Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
Dziewczyny, czy Wasze maluchy sa takimi rozrabiakami jak moj lobuziak? Mam wrazenie, on tylko nie i nie slyszy, ze ciagle mu czegos zabraniam.... Mnostwo rzeczy pochowalam z zasiegu jego raczek, wszystkie niebezpieczne przede wszystkim, pozabezpieczalam co moglam, udostepnilam mu jakas szuflade, jakas szafke, jakas polke, a to wszystko nic. On tylko kiombinuje jak cos zbroic i a to czepia sie kuchni, a to probuje posmakowac butow, wymyc kibelek, wiesza sie na drzwiach od pralki, wszystkie szafki (tylko nie te, ktoremu udostepnilam) otwiera itp, itd. Zabawkami bawi sie tylko wtedy kiedy ja sie z nim bawie- poza tym tylko lobuzowanie:) Kosmos... Jak go poskromic?;)

Identycznie, tylko mój jeszcze nie wszędzie da radę dostać, bo nie chodzi przy meblach, najgorsze są wlasnie szafki i szuflady, jak tylko trzymam garnek, czy miskę w ręce odrazu jest wrzask i DAJ!!! Nawek nocniczek z qpką muszę zabierać "po kryjomu", bo to też chce:Rozgniewany:
Tyle dobrego, że jak juz zasiada do zabawek, to chętnie się nimi bawi.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Lema

Musze sie Wam pochwalic, ze bylam wczoraj na imprezie firmowej i Franus po raz pierwszy zasypial beze mnie:) Na poczatku bylam troche spieta, ale jak dostalam smsa, ze Franio zasnal i wszytsko ok to bawilam sie bardzo dobrze:) (

Widzisz, Franuś dał radę zasnąć bez mamy ;)
A Tobie na pewno dobrze zrobiło oderwanie od wieczornych rytuałów :)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
i moja :Uśmiech:
bedzie prywata :Nieśmiały:
Mikołaj siedzi w zabawkach na dywanie i ja pisząc go obserwuję a on coraz bardziej na kolanka i do raczkowania sie zbiera.
Wygląda na to, że trochę ma stracha, bo jedna nóżka ciągle podkurczona pod dupcią zostaje, ale może, może...
czas najwyższy...:Uśmiech:

Co to za prywata? :Oczko:

Brawo dla Mikołajka, przyszła i na niego pora :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema

Musze sie Wam pochwalic, ze bylam wczoraj na imprezie firmowej i Franus po raz pierwszy zasypial beze mnie:) Na poczatku bylam troche spieta, ale jak dostalam smsa, ze Franio zasnal i wszytsko ok to bawilam sie bardzo dobrze:) (

Widzisz, Franuś dał radę zasnąć bez mamy ;)
A Tobie na pewno dobrze zrobiło oderwanie od wieczornych rytuałów :)

Bardzo dobrze mi zrobilo:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziewczyny, czy Wasze maluchy sa takimi rozrabiakami jak moj lobuziak? Mam wrazenie, on tylko nie i nie slyszy, ze ciagle mu czegos zabraniam.... Mnostwo rzeczy pochowalam z zasiegu jego raczek, wszystkie niebezpieczne przede wszystkim, pozabezpieczalam co moglam, udostepnilam mu jakas szuflade, jakas szafke, jakas polke, a to wszystko nic. On tylko kiombinuje jak cos zbroic i a to czepia sie kuchni, a to probuje posmakowac butow, wymyc kibelek, wiesza sie na drzwiach od pralki, wszystkie szafki (tylko nie te, ktoremu udostepnilam) otwiera itp, itd. Zabawkami bawi sie tylko wtedy kiedy ja sie z nim bawie- poza tym tylko lobuzowanie:) Kosmos... Jak go poskromic?;)

To wszystko co piszesz jest normalne :Oczko:. Minie za kila miesięcy :Oczko:
Maciej kilka tygodni temu... wylał zawartość nocnika Adasia, który akurat zrobił kupkę. I Maciuś... bawił się tą kupką :Szok:. Ale smrodek był :Szok:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema
u nas tylko tata,dada,baba,dzadza i kaka

Wcale nie tylko! Na 10-miesięcznika ładnie mówi co trzeba :brawo:

A tu cos z cytowaniem nie wyszlo, to sa slowa Sinki:) A Franio umie rzeczywiscie troche mowic, tylko... nie mowi:) No jak mu sie zdarzy raz dziennie jakies tata to max:) A raz na trzy dni baba czy cos innego:) Bylismy jakis czas temu na spotkaniu ze znajmymi, ktorzy maja coreczke w wieku Frania i ta ciagle cos nawijala- mamamama, tatata, lalala, no buzia jej sie nie zamykala:) Jak to kobieta:) A Franio tylko na nia zerkal z mina pod tytulem- i po co tyle gadac;)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

...Hello.
Własnie wrócilysmy o dpediatry. Cos Oliwka mi ostatnio goraczkoala, pozniej nie i takw kołko...dzisiaj lekki kaszelek?/ c ojest grane no aale juz wiem...kaszelek to moze od tego co pyli, no a goraczka to ---> 4 ząbki u góry i dwójki na dole razem 6 ząbków jej wychodzi...masakra:Szok::Niewiniątko: biedactwo sie nameczy ale temp niejest az taka wysoka...

Tak " MAMA" PIEKNIE BRZMI:)

:)WRóCE JAK oLIWKA ZASNIE;)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema
Dziewczyny, czy Wasze maluchy sa takimi rozrabiakami jak moj lobuziak? Mam wrazenie, on tylko nie i nie slyszy, ze ciagle mu czegos zabraniam.... Mnostwo rzeczy pochowalam z zasiegu jego raczek, wszystkie niebezpieczne przede wszystkim, pozabezpieczalam co moglam, udostepnilam mu jakas szuflade, jakas szafke, jakas polke, a to wszystko nic. On tylko kiombinuje jak cos zbroic i a to czepia sie kuchni, a to probuje posmakowac butow, wymyc kibelek, wiesza sie na drzwiach od pralki, wszystkie szafki (tylko nie te, ktoremu udostepnilam) otwiera itp, itd. Zabawkami bawi sie tylko wtedy kiedy ja sie z nim bawie- poza tym tylko lobuzowanie:) Kosmos... Jak go poskromic?;)

To wszystko co piszesz jest normalne :Oczko:. Minie za kila miesięcy :Oczko:
Maciej kilka tygodni temu... wylał zawartość nocnika Adasia, który akurat zrobił kupkę. I Maciuś... bawił się tą kupką :Szok:. Ale smrodek był :Szok:
haha swietnie:):sofunny::sofunny::sofunny:mogłaś zrobic foteczki;):Padnięty:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Dziubala
Lema
Dziewczyny, czy Wasze maluchy sa takimi rozrabiakami jak moj lobuziak? Mam wrazenie, on tylko nie i nie slyszy, ze ciagle mu czegos zabraniam.... Mnostwo rzeczy pochowalam z zasiegu jego raczek, wszystkie niebezpieczne przede wszystkim, pozabezpieczalam co moglam, udostepnilam mu jakas szuflade, jakas szafke, jakas polke, a to wszystko nic. On tylko kiombinuje jak cos zbroic i a to czepia sie kuchni, a to probuje posmakowac butow, wymyc kibelek, wiesza sie na drzwiach od pralki, wszystkie szafki (tylko nie te, ktoremu udostepnilam) otwiera itp, itd. Zabawkami bawi sie tylko wtedy kiedy ja sie z nim bawie- poza tym tylko lobuzowanie:) Kosmos... Jak go poskromic?;)

To wszystko co piszesz jest normalne :Oczko:. Minie za kila miesięcy :Oczko:
Maciej kilka tygodni temu... wylał zawartość nocnika Adasia, który akurat zrobił kupkę. I Maciuś... bawił się tą kupką :Szok:. Ale smrodek był :Szok:
haha swietnie:):sofunny::sofunny::sofunny:mogłaś zrobic foteczki;):Padnięty:

tak fotki były wskazane hehe

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
i moja :Uśmiech:
bedzie prywata :Nieśmiały:
Mikołaj siedzi w zabawkach na dywanie i ja pisząc go obserwuję a on coraz bardziej na kolanka i do raczkowania sie zbiera.
Wygląda na to, że trochę ma stracha, bo jedna nóżka ciągle podkurczona pod dupcią zostaje, ale może, może...
czas najwyższy...:Uśmiech:

:brawo:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...