Skocz do zawartości
Forum

Szwecja


sekundka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

ewcia08
...naszla mnie dzis ochota na saltke kalafiorowa:)
mam nadzieje,ze mi sie uda:)


a ja mam ochote na jarzynowa-tylko musze meza pogonic do sklepu po produkty:D

a my wlasnie wrocilismy ze spacerku-bylismy sobie na Skeppsholmen,i nas dorwal deszcz:D i w takim deszczu musielismy wracac(a nie chcielismy szukac jakiegos zadaszenia,zeby przeczekac) do auta,a bylo ono zaparkowane w okolicach gamla stan:D
tak wiec bylismy przemoknieci wlacznie z majciochami,ja rozwalilam sobie klapka,i parasolke nam wiatr popsul:(
a Emilka suchutka:)
a teraz popijam goraca herbatke:)

Odnośnik do komentarza
Gość lucia77

kingolandia
A gdzie sie podziewają Migotka i Szpilka Lulka Milcia

Nasza koleżanka NataliaSe ma za tydzień termin porodu...Może jeszcze ją ktoś pamięta

Migotka , Milcia urlopuja sie w PL :Oczko:

Szpilka nie pisze ... :lol:

a Lulka , NataliaSe i jeszcze bylo chyba pare osob np Ela ... nie wiadmo czemu juz nie zagldaja :Spoko: no ale nic na sile - nie ??? a szkoda ....

zmykam spac ... dobranoc :oczko:

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczynki ja jak zwykle wieczorem...
musze sie Wam pochwalic....dzisiaj po raz pierwszy zostawilam Fasolke z babcia na dluzej niz 10 minut.
Motylek zaprosil mnie na kolacje,wybieralam opcje ze Sanka pojedzie z nami ale skoro babcia sama sie zadeklarowala ze zostanie to z wielkim bolem serca sie zgodzilam.Wychodzac zapowiedzialamze bede dzwonic co pare minut i sprawdzac czy wszystko oki ale ona odpowiedziala ze wcale nawet nie bedzie odbierac.
Bylo tak fajnie ze do domu zawitalismy po 22(ponad 4 godziny poza domem!).Ku mojemu zdziwieniu Fasolka spala,nakarmiona i w dodatku usnela sama bez cyca przytulona do babci.Zeby tego wszystkiego bylo malo ani razu nie plakala za mamusia!!!SZOK.
Doszlam wiec do wniosku ze chyba czesciej bedziemy robic sobie takie wypada bo nie ukrywamze dupcia przez te pare chwil troszku odzyla.....
ale sie rozpisalam...
Pochwalilamsie swoim przezyciem wiec moge teraz przytulic sie do swojej Fasolinki i grzecznie isc lulu...TAK WIEC DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM PAPATKI!!!:o_no:

http://s2.pierwszezabki.pl/007/007111950.png?576http://img34.glitterfy.com/70/glitterfy-flpbk11172952870134.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Witam:)
no co zasiadamy Dziewczyny do komputerow i piszemy-poki jeszcze nie urlopujecie w Polsce:oczko:

ale nam sie zepsula pogoda:(

Justyna a Ty masz jakis kontakt z Natalia?miala kiedys do nas zagladnac-moze po porodzie-kciuki zacisniete za szybki latwy porod:)


Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich tutaj!
Jestem tu nowa, zaproszona (w pewnym sensie, bo poinformowana o istnieniu "szwedzkiej" grupy) przez kingolandię. Mam na imię Agnieszka, lat 31, mieszkam na granicy Älvsjö i Årsta razem z narzeczonym i rozwijającym się we mnie dzieciakiem (termin na połowę grudnia). Co by tu jeszcze... Chyba tyle na początek? Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona...?
Pozdrowienia!

Agnieszka

http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20091203_0_Misia+Kosia+is.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...