Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Zaplanowalam sobie na dzisiaj wielkie sprztanie, ale cos mnie glowa rozbolala::(: Poza tym musialabym wylaczyc kompa. Cos mi sie z nim chrzani, chyba cos z systemem. Ja sie nie znam na tym kopmletnie a A. nie ma czasu:takwyszlo: Jutro moze cos z tym zrobi, bo tak bc ne moze. W polowie pisania znika mi polowa, tzn znika, bo ja tego nie widze, ale to jest. Musze wtedy restart zrobic

Odnośnik do komentarza

Dostałam 3 katalogi z zabawkami, tesco, real i carrefour. Do tesco mam blisko z pracy i w promocji chyba mają najlepsze ceny. Jakie prezenty jeszcze nie wiem.
Myślę, że duże pudło lego - Ala znów wpadła w fazę budowania :Oczko: jest takie w tesco właśnie ale 4+ i nie wiem czy te klocki nie będą za małe. Ale większe to już bez sensu.
Oczywiście kolejka i tor wyścigowy wiodą u nas prym :yes: co jeszcze nie wiem. Myślałam o macie do tańca (tej podłączanej do tv) i laptopie. Jeszcze zestaw figurek hello kitty - tych w klockach. Oczywiście jak widzi reklamy to chce wiele rzeczy, żadne barbi itp. nie wchodzą w grę :oops:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Franek na Mikolajki od nas dostanie patyczaki, jakas ksiazeczke i i samochodziki z bajki Cars- o ile uda mi sie znalezc fajne, bo to nie takie latwe jak sie okazuje:yes:
Na Gwiazdke do nas samochod zdalnie sterowany, od mojego brata jakis maly odtwarzacz CD do swojego pokoju, zeby mogl sluchac tam muzyki, bajeczek.
Poza tym nie wiem co jeszcze-moze jakis tor wyscigowy, cos z hot wheels moze.

Asia, znalzalas cos fajnego z hot wheels?

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Moje maja bardzo duzo klockow duplo i ciagle sie nimi bawia. Mam w piwnicy takie mniejsze, ale jeszcze nie przynioslam. Dziubala kiedys pisala, ze Maciek woli tez te duplo, ale to bylo jakos w lecie. Moze teraz sie cos zmienilo. Najgorsze, ze duplo i lego nie sa kompatybilne:takwyszlo:

Franek ma trzy duze zestawy podstawowych klockow z duplo i jakis traktor czy koparke. Tez lubi Lego, ale chyba to, co ma na razie wystarczy, sporo mozna budowac z takiej ilosci:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!!!

Ale poszalalyscie z rana :36_7_8:
Przyszlam z kawa z cynamonem.
U mnie wieje, pada snieg i jest -2. Coz Skandynawia :Rozgniewany:

Lema, piekne zdjecie Frania w podpisie!

kwiaciarka
Ela z lekka przeziebiona, idziemy do lekarza, mam nadzieje, ze nie wykluje sie nic gorszego

zdroweczka dla Eli!

asia78

Ja juz wyprawialm dziciaki, wiec tez mam czas na sniadanie i kawke:smile:

Ty odprowadzasz dzieci czy A? O ktorej ida do przedszkola?

Lema
Ktoras z Was pracuje w piatek? Ja niestety tak, zglosilam sie na ochotnika, bo wszyscy chcieli wolne. A ze L. tez pracuje, a moja mama ma wolne i moze sie zajac Franiem to w miare mi to pasuje. Choc zawsze lepiej byloby miec wolne przez 4 dni:Oczko:

Bedziesz miala dobry pretekst na jakis inny dluzszy weekend, chyba dobra decyzja tym bardziej, ze ma kto zostac z Franiem.

kwiaciarka
obralam Eli mandarynke i Swietami mi jakos zapachnialo, nie moge sie doczekac Bozego Narodzenia :)

ja kupilam dzisiaj taki norweski swiateczny napoj, julebrus, z ciekawosci smaku, nigdy wczesniej nie pilam tego, smakuje jak kiedys dawno taka nasza polska oranzada, smaczny :36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Wczoraj zbytnio sie nachwalilam uciwoscia znalazcy Michala telefonu :Rozgniewany:
starszak dzwonil na podany numer telefonu przez tego pana-mial wylaczony
a na swoj numer jak dzwonil-nikt nie odbieral, nie wiadomo o co chodzi??
Wiemy w jakim miescie, znamy ulice ale nie znamy numeru i d... blada :Rozgniewany:

Poczekajcie jeszcze moze mial wylaczony specjalnie, moze cos zalatwial

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

Lema
Ktoras z Was pracuje w piatek? Ja niestety tak, zglosilam sie na ochotnika, bo wszyscy chcieli wolne. A ze L. tez pracuje, a moja mama ma wolne i moze sie zajac Franiem to w miare mi to pasuje. Choc zawsze lepiej byloby miec wolne przez 4 dni:Oczko:

Bedziesz miala dobry pretekst na jakis inny dluzszy weekend, chyba dobra decyzja tym bardziej, ze ma kto zostac z Franiem.

Wszystkie dziewczyny z mojego dzialu chcialy wziac wolne, a ze ja niedawno spedzialam tydzien z Franiem to uznalam, ze tym razem ja sie "poswiece" i tak jak mowisz, odbije sobie przy nastepnej okazji, bede miala argument. Tym bardziej, ze L. tez pracuje teraz, nastepny dlugi weekend zaplanujemy wspolny wolny:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Nie wiem w co ręce wsadzić :Kiepsko:, a muszę jeszcze mieszkanie dokładniej sprzątnąć, bo gości mamy już od jutra na cały długi weekend ::):. Początkowo mieli przyjechać w zeszłą sobotę ale choroba ich zmogła więc przesunęli wyjazd. Nam to nawet pasowało bo mogliśmy zrobić urodziny K. Tyle że początkowo mieliśmy inne plany na nasz długi weekend, ale nie ma tego złego... :Oczko:. Jeszcze zakupy trzeba zrobić bo jutro sklepy pozamykane.
U nas ładna pogoda, póki co :)

Lema – super fotka w suwaczku :yes:::):

Isa - poszła Ala na spacer?

Kwiaciarka - cieszę się, że Ela polubiła leżakowanie :great:
Zdrówka dla Eli!

Asia
– u Maćka klocki Duplo już poszły w zapomnienie, nie licząc zestawu Tomka :Oczko:, teraz woli właśnie te drobne klocki Lego :yes:

Renia – niefajnie z tym znalazcą, ale trzeba mieć nadzieję, że może miał celowo wyłączony bo coś załatwiał albo bateria padła.

Odnośnik do komentarza

Co do prezentów na Mikołaja, to u nas Adaś i Maciuś mają ją dość długą i ciągle coś przybywa. Cały czas mówię Adasiowi, że jak będzie pisał list to musi zmniejszyć ilość, bo Mikołaj wie, że mają dużo zabawek i mało miejsca na nowe. I cały czas im przypominam, że Mikołaj zostawi dla nich prezenty w kilku miejscach - u babci, u cioci itd. :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...