Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

my wrocilismy a tesciowa spi hahah
Na podjezdzie mam lodowisko, trzeba cos z tym zrobic.
Dziubalo nie chodzi mi o deske barlinecka, to jeszcze cos innego. Moja siostra ma panele z wierzchnia warstwa drewna, ale nie jest to deska barlinecka.
Zeby pokazac lazienke to musze zdjecia zrobic, moze wieczorem albo jak Ela bedzie spala, tylko jeszcze zalezy co tesciowka bedzie robic heheh :)
Asia moja kolezanka zrobila dodatki pomaranczowe w lazience, trzeba mocno uwazac na odcien pomarancza bo mozna przesadzic.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo nie chodzi mi o deske barlinecka, to jeszcze cos innego. Moja siostra ma panele z wierzchnia warstwa drewna, ale nie jest to deska barlinecka.

Deska Barlinecka to produkt markowy fabryki, która produkuje podłogi w Barlinku. Ale nazwa "deska barlinecka" używana jest w sklepach do określenia paneli drewnianych (są jeszcze panele laminowane i fornirowane ale to już coś innego). Oczywiście, że Barlinek ma też np. deski trójwarstwowe ale wtedy to już nie jest Deska Barlinecka tylko nazywa się właśnie podłoga drewniana trójwarstwowa.
Nie wiem czy mnie zrozumiałaś, chodzi o to, że w sklepach z podłogami mają swoje określenia i jak ktoś pyta o panele drewniane to pokazują deskę barlinecką, tę jakby zwykłą :Oczko:
Na zdjęcia łazienki spokojnie poczekam. Dzięki ::):

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Cohenna - sliczne zdjęcia :Oczko: A powiedz mi czy Amelka nie wyciąga Ci z tych puzli piankowych tych elementów które sa w śroku?? Jula zawsze robi z tego ogromny misz masz....szczerze mówiąc juz mi sie tego nie chce układac i wszystkie puzle wrzuciłam jej do jednego pojemnika :Szok:

Na ogół nie wyrzuca ;)
chyba że coś ja najdzie :) wtedy wszyskto wydłubie...stanie popatrzy na bałagan podchodzi do mnie i mówi "przep mama przep choć" i pokazuje na puzle a potem to pomaga mi układać. Albo sama dopasowuje po wsojemu puzla albo podaje mi a ja układam...
i tak prawie codziennie :)

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubalko spadek psycho-fiz. :oops: wczoraj stwierdziłam, że mi psychiatra a raczej psychoterapeuta potrzebny :oops:

Lema zapytaj w aptece o krem lub maść na blizny. D. kupowałam po operacji, bo też mu się strasznie "rozjeżdżała" blizna na plecach. Nie pamiętam nazwy a poza tym nie wiem czy to dobre dla dzieci. Te "mazidła" zawsze trochę dają :yes:

Jest taka dobra maść na blizny cebulowa. Nie paniętam w tej chwili nazwy...
Trochę brzydko pachnie ale jest naprawdę sluteczna.
po jakimś czasie blizn prawie nie widać... :36_2_27:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
isa32
Lema współczuję takich nocy :Całus: na pocieszenie dodam, że D. też nic nie słyszy i śpi jak zabity :Szok:

U nie też K nie słyszy :Śmiech:, chyba, że ma "dyżur", ale i tak rzadko slyszy, muszę go wtedy szturchać :D

Wystarczy że mała kwęknie a ja już się budzę....mój M czasem nie słyszy jej a jak mi sie nie chce wstać jej kaszy grzać to wystarczy że go szturchnę:P
a czasem on pierwszy sie budzi a ja sobie dalej śpię :)

Odnośnik do komentarza

cohenna
Dziubala
isa32
Lema współczuję takich nocy :Całus: na pocieszenie dodam, że D. też nic nie słyszy i śpi jak zabity :Szok:

U nie też K nie słyszy :Śmiech:, chyba, że ma "dyżur", ale i tak rzadko slyszy, muszę go wtedy szturchać :D

Wystarczy że mała kwęknie a ja już się budzę....mój M czasem nie słyszy jej a jak mi sie nie chce wstać jej kaszy grzać to wystarczy że go szturchnę:P
a czasem on pierwszy sie budzi a ja sobie dalej śpię :)
U nas tylko ja wstaje , K. nie slyszy, czasem tez go szturchne ale to wtedy jak Oliwia bardzoplacze siedzi z nia az ja kaszki niezrobie czy tam herbatki...

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez jak wezme Stefana do nas to nie noge spac dopoki on nie zasnie. Ale jak maly placze to A. wstaje tak samo jak ja. No chyba ze ma jakis wyjazd albo cos innego rano do zalatwienia to Go wtedy oszczedzam.

Teraz przez te zeby to mamy jedna pobudke w okolicach 1-2 z megaplaczem:cry: Daje od razu panadol i po 20 min jest cisza, ale spac sie nie chce

Odnośnik do komentarza

My tez mamy puzle, ale Ela ich nie wyciaga jeszcze. Kuba jak byl maly to najpierw wyciagal jeden obrazek i ukladal na nowo, bawilo go ukladanie, ale jak juz opanowal ukladanie, to zaczal wywalac wszystkie kawalki dla zabawy, pozniej jedno pobojowisko = wtedy zwinelam puzle na dobre.

Eli tez ida 3jki. W nocy sie przebudza, ale jak przyjdzie do naszego lozka to zasypia. Bywa ,ze prosi zeby ja podrapac po plecach albo nogach, chyba jej to pomaga. Placzow nie ma.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...