Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

czesc!!

Chyba jakis pech mnie przesladuje,znowu zepsula sie wtyczka od lapka:(wiec pare dni bede tylko wieczorami. Troche odpoczniecie ode mnie

A dzisiaj bylo wlamanie do tej sasiadki co miala krwotok:(tez jakiegos pecha ma kobita czy co? A ja nic nie slyszalam,wlezli balkonem,zeby im lapy pousychaly ze sie ppolasili na cudze:grrrrrr::grrrrrr:Nawet nie wiem kiedy a caly dzien bylam w domu

Wybaczcie ze nie poodpisuje,ale malo dzis mam czasu,bo sie wzielam na porzadki:)

Odnośnik do komentarza

K namówiony przez Adasia poszedł z nim spać, haha.
Ja już napisałam sobie pisemko o urlop wychowawczy i powinnam się wziąć za prasowanie ale strasznie mi się nie chce :oops: więc przyszłam się tu zrelaksować :D
Byłam po południu na zakupach, kupiłam wszystko oprócz 2 prezentów, ale wiem gdzie je kupić. Oby tylko siostra znalazła jeszcze 2 h w tym tygodniu na zajęcie się Maciusiem to kupię co trzeba.
Maciuś na noc dostał czopek Paracetamolu, miał dziś dość płaczliwy dzień. Ciekawa jestem jaka będzie nocka, zważywszy jeszcze na fakt, że Maćko na noc dostał większą porcję niż zwykle - zamiast 150ml wypił 180ml.

Odnośnik do komentarza

gosia211
powiedziałam, powiedziałam.....ze nie na darmo ojciec macieja dał jej po gebie jak zobaczył po powrocie z pracy dziecko zasrane, głodne i płaczace w łozeczku a ona lezała obok zachlana i jeszcze ma czelnosc cos takiego mówic bo ja dbam o Danielka jak tylko mogę.
a rozwaliła swoj zwiazek po niecałym roku małzenstwa to teraz próboje nas poróznic.

:Niespodzianka::Smutny:

Odnośnik do komentarza

asia78
czesc!!
Chyba jakis pech mnie przesladuje,znowu zepsula sie wtyczka od lapka:(wiec pare dni bede tylko wieczorami. Troche odpoczniecie ode mnie

Co Ty gadasz, że odpoczniemy:oh:. Ja tam odpocznę jak będziesz na forum :yes:

asia78

A dzisiaj bylo wlamanie do tej sasiadki co miala krwotok:(tez jakiegos pecha ma kobita czy co? A ja nic nie slyszalam,wlezli balkonem,zeby im lapy pousychaly ze sie ppolasili na cudze:grrrrrr::grrrrrr:Nawet nie wiem kiedy a caly dzien bylam w domu

:Smutny:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Gracie w totka?
Moj dziadziu kiedys wygral miliona :)
cala chalupe odnowili, nowe meble kupili, synom dzialki pokupili budowlane...
Aj, jak ja bym tak chciala, mmmmmmm
Mialabym gleboko gdzies ta nedzna emeryturke od panstwa.

Nie, ja nie gram. Choć ciągle sobie obiecuję, że... trzeba przecież dać Szczęściu szansę :sofunny:
Ale miał szczęście dziadziuś, zazdroszczę :yes:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
Gracie w totka?
Moj dziadziu kiedys wygral miliona :)
cala chalupe odnowili, nowe meble kupili, synom dzialki pokupili budowlane...
Aj, jak ja bym tak chciala, mmmmmmm
Mialabym gleboko gdzies ta nedzna emeryturke od panstwa.

Nie, ja nie gram. Choć ciągle sobie obiecuję, że... trzeba przecież dać Szczęściu szansę :sofunny:
Ale miał szczęście dziadziuś, zazdroszczę :yes:

no szczescie niewatpliwie , ale gral systemem, mial caly zeszyt zapisany cyframi, ale o co tam biegalo .... nie wie nikt hahah

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

no ja tez bym wolała poznac najgorsza prawde niz zyc w nieswiadomosci... ja z M. tez kilka razy o tym rozmawiałam....M. mówi ze jak o tym mysli to mu sie nie dobrze robi, ze innych nie potrzebuje skoro ma mnie i jakby mógł skoro mnie kocha...heh....pozyjemy zobaczymy.
chciałabym wiedziec ale nie bylabym z nim po zdradzie...to napewno bo brzydze sie zdrada

aha cwiczenia na noc nic nie daly- mały dalej nie spi, bede musiała go zaczac budzic wczesniej rano

dobranoc

http://www.suwaczek.pl/cache/36b655fbe1.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja bym nie chciala wiedziec

o takim 1 razie to ja tez bym nie chciala wiedziec.
O dluzszym romansie albo o ciaglych zdradach a i owszem.
Ale 1 raz, za ktory by P. zalowal i wiecej mialaby sie zdrada nie pojawic - nie chcialabym wiedziec. Popsuloby to wszystko miedzy nami.

Wogole sie witam :)
Eli wczoraj dalam viburcol. Wiec od 21 do 2 w nocy slicznie spala. Pozniej znow sie zaczelo, wiercienie, sakakanie, kopanie. Nie plakala, ale wiercila sie , rzucala raczkami, itp.
P. wzial ja na ramie i na jego ramieniu od razu spokoj i usnela = dziwne nie? to moze cos z brzuszkiem? ale nie plakala wcale, tylko sie rzucala. Viburcol bym musiala podac o 24 chyba, bo on dziala pewnie jak kazdy czopek do 8h. A Ela do tej 23 zazwyczaj spi , pozniej sie zaczyna skakanie.
A dzis we lbie mi sie kreci, slabo mi jakos, wlazlam na wage ku swojemu nieszczesciu.
Wczoraj powiedzialam P. ze wstydze sie jechac do jego rodziny na swieta, bo wstydze sie jak wygladam :)
I do fryza wstyd mi isc :duren:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Nie wiem czy skuteczny był Paracetamol, Maciuś ładnie spał do 23.30 i spałby dalej gdyby go Adaś nie obudził.
Zwiększenie porcji Maciusiowi spowodowało, że je co 4h a nie co 3. Zobaczymy czy w ciągu dnia też tak będzie.

Gosia – a Wy wszyscy jesteście w 1 pokoju? Jeśli tak, i jeśli Wam zależy na zmianach, to warto już np. po 20.00 czy 21.00 (jak wolicie) wprowadzać rytuały i atmosferę senną ;). Rytuały to robienie tych samych rzeczy wieczorem, np. ćwiczenia, kąpanie, kolacja i łóżeczko. I zawsze codziennie ta sama kolejność z dokładnością do 5 minut. Jak Danielek jest już w łóżeczku to lampka tylko nocna, wyłączony telewizor, ściszone glosy, ważne żeby Danielek bez potrzeby już nie był wyciągany z łóżeczka. Niech tam się bawi, bo przecież nie od razu zaśnie ;). Po kilku takich wieczorach jest szansa, że synek załapie, że wieczorem wszyscy się wyciszają do spania :yes:
Tylko ważne jest żeby codziennie (co wieczór) robić tak samo :yes:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78
Ja bym nie chciala wiedziec

o takim 1 razie to ja tez bym nie chciala wiedziec.
O dluzszym romansie albo o ciaglych zdradach a i owszem.
Ale 1 raz, za ktory by P. zalowal i wiecej mialaby sie zdrada nie pojawic - nie chcialabym wiedziec. Popsuloby to wszystko miedzy nami.

Nigdy nie ma gwarancji, że po takim pierwszym razie nie nastąpiłby kolejny raz (nawet po wielkiej skrusze)!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

kwiaciarka
asia78
Ja bym nie chciala wiedziec

o takim 1 razie to ja tez bym nie chciala wiedziec.
O dluzszym romansie albo o ciaglych zdradach a i owszem.
Ale 1 raz, za ktory by P. zalowal i wiecej mialaby sie zdrada nie pojawic - nie chcialabym wiedziec. Popsuloby to wszystko miedzy nami.

Wogole sie witam :)
Eli wczoraj dalam viburcol. Wiec od 21 do 2 w nocy slicznie spala. Pozniej znow sie zaczelo, wiercienie, sakakanie, kopanie. Nie plakala, ale wiercila sie , rzucala raczkami, itp.
P. wzial ja na ramie i na jego ramieniu od razu spokoj i usnela = dziwne nie? to moze cos z brzuszkiem? ale nie plakala wcale, tylko sie rzucala. Viburcol bym musiala podac o 24 chyba, bo on dziala pewnie jak kazdy czopek do 8h. A Ela do tej 23 zazwyczaj spi , pozniej sie zaczyna skakanie.
A dzis we lbie mi sie kreci, slabo mi jakos, wlazlam na wage ku swojemu nieszczesciu.
Wczoraj powiedzialam P. ze wstydze sie jechac do jego rodziny na swieta, bo wstydze sie jak wygladam :)
I do fryza wstyd mi isc :duren:

no to jak juz wlazlaś na tą wagę, to ile ważysz pochwal się ? ;)
powiedz mi ile w biodrach masz, sprawdzic chcem czy bardziej zasuszona ode mnie jesteś? ;) a i ile mierzysz dobra kobieto, bo nie pamietam...?

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Dziubala
kwiaciarka
asia78
Ja bym nie chciala wiedziec

o takim 1 razie to ja tez bym nie chciala wiedziec.
O dluzszym romansie albo o ciaglych zdradach a i owszem.
Ale 1 raz, za ktory by P. zalowal i wiecej mialaby sie zdrada nie pojawic - nie chcialabym wiedziec. Popsuloby to wszystko miedzy nami.

Nigdy nie ma gwarancji, że po takim pierwszym razie nie nastąpiłby kolejny raz (nawet po wielkiej skrusze)!

ja to jestem zdania,że jak facet ( czy kobieta) raz zdradzi, to zrobi to znowu wcześniej czy później... tak samo, jak raz uderzy, to tez znów to zrobi...

ja nie umiałabym wybaczyć zdrady, i nie byłabym w stanie być z kims po zdradzie.
w tym temacie jestem bardzo zasadnicza. nie daję sobie prawa do zdrad i partnerowi tez nie. w tym temacie wszystko jest dla mnie tylko czarne albo białe. żadnych tłumaczeń, żadnych ulg i taryf ulgowych.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Eli wczoraj dalam viburcol. Wiec od 21 do 2 w nocy slicznie spala. Pozniej znow sie zaczelo, wiercienie, sakakanie, kopanie. Nie plakala, ale wiercila sie , rzucala raczkami, itp.
P. wzial ja na ramie i na jego ramieniu od razu spokoj i usnela = dziwne nie? to moze cos z brzuszkiem? ale nie plakala wcale, tylko sie rzucala. Viburcol bym musiala podac o 24 chyba, bo on dziala pewnie jak kazdy czopek do 8h. A Ela do tej 23 zazwyczaj spi , pozniej sie zaczyna skakanie.
A dzis we lbie mi sie kreci, slabo mi jakos, wlazlam na wage ku swojemu nieszczesciu.
Wczoraj powiedzialam P. ze wstydze sie jechac do jego rodziny na swieta, bo wstydze sie jak wygladam :)
I do fryza wstyd mi isc :duren:

Dzieciom do 6 m-cy można podać Viburcol 2 razy na dobę. Przynajmniej przekonałaś się, że na Elę zadziałał. Bo ja nie jestem przekonana do jego skuteczności u Maciusia.
A z tym wstydem nie przesadzaj. Ludzie gorzej wyglądają i nie nie wstydzą się po ziemi chodzić :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...