Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatek - no to teraz masz "dowód" na to, że Natanek ma skazę białkową.
A te miejsca, które są "wysypane" smaruj czymś mocno nawilżającym. Może być nawet krem z Oilatum. Balneum to firma, też taka dobra jak Oilatum. Ja dla Maćka mam teraz emulsję z Atopry, też niezła. Mimo, że skórę ma bardzo ładną to po każdej kapieli smaruję go tą emulsją. A wcześniej jak miał suche miejsca (na kolankach i przy nadgarstkach) to używałam kremu Oilatum. Buziaki dla Natanka.

Odnośnik do komentarza

Kwiatek – koleżanka ma 7m. Maciusia i daje synkowi na noc Paracetamol (bo zębiska wychodzą) i jej śpi od 20.00 do 6.00 bez pobudki. Ja dziś dam Viburcol, a jak nie podziała (przy kolkach dawałam i nie działał :(), to jutro Paracetamol, bo mi go żal, że tak się męczy ze spaniem.
A jak Twoje starsze dzieci wyjadą to sobie odpoczniesz :yes:

Kwiaciarka - A Kubie powiedz żeby nie zapraszał wszystkich kolegów tylko np. 1 czy 2 to wtedy dasz radę ;)
Widać Eli zmieniły się smaki, że taka chętna na ten Pepti ;)
Jak Ela tak reaguje na białko krowie tzn, że ma skazę i musisz uważać. A pamiętasz od jakiej zupki zaczęłaś? Ja dziś Maćkowi ugotuję ziemniaka i podam z odrobiną oliwy, ciekawe czy mu posmakuje?

Lema – niekoniecznie przy wszystkich ząbkach Franuś będzie niespokojnie spał więc trochę optymizmu ;). Napisz potem jak Franuś spał po tym Viburcolu.
Ja glutenu jeszcze nie podawałam.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Hmmm ja nawet nie pomyslalam zeby dawac Eli jakies leki bo niespokojnie spi.
Wierci sie, rzuca, skacze z boku na boku, nogami kopie - ale u niej to czeste sa takie noce odkad skonczyla 3 miechy. Nie wiem co to. A ostatnie noce je co 1,5h buuuuuuu :)

Ona "tylko" niespokojnie śpi, a Maciuś nie może spać, dużo popłakuje, marudzi i stąd pomysł na Viburcol.

Odnośnik do komentarza

witam sie:)

w sobote wieczorem powiekszyła mi sie rodzina:) siostra urodziła córkę:) :) :) :)

dzis wizyta u pulmonologa, zobaczymy co powie bo na moje oko to zadnej poprawy nie ma pomimo inhalacji

Z M. chyba sie wszystko powoli układa, w sobote wieczorem do niego wróciłam. :happy:
Postanowilismy ze po swietach wilkanocnych wyjezdzamy do Szkocji na kilka lat bo nie mamy zamiaru sie o cokolwiek prosic no i mamy mały konflikt z M. wujkiem. mieszkamy u niego na jednym pokoju, ledwo co sie miescimy. wuja jest bardzo chory (ma martwice watroby i guza w mozgu) wiec wiekszosc czasu spedza w szpitalu, a jak przyjezdza to tylko na 2 dni a pozniej wraca do swojej konkubiny w miescie. Wujek ma M. przepisac domek obok, ktory mielismy remontowac. a obiecuje ze sie tym zajmie juz chyba z rok czasu i nic i nadal czekamy (choc juz dawno chcielismy wynając mieszkanie i byc sami ale on nie chciał i mówil zebysmy poczekali do przepisu). Kilka dni temu powiedział ze mozemy sie przeniesc do jego pokoju i obok do matki a ja przeniesc do naszego, wiec ucieszylismy sie i kupilismy wszystkie rzeczy potrzebne do malowania, wydalismy 200zł a dzis wuja wszystko odwołuje....nosz ku....jak tak mozna sobie pogrywac....raz jedno raz drugie i nie wiadomo co robic, a farba wałki i inne pojdzie na zmarnowanie. teraz Macieja namawiam zebysmy wynajeli mieszkanie i wyprowadzili sie od wujka, a po swietach wielkanocnych wyjedziemy do szkocji. ale sie tym wszystkim wkurzyłam!

Dziubalo ale byłas odwazna :brawo::brawo::brawo::brawo:

http://www.suwaczek.pl/cache/36b655fbe1.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Dziubala
Kwiatek – koleżanka ma 7m. Maciusia i daje synkowi na noc Paracetamol (bo zębiska wychodzą) i jej śpi od 20.00 do 6.00 bez pobudki. Ja dziś dam Viburcol, a jak nie podziała (przy kolkach dawałam i nie działał :(), to jutro Paracetamol, bo mi go żal, że tak się męczy ze spaniem.
A jak Twoje starsze dzieci wyjadą to sobie odpoczniesz :yes:

Kwiaciarka - A Kubie powiedz żeby nie zapraszał wszystkich kolegów tylko np. 1 czy 2 to wtedy dasz radę ;)
Widać Eli zmieniły się smaki, że taka chętna na ten Pepti ;)
Jak Ela tak reaguje na białko krowie tzn, że ma skazę i musisz uważać. A pamiętasz od jakiej zupki zaczęłaś? Ja dziś Maćkowi ugotuję ziemniaka i podam z odrobiną oliwy, ciekawe czy mu posmakuje?

Lema – niekoniecznie przy wszystkich ząbkach Franuś będzie niespokojnie spał więc trochę optymizmu ;). Napisz potem jak Franuś spał po tym Viburcolu.
Ja glutenu jeszcze nie podawałam.

Dziubalko,ale ta kolezanka to tak codziennie daje ten paracetamol????? od kiedy i jak długo juz???? bo ja dałam dopiero 2 razy i sie zastanawiam ile tak mozna???????

Odnośnik do komentarza

kwiatek1976
Dziubala
Kwiatek – koleżanka ma 7m. Maciusia i daje synkowi na noc Paracetamol (bo zębiska wychodzą) i jej śpi od 20.00 do 6.00 bez pobudki. Ja dziś dam Viburcol, a jak nie podziała (przy kolkach dawałam i nie działał :(), to jutro Paracetamol, bo mi go żal, że tak się męczy ze spaniem.
A jak Twoje starsze dzieci wyjadą to sobie odpoczniesz :yes:

Kwiaciarka - A Kubie powiedz żeby nie zapraszał wszystkich kolegów tylko np. 1 czy 2 to wtedy dasz radę ;)
Widać Eli zmieniły się smaki, że taka chętna na ten Pepti ;)
Jak Ela tak reaguje na białko krowie tzn, że ma skazę i musisz uważać. A pamiętasz od jakiej zupki zaczęłaś? Ja dziś Maćkowi ugotuję ziemniaka i podam z odrobiną oliwy, ciekawe czy mu posmakuje?

Lema – niekoniecznie przy wszystkich ząbkach Franuś będzie niespokojnie spał więc trochę optymizmu ;). Napisz potem jak Franuś spał po tym Viburcolu.
Ja glutenu jeszcze nie podawałam.

Dziubalko,ale ta kolezanka to tak codziennie daje ten paracetamol????? od kiedy i jak długo juz???? bo ja dałam dopiero 2 razy i sie zastanawiam ile tak mozna???????
ja mysle ze to sporadycznie mozna dawac, no to tak jakbys ty codziennie jadla przeciwbolowe tablety , wiadomo ze nie mozna.A niemowle tym bardziej, takie leki daje sie sporadycznie moim zdaniem.
Viburcol mozna czesciej chyba.
Lepiej sprobowac zele na zabkowanie,albo podobno sa jakies granulki pod jezyk, ale nie wiem co to, dzis 1szy raz uslyszalam o tym od znajomej.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

kwiaciarka
kwiatek1976
Dziubala
Kwiatek – koleżanka ma 7m. Maciusia i daje synkowi na noc Paracetamol (bo zębiska wychodzą) i jej śpi od 20.00 do 6.00 bez pobudki. Ja dziś dam Viburcol, a jak nie podziała (przy kolkach dawałam i nie działał :(), to jutro Paracetamol, bo mi go żal, że tak się męczy ze spaniem.
A jak Twoje starsze dzieci wyjadą to sobie odpoczniesz :yes:

Kwiaciarka - A Kubie powiedz żeby nie zapraszał wszystkich kolegów tylko np. 1 czy 2 to wtedy dasz radę ;)
Widać Eli zmieniły się smaki, że taka chętna na ten Pepti ;)
Jak Ela tak reaguje na białko krowie tzn, że ma skazę i musisz uważać. A pamiętasz od jakiej zupki zaczęłaś? Ja dziś Maćkowi ugotuję ziemniaka i podam z odrobiną oliwy, ciekawe czy mu posmakuje?

Lema – niekoniecznie przy wszystkich ząbkach Franuś będzie niespokojnie spał więc trochę optymizmu ;). Napisz potem jak Franuś spał po tym Viburcolu.
Ja glutenu jeszcze nie podawałam.

Dziubalko,ale ta kolezanka to tak codziennie daje ten paracetamol????? od kiedy i jak długo juz???? bo ja dałam dopiero 2 razy i sie zastanawiam ile tak mozna???????
ja mysle ze to sporadycznie mozna dawac, no to tak jakbys ty codziennie jadla przeciwbolowe tablety , wiadomo ze nie mozna.A niemowle tym bardziej, takie leki daje sie sporadycznie moim zdaniem.
Viburcol mozna czesciej chyba.
Lepiej sprobowac zele na zabkowanie,albo podobno sa jakies granulki pod jezyk, ale nie wiem co to, dzis 1szy raz uslyszalam o tym od znajomej.

tyle że viburcol nie działa wcale na Natana, zelu używamy w dzień, ale to efekt jest na kilkanascie minut...
Dziubala pisała że ta koleżanka daje, więc ciekawa jestem od kiedy i jak długo już? czy codziennie czy jak...?
z zebami to z doświadczenia wiem,że najgorzej jest z 1 zabkiem, później dziecko juz jakoś lepiej znosi te kolejne...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...