Skocz do zawartości
Forum

***Wielki KONKURS Świąteczny!!!***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Piernisia nikt tutaj nikogo nie zamierza kamieniować. Jest to konkurs otwarty i fakt-ludzie, że tak powiem "z zewnątrz" maja prawo zgłaszać swoje zdjęcia i nikt nie moze mieć tego za złe. Chodzi tylko o osoby które nie grają fair, oszukują-stwarzają dużą liczbę fikcyjnych kont aby wygrać!!!!! To nie ma być walka tylko tak jak juz inne dziewczyny pisały dobra zabawa. Na parentingu zawsze tak było-przy każdym konkursie-że wszyscy się dobrze bawili a teraz naprawdę wyglada to inaczej więc niektórzy mają prawo być rozgoryczeni.
Super, że nie masz zamiaru uciekać z parentingu bo to naprawdę bardzo fajny portal :smile_move:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Piernisia jak to mówią, wolność Tomku w swoim domku. Każdy ma prawo dać głos komu ma ochotę. Poza tym widzę że nie doczytałaś DOKŁADNIE!!!!!

Cytuję dorotea72: "zdjęcia są śliczne i wybór jest ciężki ale wiecie co nie będę głosować nawet jeśli zdjęcie mi się podoba jeśli użytkownik nie jest aktywny na forum"

Nie napisała tu nic o tym że nie zagłosuję na nową osobę !!! Tylko na osobę która nie jest aktywna.
I to jest tylko i wyłącznie jej zdanie, a to że ją ktoś poparł to już każdego indywidualna sprawa.

Tak więc nie ma co się stresować a warto zostać z nami :) Trzymamy za słowo :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ferinka
Piernisia jak to mówią, wolność Tomku w swoim domku. Każdy ma prawo dać głos komu ma ochotę. Poza tym widzę że nie doczytałaś DOKŁADNIE!!!!!

Cytuję dorotea72: "zdjęcia są śliczne i wybór jest ciężki ale wiecie co nie będę głosować nawet jeśli zdjęcie mi się podoba jeśli użytkownik nie jest aktywny na forum"

Nie napisała tu nic o tym że nie zagłosuję na nową osobę !!! Tylko na osobę która nie jest aktywna.
I to jest tylko i wyłącznie jej zdanie, a to że ją ktoś poparł to już każdego indywidualna sprawa.

Tak więc nie ma co się stresować a warto zostać z nami :) Trzymamy za słowo :)
feri a kto najczęsciej nie jest aktywynym użytkownikiem forum ? Właśnie nowe osoby kochana.
Myslę że można być ciutek rozgoryczonym dlatego bo inaczej traktuje się tego co konto dopiero założył i stara się coś wygrać dla swojej pociechy a inaczej głosujesz jak widzisz autora- koleżankę dużo piszącą od np 2 lat.

Powiedzmy sobie szczerze forum jest po to by przyciągać ludzi i żeby ruch był stały. Wpływają na to także konkursy. Mamy tu dobry przykład... przy okazji konkursu mamy osobę której forum się spodobało i chce zostać pisać. Takich przypadków napewno jest sporo ALE swoją niechęcią nikogo nie zachęcimy wręcz przeciwnie. Uważam że nawet do nowej osoby trzeba odnosić się przyjaźnie i zachęcić do pisania a nie zniechęcać. W końcu my kiedyś też byłyśmy tu nowe i nie wiem jak Wy ale ja zostałam bardzo ciepło przyjęta. I gdybym na wstępie usłyszała coś ala nie masz tu czego szukać masa kobiet ma podobne problemy to więcej bym się tu nie pojawiła... taka prawda

Odnośnik do komentarza

Pernisia z ust mi to wyjęłaś, mam podobne odczucia do Twoich.

ferinka
Cytuję dorotea72: "zdjęcia są śliczne i wybór jest ciężki ale wiecie co nie będę głosować nawet jeśli zdjęcie mi się podoba jeśli użytkownik nie jest aktywny na forum"

Nie napisała tu nic o tym że nie zagłosuję na nową osobę !!! Tylko na osobę która nie jest aktywna.

Ferinka - czy cytując czyjeś słowa jesteś pewna, że wiesz, co dana osoba miała na myśli? To tylko Twoja interpretacja. Ja odebrałam to zupełnie inaczej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ronia
ferinka
Piernisia jak to mówią, wolność Tomku w swoim domku. Każdy ma prawo dać głos komu ma ochotę. Poza tym widzę że nie doczytałaś DOKŁADNIE!!!!!

Cytuję dorotea72: "zdjęcia są śliczne i wybór jest ciężki ale wiecie co nie będę głosować nawet jeśli zdjęcie mi się podoba jeśli użytkownik nie jest aktywny na forum"

Nie napisała tu nic o tym że nie zagłosuję na nową osobę !!! Tylko na osobę która nie jest aktywna.
I to jest tylko i wyłącznie jej zdanie, a to że ją ktoś poparł to już każdego indywidualna sprawa.

Tak więc nie ma co się stresować a warto zostać z nami :) Trzymamy za słowo :)
feri a kto najczęsciej nie jest aktywynym użytkownikiem forum ? Właśnie nowe osoby kochana.
Myslę że można być ciutek rozgoryczonym dlatego bo inaczej traktuje się tego co konto dopiero założył i stara się coś wygrać dla swojej pociechy a inaczej głosujesz jak widzisz autora- koleżankę dużo piszącą od np 2 lat.

Powiedzmy sobie szczerze forum jest po to by przyciągać ludzi i żeby ruch był stały. Wpływają na to także konkursy. Mamy tu dobry przykład... przy okazji konkursu mamy osobę której forum się spodobało i chce zostać pisać. Takich przypadków napewno jest sporo ALE swoją niechęcią nikogo nie zachęcimy wręcz przeciwnie. Uważam że nawet do nowej osoby trzeba odnosić się przyjaźnie i zachęcić do pisania a nie zniechęcać. W końcu my kiedyś też byłyśmy tu nowe i nie wiem jak Wy ale ja zostałam bardzo ciepło przyjęta. I gdybym na wstępie usłyszała coś ala nie masz tu czego szukać masa kobiet ma podobne problemy to więcej bym się tu nie pojawiła... taka prawda

Roniu nie do końca się zgodzę. Ponieważ ja osobiście dawałam też punkty osobie która jest u nowa a spodobało mi się jej zdjęcie.
I była tu jedna nowa kobietka która wstawiła fajne zdjęcie i co ? I była aktywna na forum. Potrafiła pochodzić po różnych wątkach i popisać i pogadać.
Ja też kiedyś byłam nowa i zaczęłam szukać interesujących fajnych postów. Udzielałam się.
Poza tym nie rozumiem oburzenia, ponieważ każdy ma prawo wyboru i wolności słowa.
Więc proponuję tego nie roztrząsać bo nie ma sensu.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Agulka74
Pernisia z ust mi to wyjęłaś, mam podobne odczucia do Twoich.

ferinka
Cytuję dorotea72: "zdjęcia są śliczne i wybór jest ciężki ale wiecie co nie będę głosować nawet jeśli zdjęcie mi się podoba jeśli użytkownik nie jest aktywny na forum"

Nie napisała tu nic o tym że nie zagłosuję na nową osobę !!! Tylko na osobę która nie jest aktywna.

Ferinka - czy cytując czyjeś słowa jesteś pewna, że wiesz, co dana osoba miała na myśli? To tylko Twoja interpretacja. Ja odebrałam to zupełnie inaczej.

Pozdrawiam

To to samo pytanie mogłabyś zadać Piernisi... ona też nie ma pewności co miał kto na myśli pisząc takie słowa :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ronia
chyba feri tym razem ty nie doczytałaś. Napisałam że najczęściej a nie zawsze :Oczko:
pozatym ja do Ciebie nic nie mam.
A ponieważ jak piszesz wolność słowa jest to i jedni mogą się wypowiedzieć i drudzy nieprawdaż ?

Ja zapraszam do głosowania :) na extra foty

Nawiązałam do wypowiedzi Piernisi co do głosowania :)

Proponuję wszystkim ochłonąć :) Milusiego dnia Roniu :)

p.s. na marginesie mam nadzieje że wszystko ok z m... :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Witam,
jestem tu zupelnie nowa i jak zobaczylam reklame w minimini od razu postanowilam wziac udzial w konkursie! Aktywnie pisze na innym forum tu jestem od niedawna i znalazlam juz pare interesujacych tematow.
Man nadzieje ze fakt ze jestem "nowa" nie spowoduje odrzucenia mojego zdjecia.
Mam tez juz swoich faworytow :D
na mnie jak widze glosuje tez mnostwo osob :)

wkleilam link na moje forum. I czy to oznacza ze "nowe" osoby nie moga glosowac?
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Piernisia
Oh, nie sądziłam, że wywołam taką dyskusję (chyba niepotrzebnie).
Po prostu po przeczytaniu wcześniejszych uwag, poczułam się troszkę zepchnięta na bok, ale już mi przeszło :)
Może i za dużo powiedziałam... jestem nowa, nie powinnam się wtrącać.

Spokojnie :) było, minęło :)

A swoją drogą to ciekawa minka :P

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ferinka
Iwcia
Ewelinka

Śmiechu warte...

Poczytałam co tu piszecie, pooglądałam zdjęcia i jestem zdziwiona ludzką głupotą! A zdjęcie o którym mowa bardziej pasuje do konkursu na dzień babci! :Szok:
Zdjęcie obecnie zajmuje 2 miejsce - bardzo dziwne :lup:

Coś ty już 1 :P:P W takim tempie idzie produkcja kont że szok :D
Jak tak dalej pójdzie to ponad 500pkt sobie nabije do końca konkursu. Szkoda tylko że robi tyleee pracy admin.. :(

Ale Iwcia.... wdech, wydech :)

coś mi się wydaję,że chodzi o moje zdjęcie i jest mi bardzo przykro,że od razu zarzucacie mi,że jestem oszustką. Tak się składa,że mam tylko jedno konto, bo nawet gdybym chciała więcej mam stałe IP. A ilość głosów jakie mam zawdzieczam ciężkiej pracy i siedzieniu kilka godzin przy kompie (anya) wie o co chodzi. Poprostu bardzo mi zależy na klockach a nie na oszukiwaniu. Najgorzej, mnie boli,że oceniacie ludzi nie znając ich. Kończę dyskusję,bo i tak Wy wiecie najlepiej. Pozdrawiam i życzę wielu wygranych.

Odnośnik do komentarza

anna_131
ferinka
Iwcia

Poczytałam co tu piszecie, pooglądałam zdjęcia i jestem zdziwiona ludzką głupotą! A zdjęcie o którym mowa bardziej pasuje do konkursu na dzień babci! :Szok:
Zdjęcie obecnie zajmuje 2 miejsce - bardzo dziwne :lup:

Coś ty już 1 :P:P W takim tempie idzie produkcja kont że szok :D
Jak tak dalej pójdzie to ponad 500pkt sobie nabije do końca konkursu. Szkoda tylko że robi tyleee pracy admin.. :(

Ale Iwcia.... wdech, wydech :)

coś mi się wydaję,że chodzi o moje zdjęcie i jest mi bardzo przykro,że od razu zarzucacie mi,że jestem oszustką. Tak się składa,że mam tylko jedno konto, bo nawet gdybym chciała więcej mam stałe IP. A ilość głosów jakie mam zawdzieczam ciężkiej pracy i siedzieniu kilka godzin przy kompie (anya) wie o co chodzi. Poprostu bardzo mi zależy na klockach a nie na oszukiwaniu. Najgorzej, mnie boli,że oceniacie ludzi nie znając ich. Kończę dyskusję,bo i tak Wy wiecie najlepiej. Pozdrawiam i życzę wielu wygranych.

nie bardzo rozumiem dlaczego powołujesz się na mnie????????!!!!!! o co chodzi?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Ja się wtrącę jedynie z uwagą do naszych "aktywnych'" nie nowych użytkowników
Jestem zaskoczona waszą postawą i mówię tu ogólnie nie wskazuję palcami.
Czytając wasze wypowiedzi mam wrażenie, że organizowanie ciekawych konkursów mija się z celem.
Dopinając warunki ze sponsorami byliśmy szczęśliwy móc podarować WAM dodatkowe prezenty na święta, ale w tej sytuacji to szczęście spada.....

Jak pisze Anulka, proszę wziąć oddech, doskonale wiecie, że nieuczciwych głosów u nas nie ma, to co teraz widzicie w wynikach będzie redukowane do tych uczciwych głosów, więc dyskusja teraz jest zupełnie niepotrzebna.
W każdym razie wnioski mi się same nasuwają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...