Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Maciuś ma się coraz lepiej, z przodu osłuchowo jest czysty, jeszcze lekkie szmery z tyłu, ale one szybko znikną. Co nie wiąże się niestety z wcześniejszym wyjściem do domu. Jak dobrze pójdzie to wyjdziemy poniedziałek lub wtorek. Już nie mogę się doczekać. Wczoraj lekarz mnie wkurzył mówiąc, że Maciuś ma... nadwagę, kurcze jak ma nie mieć skoro faszerują go sterydami więc to oczywiste, że przybiera na wadze, w dodatku woda się w organizmie zatrzymuje. Mówił żeby oszukiwać Maćka wodą, ale on już pije prawie litr wody dziennie, no ile można. Czekałam aż dziś ktoś powie, że Maciek za dużo waży, miałam przygotowaną gadkę i gotowa byłam warknąć w obronie synka, ale nie padła nawet delikatna sugestia, no ich szczęście!
Na sali oprócz Maciusia leży 11-latka, a wczoraj jeszcze dokooptowali 16-miesiecznego chłopczyka. Wariował prawie do północy przez co Maciuś nie mógł zasnąć, co chwilę się przez niego wybudzał, a ja go w kółko usypiałam, z czego ja sama przespałam tej nocy może 1,5h. Naprawdę miałam dość. I dziś przypadkiem usłyszałam od tej dziewczynki, że mama tego chłopczyka jest przerażona... płakaniem Maciusia a ona biedna jest uczulona na hałas. Szkoda, że o tym wcześniej nie usłyszałam, bo wtedy już bym tę mamuśkę przystopowała gdy jej synek w ciągu dnia wariował i znów Maciuś nie mógł spać. Maciulek to jest naprawdę biedny, nie mogę się doczekać kiedy wyjdziemy do domku i będzie mógł w ciszy spać.

Odnośnik do komentarza

kwiatek1976
hmmmm, dzis jak widze tez tu pustki....
oj, cos mam dziwne przeczucie,że chyba ,,umiera" nam forum...
najpierw na noworodku frekwencja się zmniejszyła, potem jak zamkneli to było jeszcze gorzej, potem przenosiny tutaj i nie jest lepiej.....

cóż, taki jest podobno zawsze finał netowego życia... nie wytrzymuje z realem...
z jednej strony to dobrze, bo net to jednak nie jest prawdziwe życie tylko jakis erzac życia...., a z drugiej...trochę żal jednak....


W weekend na każdym wątku zawsze jest mniejszy ruch ;)
A sama widzisz, że Lipcówki się rozkręciły :yes:

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka - rozumiem, że trudny masz wybór z Wigilią, ale w tym roku wybrałabym opcję nie u siebie. Przecież tez możecie się tam super bawić :yes:
No i najlepsze życzenia urodzinowe!! Nie wyglądasz na swoje lata ;)
A prezent dla rodziców bardzo ładny :yes:

Kwiatek – współczuję, że nie możesz liczyć na męża. To straszne jak się wobec Ciebie zachowuje i co mówi o swoim najmłodszym synku. Ja bym nie mogła być z kimś takim.
A jak Natanek?
Ja też jak radziła Kwiaciarka wzięłabym na Twoim miejscu osobę do pomocy. Mówiłaś kiedyś, że sąsiadka odbiera Ci dzieci ze szkoły, może warto by ją bardziej zaangażować?
A jeszcze jedno, kiedyś pisałaś, że Natan ma świsty przy oddechach, wiesz może on ma to od tego, że dużo zjada. Waży dużo (za dużo jak na jego wiek ;)), ma nadwagę, a co za tym idzie pełny żołądek uciska na przeponę, która utrudnia mu oddychanie. Pomyśl o tym.

Kasik – moja siostra jest od kilku tygodni bardzo zajętą osobą, a będzie jeszcze bardziej. Nie wiem co ja zrobię wiedząc, że nie będę mogła na nią liczyć w najbliższych miesiącach :(

Kajocha – Maciuś tak szybko przybiera na wadze przez sterydy, no i wodę, która zatrzymuje się w organizmie :(, ale po leczeniu waga ma spaść, całe szczęście!
Super prezent zrobił sobie tato z okazji swojego Święta :yes:
Biedny małż z tymi stopami :(
Super, że możecie już Alicję zaszczepić :yes:
Dziękuję za dedykację stronki :Całus:

Monika – leżymy w JPII.
Ja na gardło dostałam w szpitalu antybiotyk żeby mnie szybko na nogi postawiło, do tego syrop Herbatec (pyszny) i kupiłam tabletki Septolete Plus, beznadziejne są. Na gardło nic mi nie dały, za to język mi lekko przemrażały, ble.
Z pudełkami wtopa, ja kupiłabym coś innego a grę dała w domu.
Maciuś był chrzczony w październiku.
Gratulacje ząbkowe :)

Asia – na Sylwestra jedziemy do naszych przyjaciół koło Częstochowy, dzieci zostaną wtedy u teściowej. I się cieszę, bo najczęściej Sylwestra robiliśmy u nas.
„otoberdzidzia” to myślałam, że to może niedobra dzidzia, hehe ;)
Podwójne gratulacje ząbkowe! :)

Renia – śliczne zaproszenie na chrzest :yes:
A Maciusiowi nie zakładam dodatkowo skarpet na śpioszki, śpi w 1 warstwie ubrań pod kołderką, a w sypialni mamy 19 stopni ;)
Plamy z marchwi to trzeba od razu zapierać bo inaczej nie zejdą, a próbowałaś Vanishem?

Sinka – Adaś jak miał niecałe 2 latka to dostał kupę prezentów gwiazdkowych, ale nie mogę sobie przypomnieć co dostał. Pamiętam, że wrażenie zrobił na nim znikopis i traktor z przyczepą więc może to by zrobiło wrażenie też na Twoim chrześniku. Teraz Adaś zachwyca się Kubusiem Puchatkiem więc ucieszy się z prezentów z nim związanych ;). Najlepiej podpytaj mamę czym się interesuje, wtedy będzie łatwiej zdecydować jaki prezent ;)

Lema – też Cię pamiętam i Franusia :yes:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
GRATULACJE!!!!:brawo:

ale za stukanie łyżeczkami po dziąsełkach dzieciaczków, to bym normalnie po łapskach trzaskała ile wlezie!!!!!!!!!!!!!!!!!
przecież dziąsełka balą a tu metalowa łyżeczka:grrrrrr:
pamiętam jak mi szedł ten niby ząb mądrości, bolało jak cholera a jeszcze jakby mi ktoś miał w tym miejscu postukac????!!!
nununu mamuśki!!!

może głupia metoda ale chciałam sprawdzic czy już się wybił. Myślę że gdyby Go bolało to pewnie by płakał a nie śmiał się:wink2:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Dziubalo no tak jest w szpitalu z tym cholernym hałasem .
Ta baba co uczulona na halas to jakas pomigana.
Ela cale szczescie lezala sama, tzn ze mna. Ale drzwi ciagle zamykalam, bo starsze dzieci do 24 biegaly po korytarzu! A Ela co chwile sie budzila przez to.
W sasiednim pokoju maly chlopiec, ja wiem jakies 9 miechow, budzil sie co godzina i plakal, kwilil , jeczal. Ela tez wzdrygala sie. Jak by to bylo na naszej sali to pewnie by wcale nie spala.
Dziubalo a moze maja tam 1nke za kase??
Ja bym wziela jakby byla na Twoim miejscu.
W szpitalu po porodzie wzielam sobie taka 1dynke z kiblem i prysznicem, z wlasna sala do pielegnacji Eli - 50zl za dobe, oplacalo sie dla sw. spokoju i wyspania.
Dzieki za zyczenia urodzinowe - o bosszszsze jaka ja jestem stara :duren:

Asia
tu jest link
Niespotykany Album - Skrzynka na Fotografie!! (277533059) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Renata super zaproszenia:money: też je oglądałam na allegro. Miałam zamówic ale koleżanka z pracy mojego m powiedziała że nam zrobi:smile:
Ubranko też mi się podoba. Ja Filipa chrzczę w białym. Mama mi z Niemiec przywiozła:Uśmiech:
Co do plam na ubranku to jeszcze tego nie przerabiam bo nadal sam cyc.
A Filip śpi w pajacyku i skarpetach

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...