Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Lema
A teraz sledzie, sledzie, sledzie. Dzis tez mam juz sloik na swoim koncie::): I jeszcze mam ochote na lososiowe, ale o tej porze? Bede szersza niz wyzsza jak tak dlaej pojdzie:Oczko: I jeszcze galaretka z nozek wieprzowych... Mam mi obiecala, mam nadzieje, ze jutro zrobi, bo nie wiem czy dluzej wytrzymam:Oczko:

Ale masz smaki :Śmiech:
Ja śledzi nie lubię więc Twojej pasji do jedzenia nie podzielę :Śmiech:. Ale niech Ci śledziki idą na zdrowie!

A dziekuje kochana::): Wlasnie zjadalm te lososiowe, ale jakos niespecjalnie dobrze sie po nich czuje:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja w ciazy nie jestem(chociaz kto wie:takwyszlo:) a sledzie lososoiwe uwielbiam pasjami. Moge zjesc nawet 5 na raz

Hmm, chciałabyś nam o czymś powiedzieć? :Oczko:

asia78
Dziubalko a nie wiesz przypadkiem czy jutro jest wasza Plaza czynna? Bo tez musze podjechac wreszcie te sandaly kupic, ale nie napinam sie. Najwyzej podjedziemy w sobote

Nie sądzę żeby była otwarta. A Wy będziecie w Krakowie?

Lema
Dziubala
Maciuś znowu płacze, to już drugi raz a jeszcze nawet północy nie ma. Biduś malutki ::(:

Zabki? 5 sie przebijaja?

Franus zawsze u nas laduje w lozku, ok 1-2, a dzis przespal cala noc w lozeczku::): O 6.20przymaszerowal dopiero::):

Tak, przez 5 głównie płacze. Ale za pierwszym razem płakała też, bo nie mógł się przykryć kołderką, którą miał pod sobą. Zaraz dam Nurofen bo znów płacze, a szkoda żeby miał taki przerywany sen ::(:

Odnośnik do komentarza

asia78
A czemu przeciagasz?

Nie podaję od razu Nurofen (czy Paracetamolu) tylko dlatego, że Maciuś płacze. Czasem wystarczy, że go pogłaszczę, innym razem bierzemy go do naszego łóżka, a jak to nie pomaga i dalej płacze to wtedy środek przeciwbólowy dostaje. Choć czasem od razu jest taki ewidentny płacz z bólu to wtedy od razu dostaje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...