Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
LEMA - Franio grzeczny chłopczyk :wink: Julka do przedszkola wszystko zanosi żeby się z dziećmi pobawić :wink: Nawet kilka paluszków hihihihih :wink: A jak on się w przedszkolu czuje?

:brawo:

A Franek w przedszkolu super, jezdzi z wielka radoscia::): Jak cos fajnego wydarzy sie w domu, cos dostanie to zawsze jest tekst: opowiem pani Bogusi, nawet moze pani Basi::): Albo: ale bedzie, jak opowiem pani Bodusi to chyba nie uwierzy::): Widac, ze dobrze sie tam czuje::): I ze bardzo lubi swoje panie, a zwlaszcza pania Bogusie::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Ja dziś będę krótko, bo wybieram się na zakupy świąteczne ale te prezentowe ::):. Zrobiłam sobie szczegółową listę z rozpiską na sklepy. "Tylko" 9 sklepów muszę odwiedzić, mam nadzieję, że wszystko tam kupię co planuję, bo chyba nie będzie mi się chciało odwiedzić kolejnych :Kiepsko:

Ja dzisiaj tez chce te zakupy odbebnic + wieksze swiateczne. Te mniejsze zrobie w naszym Groszku w czwartek. A na sama salatke dla Babci mam kupic ze 20 kg produktow:Szok: Babcia robi ja na 4 domy, chcialam Jej pomoc, ale powiedziala tak:" We wtorek pieke keksy, w srode drozdzowe. Jak przyjdziesz w czwartek kroic ze mna to co ja bede robila????". Zalamka, no ale co zrobic z 86 latka uparta??

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Ja dziś będę krótko, bo wybieram się na zakupy świąteczne ale te prezentowe ::):. Zrobiłam sobie szczegółową listę z rozpiską na sklepy. "Tylko" 9 sklepów muszę odwiedzić, mam nadzieję, że wszystko tam kupię co planuję, bo chyba nie będzie mi się chciało odwiedzić kolejnych :Kiepsko:

Powodzenia:yes:

Dla mnie to troche abstrakcja, ja juz mam tak dawono kupione prezenty, ze zdazylam o tym zapomniec:Oczko: Moglabym juz nowe kupowac:Oczko:
A wczoraj przyszly kalendarze, ladne, zadowolona jestem:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...