Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Placki zjedzone a ja w tym czasie bylam u pediatry porozmawiac o szczepieniu Eli na MMR.
Wpadlam podzielic sie z Wami wiesciami.
Szczepic i nie zwlekac, poniewaz nie sa to owszem zagrazajace zyciu chorobska, ale :
-rozyczka powoduje powazne wady plodu
-swinka zrobila sie tak zlosliwa ,ze powoduje zapalenie opon mozgowych
-odra jest bardzo ciezka choroba , ktora przebiega 3 etapowo = rozciagnieta w czasie.

Z dwu szczepionek istniejacych na rynku, wg pediatry mojej, lepsza jest MMR.

A nie mowilam, ze trzeba szczepic?:wink:

Dziubala
Dobra wiadomość – ponieważ wzrosła najniższa krajowa wzrosła też ulga na dziecko i wynosi 1173,70 zł :lol:. My chyba nie odliczymy całej kwoty ale też się cieszę :D

Przeciez tyle mialo byc. W zeszlym roku bylo troszke wiecej a teraz zmalala ta ulga

Odnośnik do komentarza

Alutka7912

Rozczuliła mnie wczoraj moja Jula....zawołała wczoraj do mnie "mamo" bo chciała żebym do niej przyszła. Zawsze wołała mama mama a teraz juz mamo hihihihihihi Tato tez woła :Oczko:

U nas jeszcze nie odmienione mama i tata :Oczko:
Ale zauważyłam, że Maciuś w zależności czy mu się dzieje krzywda czy nie to inaczej woła to "mama" czy "tata" :Oczko:. Jak mu się dzieje krzywda to aż serce staje od tego wołania.

Odnośnik do komentarza

Dziubalko dzięki za info :Całus: mnie się pewnie też nie uda odliczyć całej kwoty, ale zawsze grosik wpadnie :Oczko:

Alutko super :Śmiech: ja już nie mogę się doczekać tego: kocham :Oczko:

Ala też lubi odmieniać wyrazy, np. mówi ostatnio: dziadziu, tatu (chce tatuś, ale w tym wyrazie to "ś" jakoś jej nie pasuje :Oczko:), ciociu.
Nauczyliśmy ją ostatnio: ile masz babć? odp. dwie, a ilu dziadków? odp. dwu (czyli dwóch) :Śmiech:
Na pytanie ilu tatusiów też odpowiedziała "dwie" :sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Alutka7912

Rozczuliła mnie wczoraj moja Jula....zawołała wczoraj do mnie "mamo" bo chciała żebym do niej przyszła. Zawsze wołała mama mama a teraz juz mamo hihihihihihi Tato tez woła :Oczko:

U nas jeszcze nie odmienione mama i tata :Oczko:
Ale zauważyłam, że Maciuś w zależności czy mu się dzieje krzywda czy nie to inaczej woła to "mama" czy "tata" :Oczko:. Jak mu się dzieje krzywda to aż serce staje od tego wołania.

tak, tak, u nas tak samo :yes: a dzisiaj rano bierze mój telefon i mówi: tata. Pytam, czy chce zadzwonić do taty, potakuje głową, dzwonię, a ona do niego tak żałośnie właśnie, tatu, aż łzy miałam w oczach. Mam nadzieję, że D. też bo Ala jest jedyną osobą, która może coś na nim wymóc :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

asia78

Dziubala
Dobra wiadomość – ponieważ wzrosła najniższa krajowa wzrosła też ulga na dziecko i wynosi 1173,70 zł :lol:. My chyba nie odliczymy całej kwoty ale też się cieszę :D

Przeciez tyle mialo byc. W zeszlym roku bylo troszke wiecej a teraz zmalala ta ulga

Nie, w zeszłym roku było 1145 zł z groszami :Oczko:. I w zeszłym roku obawiano się, że ta kwota w tym roku się zmniejszy o paręnaście złotych, ale wzrosła najniższa krajowa więc ulga też wzrosła ::):

Odnośnik do komentarza

Jestem juz w Oslo, 16 gdzin w aucie i kilka za kierownicą, ehhh, spacmi się chciało, ale wypiłam kawe i siedze na necie, T chrapie, Michał tez zasypia, choc mial isc dzisiaj juz do szkoly, ale sumienia nie mialam go puscic, zmeczony bardzo.
Ryczałam na kolanach jak wyjezdzalam z domu za Mikołajkiem, teraz tez mi łzy lecą jak pomyśle...

aida77
Kawa? Śpicie jeszcze?

ja prawie tak hehe

Dziubala
mamy z K grypę,

zdróweczka!!!

Dziubala

Renia – K mnie namawia na trawertyn na podłogi. Ja nie chcę (pomijając, że drogi), to mi się jeszcze taki zimny wydaje, jak to kamień. A Ty gdzie go masz położony? Na podłogach? Bo jeszcze przeszło mi przez myśl, że może by go dać na ścianę między szafki do kuchni zamiast np. płyty (nie chcę płytek). Myślisz, że nadawałby się?

nie wiem jak wyglada to na podłodze, ja mam przy kominku i na ścianie, poszukam fotki to wstawie, mój ma "dziury", wiec takiego na podłodze sobie nie wyobtazam, ale pewnie są inne odmiany

ja mam szifery /kamień/ w kuchni miedzy szafkami, ślicznie wygląda, nadaje sie pod warunkiem bardzo dobrego zaimpregnowania!!! inaczej kazde chlapnięcie z tłuszczu np.przy smazeniu zostaje na zawsze, wsiąknie i lipa
ja nie mieszkam za duzo w moim domu a jak juz mieszkam, to malo gotuje, wiec wiadomo "oszczędzam" na zachlapywaniu, nie wiem jakbym uzywala non stop kuchni

Alutka7912
: Szczepienie zniosła dzielnie, :

mialam pytac o jakie szczepienie chodzi, ale juz pozniej poczytalam
brawa dla Dzielnej Julci!!!:36_7_8:

Alutka7912
Rozczuliła mnie wczoraj moja Jula....zawołała wczoraj do mnie "mamo" bo chciała żebym do niej przyszła. Zawsze wołała mama mama a teraz juz mamo hihihihihihi Tato tez woła :Oczko:

super!!!:ok::36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
isa32
Projekt domu chyba zmienimy na: tańszy! w realizacji :yes: mam już kilka typów :Oczko:

Pochwal się :yes:

Murator Projekt M09b W dobrym guście - wariant II - projekty domów - muratordom.pl

Murator Projekt M36b Spokojna przystań - wariant II - projekty domów - muratordom.pl

Murator Projekt M37a Blisko marzeń - wariant I - projekty domów - muratordom.pl

Murator Projekt M32b Zielona równina - wariant II - projekty domów - muratordom.pl
Bardzo fajne projekty :yes:. Tylko ten ostatni dość różni się od reszty :Oczko:
Podoba mi się pierwszy i trzeci projekt ::):
Tylko ten pierwszy byłby jeszcze ładniejszy (dla mnie) gdyby miał inny kolor dachu :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...