Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Cześć ::): Ala chętnie poszła dziś do przedszkola :great:

Kupiliśmy jej wczoraj buty, te które pokazywałam, tylko kolor jaśniejszy. Jestem tak niezadowolona i wkurzona jednocześnie, że mała głowa. Przymierzyła w sumie 4 pary - oczywiście ciągła walka, żeby choć chwilę stała spokojnie, wszystko robiła, łącznie z chodzeniem na czworakach po sklepie :Zły: nie wiem, coś robię nie tak, że to dziecko tak nie słucha, masakra.
W każdym razie buty mają dwa rzepy, dopiero jak szła (już po zakupie) to okazało się że w miejscu gdzie stopa się zgina tak dziwnie odsatje. I co? Robi się tam mała dziura, tzn. jest za płytko zszyte i na 100% będzie tam wpadał śnieg, tak myślę.
W efekcie pokłóciliśmy się z D. a Ali będzie trzeba jakieś śniegowce dokupić, bo te to się nadają na spacer i do samochodu. A były jeszcze jedne fajne i tak żałuję, że się na nie nie zdecydowałam. W przyszłym roku kupię jej w ccc - przynajmniej nie będzie szkoda kasy. Wnerwiona jestem jak nie wiem :Zły: oj kiepskie dni.
Jeszcze płytek nie dostarczyli, będą w poniedziałek (przy dobrym wietrze) i płytkarz nie ma co robić. Oszaleć można. :Rozgniewany:
Nie mozesz wymienic????

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza


Isa
– aż zadzwoniłam do sklepu firmowego Bartka :Oczko:, bo mnie gryzła kwestia oddania, i jednak dobrze pamiętałam. Oddać można do 3 dni a wymienić na inną parę do 7 dni. Sklepy nie firmowe rządzą się swoimi prawami ale też można oddać buty Bartka :yes:. Może jednak zapytaj u siebie czy możesz oddać/wymienić, uzasadniając problem. Jeśli buty nie są brudne, czy z widocznymi śladami użytkowania to warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Czesc,
poczytalam zaleglosci obok, kawe wypilam, ide pzryszykowac obiad, bo dzisiaj o 15.00 w pzredszkolu jakies aukcje charytatywne, poczestunki i takie tam. No zobaczymy jak to to bedzie wygladac.

U mnie -4 i pierwszy snieg niestety albo stety, bo Mikolajek juz z rana rzucal kulkami we mnie ;)

Isa, ciesze sie bardzo, ze Ala poszla radosna do pzredszkola.

Asia, ja bym porozmawiala z Pola, szczegolnie o tym, ze moze tego konkursu nie wygrac. Mi chodzi o to, bo sie do ewentualnych kolejnych wystepow nie zniechecila.
tak czy inaczej zycze Poli zajecia I miejsca :36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Isa
– aż zadzwoniłam do sklepu firmowego Bartka :Oczko:, bo mnie gryzła kwestia oddania, i jednak dobrze pamiętałam. Oddać można do 3 dni a wymienić na inną parę do 7 dni. Sklepy nie firmowe rządzą się swoimi prawami ale też można oddać buty Bartka :yes:. Może jednak zapytaj u siebie czy możesz oddać/wymienić, uzasadniając problem. Jeśli buty nie są brudne, czy z widocznymi śladami użytkowania to warto spróbować.

Mnie sie w glowie nie miesci, jak to tylko do 3 dni??? a co to za prawo??

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala

Isa
– aż zadzwoniłam do sklepu firmowego Bartka :Oczko:, bo mnie gryzła kwestia oddania, i jednak dobrze pamiętałam. Oddać można do 3 dni a wymienić na inną parę do 7 dni. Sklepy nie firmowe rządzą się swoimi prawami ale też można oddać buty Bartka :yes:. Może jednak zapytaj u siebie czy możesz oddać/wymienić, uzasadniając problem. Jeśli buty nie są brudne, czy z widocznymi śladami użytkowania to warto spróbować.

Mnie sie w glowie nie miesci, jak to tylko do 3 dni??? a co to za prawo??

Nie ważne ile dni, ważne że można :yes:. Każda firma stanowi w tym zakresie własne prawo i może dowolnie wymyślić ilość dni na oddanie. Nawet może wymyślić, że zwrotów nie ma, niestety.

Odnośnik do komentarza

ooo, np ten kombinezon co ostatnio Wam pokazywalam, kupilam niedawno, pomijam fakt, ze zle kupilam, bo byl taki akuratny, ale zaraz kolejnego ranka wyslalam w nim Mikolaja do przedszkola i zbytnio nie moglam juz wymienic bo byl uzyty, ale rozwiazanie samo przyszlo :Oczko:
Pekl na szwie, tzn bylo tam zebrane malo maierialu i puscil ten szew, ciezko byloby wogole zszyc, nie wiem czy mikolajek gdzies przypadkiem go nie zahaczyl, ale ... pojechalam do sklepu z tym kombinezonem (wytartym tylko szmatka, nawet go nie chcialam prac bo byc moze znieksztalcilabym ta wade), babka podpisala kwitek, kazala isc na stoisko wziasc nowy kombinezon (moglam wziasc inny i doplacic ewentualna roznice lub wogole poprosic o zwrot kasy), ale wzielam nowy i na dodatek o rozmier wiekszy :Oczko:
Pokazalam kwitek podpisany przy kasie i tyle bylo wszystkiego. Nigdy mi sie nie zdazylo z reklamacja, wymiana czy zwrotem miec problemu.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Renia - w pozostałych sklepach, zwłaszcza sieciówkach można dużo więcej zrobić w kwestii reklamacji. Np. w H@M można oddać czy wymienić do 28 dni, i nie trzeba jechać do tego samego sklepu tylko do każdego innego. Tak samo ze Smykiem. W CCC też można oddać dużo później ale już w tym samym sklepie. Dużo przykładów można wymieniać :yes:
Bartek jest przykładem w drugą stronę - z krótką ilością dni, ale i tak nie jest źle, ważne, że można oddać :)

Odnośnik do komentarza

czesc
Kajocha ja Ci tam zlozylam moc zyczen, ale tu tez wszystkiego najlepszego :)

ja wczoraj pojechalam za butami, Kuba wszedl w rozmiarowke 36 wiec buty dla niego z geoxow czy primigow to cena 380 - 400 zl , no za tyle nie kupie, chociaz byly swietne, sniegowce jak chcialam, ale takie fajne,nie tandetne jak w niektorychs klepach.
Isa wlasnie mialam Ci pisac, ze na dziewczynki sa zarabiaste buciki wlasnie z geoxow i primigow, w cenie 250 zl jak na rozmiarowke naszych dziewczyn. Jakby Ela nie miala to bym kupila. Dziubalo sa tez swietne dla chlopakow !!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...