Skocz do zawartości
Forum

Ochota na sex po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
ja 5 tyg.po porodzie,pierwsze były tylko pieszczenie i było bardzo milusio:love: a następnego dnia juz do końca i okazałąo się ,ze jest lepiej niz przed ciążą ::): ,pewnie duzo dało to,że miałąm szybki i łatwy poród-6,5 godziny ,bez naciecia i peknięcia-z czego bardzo się cieszę ,jako,że pierwistka jestem:))
Zobaczysz i na Ciebie przyjdzie czas,ochota-nic na siłę :)))
a ja cały czas karmię i ochota jest :D-myslę ,że to czy przyjdzie ochota zalezy równiez od nastawienia psychicznego i podejścia partnera do całej sytuacji...

http://lb4f.lilypie.com/JRG2p1.png
http://s4.suwaczek.com/20080920310114.png

Odnośnik do komentarza

A jak jest z Twoją aktywnością fizyczną? Aktywność fizyczna ma bardzo dobre działanie na libido. Wprowadzenie 3-4 sesji treningu, np.: siłowego, to bardzo dobry pomysł. Podczas wysiłku nasz organizm wydziela endorfiny, dzięki którym mamy w sobie wiele pozytywnej energii. Jeśli chodzi o tabletki to brałam przez jakiś czas viameę ale wydaje mi sie,ze mocniejsze są libido therapy.

Odnośnik do komentarza

W takim razie polecam przynajmniej jeden spacerek dziennie, tak aby sie dotlenić. No własnie składniki w takich tabletkach bywają bardzo różne, ogólnie viamea opiera się na L argininie oraz innych dodatkowych składnikach, które poprawiają liibido (zioła plus witamina c). Libido therapy jednak w jednej tabletce ma wieksze dawki L argininy. I moim zdaniem nie uzależnia ani nie przyzwyczaja do siebie.Brałam i miałam wrażenie, ze się do niego nie przyzwyczajam ale ze wręcz z każdym miesiącem jego działanie jest o wiele lepsze!

Odnośnik do komentarza

Po porodzie czasami warto udać się na rehabilitację. Moja znajoma była w Kołobrzegu [reklama usunięta] mega profesjonalne, delikatna i wszystko świetnie prosto tłumaczy co i jak. Warto jej zaufać w tym temaice. A sama rehabilitacja nie jest straszna, a efekty super.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...