Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lupitkalonga

Co robić z dziećmi w ferie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zabiegana

my jedziemy razem z dziecmi do zalesia mazury;) i tam dzieci będą mialy swoje atrakcje a my swoje, dla dzieci przewiduja tam rozne gry i zabawy wiec wygospodarujemy ten czas dla siebie na pewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to chyba zależy czy ferie rodzinne czy gdzies wysylamy dziecko... jak rodzinne to moją propozycją jest trip autem i zwiedzanie największych europejskich miast ;) A jak dziecko ma jechac samo to oczywiscie kolonia, teraz jest tyle ich organizowanych, wiem ze togo.to organizuje fajnie zorganizowane wyjazdy w góry na narty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często w szkołach są organizowane ferie dla dzieci, które nigdzie nie wyjeżdżają. Codziennie dyżur pełnią inni nauczyciele i zapewniają dzieciom rozrywkę. Czasem jest to coś co odbywa się w szkole, a czasem są to jednodniowe wycieczki. W ferie można chodzić na lodowisko, lepić bałwana (o ile pojawi się śnieg), nadrabiać bajki, które pojawiły się w kinach. Grać w gry planszowe, rysować, malować, grać w karty i układać puzzle. Warto odciągnąć dziecko od siedzenia od komputera i spędzić z nim trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość limka

Napisz wiadomość
Najlepiej jest zabukować sobie coś w większej miejscowości górskiej. Tak abyscie mogli zorganizować sobie dzień nawet wtedy kiedy pogoda będzie nie taka jak sobie zaplanowaliście.Fajnie jest w Zakopanem i w Białce Tatrzańskiej. Są tam termy.

Na nocleg z dzieciakami najwygodniejsze jest wynajęcie sobie apartamentu. Zerknij sobie tutaj:
http://www.sunandsnow.pl/index.php
Na stronie mozesz sobie zabukować wygodne mieszkanie w którejś z miejscowości.

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aganiszka C.

Polecam Stajnię Iskra w okolicach Sztumu. Byliśmy tam już kilkukrotnie całą rodzinką. W tym roku moja córka jedzie do Iskry na obóz zimowy. Poza jazdą konną oferują fajne alternatywy na spędzenie czasu (np. kuligi, różne warsztaty). To jest miejsce gdzie można aktywnie powypoczywać i poczuć się jak w domu. Sprawdźcie http://bit.ly/ferie_w_siodle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kk1

Ja byłam w tamtym roku w Polanicy Zdrój w hotelu Medical Sensus i było świetnie! Dzieciaki bawiły się na sali zabaw w hotelu, jedzenie było pyszne, pokój duży, a spod hotelu jeździł darmowy skibus do Zieleńca na stok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem czy w ferie czy też nie dziecku należy zapewnić jakieś dodatkowe zajęcie,żeby mogło się rozwijać poznawać nowych ludzi i dobrze się bawić. Przede wszystkim wszystko zależy od tego czym dziecko się interesuje,jeśli marzy mu się zostać znanym i lubianym aktorem możemy zafundować mu zajęcia związane z teatrem,filmem http://www.corobic.pl/film-teatr?page=1
Tego typu inicjatywy zawsze się dobrze sprawdzają ,dziecko może dzięki nim przeżyć wspaniałą przygodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jest z dziećmi gdzieś pojechać, zabrać je na wczasy i odpoczynek. Sama preferuję właśnie taką formę spędzania urlopu więc akurat się uda. Proponuję więc wyjechać np. do Karpacza. Ja nocuję zawszę w Pensjonacie Daglezja - tanie pokoje, ale o wysokim standardzie i świetnym położeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mila987

jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. lepienie bałwana itd :) a podczas długich wieczorów można pobawić się w DIY (i ja i córka to uwielbiamy więc u nas przechodzi). O pomysły nie ma co się martwić bo zawsze coś się znajdzie na przepisnaszycie.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja siostra często wysyła dziecko na półkolonie (organizowane lokalnie, np. w domu kultury) - dzieci jadą gdzieś w dzień albo mają zorganizowane zajęcia, a na noc wracają. Siostrzenica z każdego takiego spotkania wraca zachwycona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matimaja

Ja w tamtym roku bylam na 5 dn w pensjonacie Górna Chata - to w okolicy Lądka, w górach. Bylam bardzo zadowolona. Pokoje czyste, w pensjonacie atrakcje dla dzieci jak sala gier i sala zabaw. Monza wypozyczyc rowery. Super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kartazja

Góry to dobre rozwiązanie :) My wybieramy się do Karpacza. Jest tam pensjonat Daglezja, w którym zatrzymamy się na czas pobytu. Góry to jedno z moich ulubionych miejsc, szczególnie podczas zimy więc uwielbiam tam jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość makalon

Już mamy wszystko zarezerwowane i jedynie czekamy, Nie ma co ukrywać, że chodzi tutaj o atrakcje, a jednak wypad w tak bajkowe miejsce to już dla dzieci mega atrakcja. Sami nie możemy się doczekać. Byliśmy tam już latem, ale wiadomo, że góry swój prawdziwy klimat ukazują dopiero zimą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w góry. Niestety praca nie pozwala. Jednak, aby dziecko jakoś fajnie spędziło ten czas to w tym roku wymyśliłam jej warsztaty kulinarne Kids Chef
Lubi mi pomagać w kuchni, wiec na pewno będzie sie dobrze bawiła. A potem mnie bedzie uczyła tego, co sie tam nauczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami do naszego parku wodnego AquaCity!
Rezydujemy na Słowacji, w Popradzie, tuż przy granicy polskiej :) u nas nie sposób się nudzić, dysponujemy basenami rekreacyjnymi, sportowymi i relaksacyjnymi, dlatego też zarówno najmłodsi, jak i dorośli znajdą coś dla siebie :)
Odwiedźcie naszą stronę internetową: https://www.aquacity.sk/pl/

monthly_2019_01/co-robic-z-dziecmi-w-ferie_71679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...