Uczniowie, Nastolatki

Prywatna podstawówka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kasia8686

~Kasia8686

Coś w tym jest, że prywatna szkoła jest nadal odbierana negatywnie. Ale powiem wam, że nie ma co się przejmować opinią, moje dziecko chodzi do [reklama usunięta] w Józefosławiu i widzę same plusy – zupełnie inne podejście do dzieci, masa dodatkowych zajęć, dobrą atmosferą. No i szkoły prywatne wyglądają też o wiele lepiej niż większość wymagających remontu szkół publicznych. Nawet takie drobiazgi jak to, że obok jest chodnik, więc nie boję się żeby mój syn chodził do szkoły sam, a jak obserwuje dzieci które muszą chodzić do niektórych szkół gdzieś jezdnią bo nie ma obok chodnika to włos się jeży na głowie!!

Vinona

Vinona

Muszę przyznać, że ja przeniosłam swoje dziecko ze szkoły publicznej do prywatnej. Metody nauki w takich szkołach są zupełnie inne, bardziej przyjazne, uważam, że moje dziecko rozwinie się dzięki nim szybciej.

62729 vinona Kobieta, 29 lat, Ostrowiec Świętokrzyski
~wila

~wila

Ja szukałam dla dziecka takiej prywatnej szkoły, w której byłoby dużo fajnych zajęć pozalekcyjnych. Gry, warsztaty – wiem, że czasami to daje więcej, niż zwykłe lekcje. Dlatego wysłałam córkę do [reklama usunięta], gdzie zawsze jest co robić i nie ma nudy! Poznała dużo koleżanek i kolegów, o których ciągle mi opowiada.