Uczniowie, Nastolatki

Co robić z dziećmi w ferie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gwiazdka951

Gwiazdka951

Moja siostra często wysyła dziecko na półkolonie (organizowane lokalnie, np. w domu kultury) - dzieci jadą gdzieś w dzień albo mają zorganizowane zajęcia, a na noc wracają. Siostrzenica z każdego takiego spotkania wraca zachwycona ;)

57472 gwiazdka951 Kobieta, 28 lat, Katowice
~matimaja

~matimaja

Ja w tamtym roku bylam na 5 dn w pensjonacie Górna Chata - to w okolicy Lądka, w górach. Bylam bardzo zadowolona. Pokoje czyste, w pensjonacie atrakcje dla dzieci jak sala gier i sala zabaw. Monza wypozyczyc rowery. Super

~Kartazja

~Kartazja

Góry to dobre rozwiązanie :) My wybieramy się do Karpacza. Jest tam pensjonat Daglezja, w którym zatrzymamy się na czas pobytu. Góry to jedno z moich ulubionych miejsc, szczególnie podczas zimy więc uwielbiam tam jeździć :)

~makalon

~makalon

Już mamy wszystko zarezerwowane i jedynie czekamy, zobaczcie - https://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Nie ma co ukrywać, że chodzi tutaj o atrakcje, a jednak wypad w tak bajkowe miejsce to już dla dzieci mega atrakcja. Sami nie możemy się doczekać. Byliśmy tam już latem, ale wiadomo, że góry swój prawdziwy klimat ukazują dopiero zimą ;-)

Polisznik

Polisznik

Moja siostra jedzie na ferie w góry. Bardzo się cieszy bo będą tam również jej koleżanki

57943 polisznik Mężczyzna, 21 lat, Kraków
Anzi

Anzi

Ja w tym roku nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w góry. Niestety praca nie pozwala. Jednak, aby dziecko jakoś fajnie spędziło ten czas to w tym roku wymyśliłam jej warsztaty kulinarne Kids Chef
Lubi mi pomagać w kuchni, wiec na pewno będzie sie dobrze bawiła. A potem mnie bedzie uczyła tego, co sie tam nauczy :)

58132 anzi Mężczyzna, 34 lata, Warszawa
anna_ski

anna_ski wpis edytowany

Ja z mężem polecamy wybrać się na wyjazd rodzinny do włoskiego Alpe di Siusi. Świetnie rozwiązanie dla rodzin podczas ferii zimowych i fanów białego szaleństwa. Organizatorzy wyjazdu https://portaski.pl zapewniają moc atrakcji, już nie możemy się doczekać!

61073 anna-ski Kobieta, 40 lat, Warszawa
Koralin-ka

Koralin-ka

My wybraliśmy półkolonie w NeoRobots https://neorobotyka.pl/aktualnosci/polkolonie-zimowe-zapisy/ Syn od dawna chciał chodzić na zajęcia z robotyki, ale na co dzień czas ma tak wypełniony szkołą i zajęciami dodatkowymi, że już nie dało się nigdzie wcisnąć tych zajęć. Sama jestem ciekawa czego tam się nauczy i zastanawiam się, czy rzeczywiście spodoba mu się.

61453 koralin-ka Kobieta, 36 lat, Kraków