Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Lema teraz bedzie Dzien Dziecka i urodzinki to wszyscy beda pytac co kupic. Mozna zrobic zrzutke i kupic:yes:

dobry pomysl

asia78
A i tesciowa powiedziala, ze nam da 2 stowki na wozek, wiec nam zostanie 164 dolozyc:lol:

super

asia78
Teraz sie zastanawiam czy wziac za pobraniem? Nigdy takiej drogiej rzeczy nie kupowalam na all:oops:

wez za pobraniem, zaplac pare groszy drozej, ale pewnosc wieksza

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
Ciekawe czy Dziubala jeszcze wpadnie. Ona lubi tak wieczorowa pora:yes:

Lubi ale rzadko to robi po pada jak mucha przed TV albo idzie od razu spać :Oczko:
Teraz musiałam siedzieć żeby skończyć PIT-y. Są już wydrukowane i i czekają żeby je jutro zanieść. A wcześniej (jak już dzieci poszły spać) trochę posprzątałam, zrobiłam pranie, poprasowałam, także jestem zadowolona z owocnego wieczoru :Śmiech:
K miał pracować ale padł w ubraniu a ja nie zamierzam Go budzić :D

Odnośnik do komentarza

asia78
Napisz potem co to bylo:yes:

Moja siostra jest niemożliwa :Szok::Oczko:, kupiła Adasiowi... rower w Decathlonie ::):

kajocha
Dziubala
Kajoszka - ale intensywny weekend miałaś. Dzielna byłaś :Całus:
Ciekawe jaki sposób macie na wypełnienie wsniosku przez...? :Oczko:
Jakie to zapięcie angielskie w kolczyku?

angielskie zapięcie to taki "klik" i kolczyk siedzi ładnie ::): kurcze nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, ale u każdego jubilera pokazą Ci pierwszy lepszy kolczyk z angielskim zapięcie :yes:

Dalej nie wiem o co chodzi, ale jak nie zapomnę to zapytam jubilera, bo jestem ciekawa :D

asia78
A ktory kolor byscie wybraly? oprocz czerwonego, bo teraz taki mam i odpada
bb* MAGIC 3 * wĂłzek ESPIRO * BABY DESIGN +okrycie (611440800) - Aukcje internetowe Allegro

Mój ulubiony to czerwony ale rozumiem, że tu nie wchodzi w rachubę więc wybrałabym ten ciemnoniebieski, jest taki elegancki :yes:, choć tu na zdjęciu nie wygląda za ciekawie. Zielony jest super, ale lecą do niego muchy (wiem po naszej spacerówce) :Oczko:. Ten turkus to taki dziewczęcy, jak dla mnie :Śmiech:, ale jak wygląda na bardziej niebieski niż turkusowy to wtedy wybrałabym niebieski :yes:

Odnośnik do komentarza

heloł :)

O ludu jaka noc!!! wstala o 1 i sobie pogaduchy robila do 3 w naszym lozku! A to glaskala mnie po glowie, a to P. ze niby grzecznie spac mamy , a to buzi, a to prtzytulic - o ludu!

Asia ja bym wziela granatowy :) ( dla chlopca ok, ladny , zadne muszyska nie przylaca, bo kolor neutralny, nie brudliwy)
czerwonego nigdy wiecej :) mialam juz czerwony i stwierdzilam ,ze za wrzeszczacy jak dla dziecka.

Wozek napewno Ci sie przyda, bo do przedszkola po Pole na pieszo to mordega. Kuba poszedl do przedszkola do 2 latkow,. mial wtedy 2,5 - nie wyobrazam sobie wtedy bez wozka, nawet 200m. Chlopcy z reguly sa leniwsi od dziewczynek i jezdza wozkami duzo dluzej.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

hej,

a moj Mikolaj jeszcze spi, juz drugi dzien tak dlugo, jak nie moje dziecko:Oczko:

kwiaciarka
Jeny jaka Ela jest za P. no strasznie, placze rano jak wychodzi do pracy.

u nas jest to samo, papa robi, musi wyjsc na klatke, potem jeszcze przez okienko, jak na dworze zobacyz czerwony samochod, to wola tata, jak dzoni telefon, to zawsze tata, strasznie za T
to wynika chyba z tego, ze dziecko mniej ojca widzi w ciagu dnia i teskni

kwiaciarka
Maruda jakas jest dzisiaj, oby jej nic nie lapalo.
W nocy kazala sobie nos czyscic mimo ze nic w nim nie miala. Kropelki do gardla tez chciala.
Teraz widze kataru troche, ale nie wiem czy nie alergiczny, bo ma na ciele liszaje w miejscach typowych dla alergii.

jakie to miejsca typowe? nigdy nie mialam do czynienia z alergia i oby tak zostalo

zdrowka dla Eli:Całus:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
ehh, za pozno przylazlam :oops:
wszystki juz poszly

::(:
RenataOslo
asia78
Ide ja tez a problem rozwiaze jutro z rana zakupujac turkusowy:yes:

mnie sie zielony podoba

Mojej mamie tez:)

Dziubala
RenataOslo
ehh, za pozno przylazlam :oops:
wszystki juz poszly

Ja jestem :D Wiedzialam, ze bedziesz:Całus:

Dziubala
asia78
Napisz potem co to bylo:yes:

Moja siostra jest niemożliwa :Szok::Oczko:, kupiła Adasiowi... rower w Decathlonie ::):

asia78
A ktory kolor byscie wybraly? oprocz czerwonego, bo teraz taki mam i odpada
bb* MAGIC 3 * wĂłzek ESPIRO * BABY DESIGN +okrycie (611440800) - Aukcje internetowe Allegro

Mój ulubiony to czerwony ale rozumiem, że tu nie wchodzi w rachubę więc wybrałabym ten ciemnoniebieski, jest taki elegancki :yes:, choć tu na zdjęciu nie wygląda za ciekawie. Zielony jest super, ale lecą do niego muchy (wiem po naszej spacerówce) :Oczko:. Ten turkus to taki dziewczęcy, jak dla mnie :Śmiech:, ale jak wygląda na bardziej niebieski niż turkusowy to wtedy wybrałabym niebieski :yes:

Brawo dla siostry za pomysl!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...