno. Dobrym pomysłem jest zestaw artystyczny, który pozwoli rozwinąć kreatywność [reklama usunięta] Prawie każda dziewczynka lubi tematy związane z modą dlatego taka wymagająca zabawka powinna być idealna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...