Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2010


julia

Rekomendowane odpowiedzi

wieści z frontu:
na dzień dobry usłyszałam, że ciąża donoszona
na zakończenie z kolei (po ktg, badaniu i usg), że mam być zwarta i gotowa
rozwarcie na 1cm, szyjka się skraca, łożysko dojrzewa
Julitka waży już więcej niż Paolka w dniu porodu, bo 3150
wszystkie organy w porządku
ktg poprawne
lekarz mi zrobił bakteriologię i na nast. wizytę mam zrobić mocz, ale dzień przed, żeby było bardziej na bieżąco
kolejna wizyta 17 sierpnia

i ku mojemu zaskoczeniu nie było pani Emilki, tylko jakaś młoda dziewczyna (recepcjonistka, pielęgniarka) i była o niebo milsza i nie wpuściła nikogo w moją kolejkę
w nast. tyg. mam wizytę na 15, więc mówiła, żebym przyszła z 10 minut szybciej to mnie podłączy i od razu do lekarza wejdę
tak to można chodzić do lekarza

Odnośnik do komentarza

Amisia
Puszol - już się martwiłam, że od kilku postów Ciebie nie widziałam!!!
No wlaśnie!! ryjem do przodu!! To kiedy rodzimy?? heheheh

kurde 16 odpada, chyba, że samo z siebie wyjdzie

no i zapomniałam dodać, że jak zobaczył moją ranę cycową to się zdziwił, że co to w ogóle jest
kazał mi iść do dermatologa
dziś na noc aplikuję na gazik octenisept i zobaczę a jutro dzwonię się umówić na wizytę

Odnośnik do komentarza

Amisia
Ja już chcę dzidziusia!!!!:cherli3:

ja też
choć jak wiem, że 16 mi przepada to ten tydzień moge sobie darować
i przeczekac aż to cholerstwo się zagoi
co nie zmiania faktu, że mam zamiar uskuteczniać 5xS
tylko Amisiu nie podpowiedziałaś mi co jest to 5-te es

Odnośnik do komentarza

jak zwykle rozbawiłam gina
bo on mi poważnie mówi, że mam się przygotować, że w każdej chwili moge urodzić (nie przejmuję się aż tak, bo przy Paolce główka od lutego była nisko i widmo porodu nade mną wisiało i nic)

jak mu powiedziałam, że od miesiąca mam spakowaną torbę to buchnął śmiechem

Odnośnik do komentarza

mój M jak podeszłam dziś do niego i mu powiedziałam , że dawno się nie tuliliśmy (ja tak czasem podchodzę do niego i go obejmuję a on tylko oczami kręci i wnet byłby mnie po głowie jak koralgolka poklepał)
a M mi odpowiedział, głaszcząc mnie po brzuchu, że mi nie wolno bo mam brzuch
i ja mu tu tłumacze o naturalnej oxytocynie, o prostaglandynach a on mi palcem kiwa :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Amisia
Dobra! Idę się kąpać, a potem może namówię mojego na wykoszenie mojego ogródka i prace pielęgnacyjne!!:hahaha:
W sumie, to jeszcze nie jestem spakowana, więc może lepiej, żeby się nic nie zaczęło....

w sensie znów pucowanie?? glancowanie?? :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Amisia
Właśnei!!! Okna jeszcze muszę umyć, bo prawie nic nie widać!!!
I jeszcze schody na korytarzu....
Puszol!!! Coś Ty taka niecierpliwa z tym pisaniem!!! Daj mi przeczyttać, co napisalaś!!!:hahaha:

ja tak mam zawsze
a mam akurat chwilę
choć uświadomiłam sobie, że miałam nanieść te poprawki do pracy
ale to jutro

ja tez jutro umyję u Paolki okno, wyprasuję firankę i zasłonkę i posprzątam jej pokój, bo mnie już szlag tafia jak ją o to proszę, a ona zawsze ma co innego do roboty
od zesżłego miesiąc przechodzi jakiś bunt...

papa Amisiu

zjawi się jeszcze jakaś miła Pani??
czy i ja siłą rzeczy mam iść spać??

Odnośnik do komentarza

Amisia
no właśnei!!! porząden glancowanko też się przyda!! Podwozie musi być porządnie uprządkowane!! hahaha...czas na wizytę w serwisie!!!:hahaha:
mechanik narzędzia już ma wymyte i uszykowane!:hahaha:

smiej się
mnie dziś lekarz przy okazji usg zczaił i pytał co to za zmiany mam (między spodem a brzuchem)
wygląda to co najmniej ohydnie
a ja nie jestem w stanie nic z tym zrobić póki co , bo mi bęcek przeszkadza
a krępuje mnie to jak diabli

Odnośnik do komentarza

UWAGA UWAGA!! WIEŚCI OD JULII:
Jestem w szpitalu już po KTG i już zostanę, bo rozwarcie na 5 cm i skurcze co 5 minut. NA razie dostałam morfine , bo w kręgosłup tzn. zo nie polecają, ale jeśli morfina nie pomoże, to moge poprosic w kręgosłup. W ogole wszystko ok. Jutro wiecej napisze, bo nie mozna uzywac tu tu tel.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/TebIo9m.jpghttp://lbyf.lilypie.com/TebIp1.png

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/K3Gylcy.jpghttp://lb3f.lilypie.com/K3Gyp1.png

Odnośnik do komentarza

Amisia
UWAGA UWAGA!! WIEŚCI OD JULII:
Jestem w szpitalu już po KTG i już zostanę, bo rozwarcie na 5 cm i skurcze co 5 minut. NA razie dostałam morfine , bo w kręgosłup tzn. zo nie polecają, ale jeśli morfina nie pomoże, to moge poprosic w kręgosłup. W ogole wszystko ok. Jutro wiecej napisze, bo nie mozna uzywac tu tu tel.

O rany, to ja też trzymam kciuki :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...