Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czwartkowo

Wczorajsze imieniny bardzo udane, super było :Śmiech:, dzieciaki (nasze plus 2 dziewczynki) też się wyszalały :Śmiech:, aż Maciek padł K na rękach już przed 20.00, ale jak K poszedł go zanieść do sypialni to wstąpiło w niego drugie życie :Śmiech:

Lema - zupa porowa wyszła pyszna, goście i K bardzo chwalili :yes:

asia78

A wiecie ze w sobote ma byc 14*?? Super oprocz cmentarzy bedzie mozna zaliczyc jeszcze jakis park:yes:

Nie wiedziałam, że weekend ma być tak ciepły, przynajmniej nie muszę się spieszyć z butami zimowymi dla Maćka.

Odnośnik do komentarza

Lema

Dziubalko, jak robisz te zawijance?:Oczko:

Lemuś, zawijańce robię tak: plaster szynki smaruję serkiem ziołowym (ogórkowym/chrzanowym), kładę paseczek ogórka i papryki czerwonej, potem szynkę zawijam w rulonik, a całość obwiązuję szczypiorkiem.
Tak to wygląda
http://img340.imageshack.us/img340/6285/083fs.jpg

asia78

Jak Wasze dzieciaki daja sobie wpuszczac krople do nosa? Stefan do tej pory protestowal i mial na sile, ale teraz wpadlam na pomysl, zeby mu psiknac na reke i teraz chetnie daje:yes:

Kiedyś psikałam Sterimar, nie było problemu, choć do zachwyconych nie należał :Oczko:. A stresu chłopaki nie muszą mieć, bo nie jestem zwolennikiem leków do nosa (choć są wyjątki np. taki jak miał Franio, gdy ma to związek z zapaleniem uszu).

Odnośnik do komentarza

asia78
Slyszalyscie o projekcie rzadu, zeby juz 2 latki mogly chodzic do przedszkola? Bardzo smieszne tylko skad sie wezmie tyle przedszkoli??????

Wczoraj o tym rozmawialiśmy, ogólnie fajny pomysł, ale ciekawe jakby to w praniu wyszło.
Ten pomysł będzie miał szansę powodzenia gdy już wszystkie 6 latki będą w podstawówce. Zwolni się miejsce po jednej grupie wiekowej więc 2 latki miałyby miejsce :)

Odnośnik do komentarza

asia78
Jak maja katar to zawsze psikam, bo wtedy dziecku lepiej oddychac. Po co ma sie meczyc z zatkanym nosem?

Ale po co psikać lekiem? Tak naprawdę te leki powodują przedłużanie kataru w czasie i przy kolejnych katarach nos będzie sobie coraz gorzej radził z katarem.
Pewnie, że szkoda męczyć zatkany nos, ale od czego sól fizjologiczna czy morska? :)

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubalko, zawijance wygladaja pieknie, zrobie w sobote:yes: Swietny pomysl z zawiazaniem szczypiorkiem, bardzo elegancko to wyglada:yes: Jaka szynke kupujesz?

Najlepiej konserwową, ale jako, że kupujemy tylko naturalne :Oczko: wędliny, to kupuję te, które są wystarczająco duże w obwodzie. Wczoraj z tych naturalnych szynek nic się nie nadawało więc kupiłam szynkę Litewską, ale jest za krucha więc jej nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubalko, soli morskiej tez nie psikasz podczas kataru? Bo sol to ja zawsze, lekow jako takich (sol trudno nazwac lekiem) to nie, ale sol podczas katarku zawsze:yes:

Chłopaki bardzo rzadko mają katar, a jak już mają to trwa krótko i jest taki wodnisty, wtedy nie psikam bo po co :Oczko:. Ale jak się katar zagęści to psikam Sterimarem żeby go „rozrzedzić”, by lepiej można było nosek wysiąkać i żeby nosek się przetkał :)

Odnośnik do komentarza

Ela weszla na szafke i mowi, ze Tina ja tam zaprosila :sofunny:
A wczoraj myslelismy co zrobic z feriami i P. mowi ,ze moze polecimy do cieplych krajow na co Kuba,z e on nie wsiadzie do samolotu, a ELa na to - a ja tak, a ja chetnie sie przelece, jeszcze nie lecialam. Kuba do niej, czy wie, ze mozna spasc i tratatatat swoje panikarskie cuda na kiju, na co Ela :]
oj Ty Kuba nie gadaj bzdur, Miki i Donald lecieli i co? zyja , nic im nie jest ! :sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

Przyszlam z kawa, ale chyba bede ja sama musiala wypic:Oczko: Spicie?:Oczko:

Jutro mam gosci, okazuje sie, ze beda juz na obiedzie, wiec czeka mnie pracowity weekend. Dzis musze zrobic zakupy i sprzatnac choc troche dom, przygotowac poscieli itp., a jutro od rana gotowanie. Nie zapytalam tylko, jak dlugo zostaja- czy odjada w niedziele po sniadaniu, czy zostana jeszcze na obiad.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...