Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie od rana gęsta mgła (nawet mam ją w domu, choć już nie tak gęstą :Oczko:) i zimno, brr. Choć teraz mi bez różnicy bo w domu też zimno, czuję się jak w zamrażarce :Kiepsko:

Lema - mam bluzę z długim rękawem i taką kurteczkę polarową. I dalej mi zimno :Kiepsko:
Super, że masz luźny dzień ::):. Mnie potem czeka odkurzanie i mycie wszędzie podłóg, bo nie powiem co mi ci faceci nanieśli do domu :Zły:

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubalko, jak ze spaniem/zasypianiem Maciusia?

U nas jest akcja pobudek, ktore zaczynaja sie o 22 i sa co pol godz albo nawet czesciej:Szok: Dopiero jak Franek przyjdzie do nas spi spokojnie:yes:

Od tego dnia co Wam pisałam o problemach z zasypianiem Maćka w jego łóżku, stwierdziłam, że koniec z taryfą ulgową i nicnierobieniem w tej kwestii :Oczko:. Obgadałam sprawę z K i wszedł nowy "rytuał", że zaraz po kolacji, którą dzieci jedzą w kuchni, zamiast iść do salonu obaj idą do swoich łóżek. Jednocześnie. A nie tak jak kiedyś było, że Adaś szedł pół godziny po Maćku.
Problemów z nowym "rytuałem" nie było :)

Odnośnik do komentarza

Goście już skończyli :Szok: a miało im to zająć pół dnia! Zła jestem, bo miałam od ich szefa zapewnienie, że wyczyszczą mi tak framugi z zewnątrz, że będą wyglądać jak nowe. A tymczasem wyglądają jakby z 10 lat nie były myte. I nawet nie jestem w stanie stwierdzić czy cała folia jest usunięta bo tak to „rozmaziali”, że framugi są czarne z brudu. I teraz żeby to doczyścić to nie wystarczy zwykły płyn do mycia okien tylko co najmniej Cif i czeka nie szorowanie. Robiłam próbkę czyszczenia na 1 dolnej framudze, względnie doczyściłam ale skostniała mi z zimna ręka.

Odnośnik do komentarza

Hej ::):
zapracowana jestem strasznie... do tego wyjaśnienia z bankiem, nowe harmonogramy itd... mam nadzieję, że się uda wszystko...

Powiedziałam w pracy, że czeka mnie operacja kolana i przez jakiś czas mnie nie będzie. Jak zaczęłam mówić o nieobecności w pracy to wszyscy pomyśleli, że jestem w ciąży :Oczko: a tak to spoko, przyjęli do wiadomości.

Ala w domu, wczoraj w przedszkolu się dowiedziałam, że dzięki temu, że byla chora ominęła ją jelitówka i były też 2 przypadki szkarlatyny... pasowanie na przedszkolaka to wewnętrzna impreza i sama pani powiedziała, żeby ją przetrzymać do pon. bo albo pójdzie dziś na cały dzień albo w ogóle, nawet nie było konkretnej godziny tej "imprezy". Jak pójdzie w poniedziałek, to dostanie dyplom przedszkolaka :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny!

Po po zaprowadzeniu Mikolajka do przedszkola pojechalam do miasta, mialam sprawe do zalatwienia. Przy okazji wpadlam na zakupy, Michalowi kupilam bluze z korzuszkiem i spodnie dresowe a sobie czapke i tunike koszulowa :Oczko:
I juz jestem, z kawa.
U mnie swieci piekne slonce, choc jest zimno.

Dziubalo, wspolczuje mycia tych okien, wiem co to to, u mnie w domu tez za pozno ciagneli tasmy zabezpieczajace framugi a ze bylo lato i ostre slonce, tasmy sie utlenily, masakra, terpentyna nie pomagala i wpadlam na pomysl czyszczenia zmywaczem do paznokci :oops:
Musialam to robic sama, bo to byla nasza wina zaniedbania niestety.

Mialam w planie robic dzisiaj pierogi, ale mi sie nie chce :Oczko:
Bedzie barszcz i mielone z ziemniakami.
Moze jutro beda pierogi-moze :Oczko:

I na deser dostana makowca drozdzowego zawijanego.
Kupilam mak i szaleje, no i widzicie jak ja mam sie odchudzac??? :oops:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Ciekawa jestem, czy aby Franio przed choroba jeszcze wiecej nie wazyl i teraz schudl??

Nie, na pewno nie, bo jak wspominalam Franek codziennie sie wazy i ja raz na jakis czas zerkam na ta wage, wiec zawsze to bylo ok. 16 kg- w przedziale 15.8-16,5. Z ciekawosci bede zerkac na wage przez kilka kolejnych dni. Pewnie to takie wahania wagi w zaleznosci od zawartosci brzuszka:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...