Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Asia – pamiętasz o linku (kalendarze) dla mnie :Oczko:
A nam Dzień Mikołajowy fajnie minął. Adaś uhahany prezentami, Maciuś też ale mniej, bo Adaś podbiera mu jego prezenty :Oczko:

Kajoszka - 20 litrów, o matko! :Szok:, ale ślinka mi już leci :Śmiech:

Cohenna – a Amelka jak była mniejsza to chodziła w chodziku?

Gosia – pewnie, nie należy tracić nadziei!

Renia – a Mikołajek używa jeszcze w nocy smoczka?

Odnośnik do komentarza

babeczqa
RenataOslo
asia78

Pierwsze slysze o takiej metodzie:oops:
!

Ja też juz kiedyś pytałam Babeczqe o odwrotnie zakładane butki! Osobiście nie wyobrażam sobie założenie odwrotnie butków, by cały dzień uciskały one małą stópkę!! Sadystyczna metoda, nie można inaczej??
Dlaczegos adystyczna?
Nierozumiem.
U nas ortopeda tez tak zaleca i to juz nietylko ja to slysze ale cho cho hooooooooooooo!Moja mama pracuje w przedszkolu i tam tez maja ortopede dzieciecego i tez takie metody stosuja.

Ja też o tej metodzie słyszałam już daaawno temu i nawet pamiętam koleżankę, która miała tak buciki zakładane a ja myślałam, że jej mama źle zakłada :Nieśmiały::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
babeczqa
RenataOslo

Ja też juz kiedyś pytałam Babeczqe o odwrotnie zakładane butki! Osobiście nie wyobrażam sobie założenie odwrotnie butków, by cały dzień uciskały one małą stópkę!! Sadystyczna metoda, nie można inaczej??
Dlaczegos adystyczna?
Nierozumiem.
U nas ortopeda tez tak zaleca i to juz nietylko ja to slysze ale cho cho hooooooooooooo!Moja mama pracuje w przedszkolu i tam tez maja ortopede dzieciecego i tez takie metody stosuja.

Ja też o tej metodzie słyszałam już daaawno temu i nawet pamiętam koleżankę, która miała tak buciki zakładane a ja myślałam, że jej mama źle zakłada :Nieśmiały::Śmiech:
Ciesze się ze chociaz Ty slyszałas!

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Asia – pamiętasz o linku (kalendarze) dla mnie :Oczko:
A nam Dzień Mikołajowy fajnie minął. Adaś uhahany prezentami, Maciuś też ale mniej, bo Adaś podbiera mu jego prezenty :Oczko:

Pamietam, pamietam tylko, ze na razie ten chlopak sie nie wystawia na all:oops:

CZesc!!

Ja tez uwazam tak jak Renia, ze zakladanie dziecku butow odwrotnie to sadyzm!! Nie jest to wygodne a co do skutecnosci to zapytam mame, ale moim zdaniem to bez sensu

Odnośnik do komentarza

QUOTE=asia78]

cohenna

Zanosi do środka lekko
Ale ponoć to normalne do półtora roczku
niedługo mamy wizytę u doktora to ją zbada
najprawdoposobniej będzie jej kazała zakładać buty na odwrotną nogę tak jak cioci chłopakowi i się wyrówna wszystko ??

Pierwsze slysze o takiej metodzie:oops:
!
Lekarze tak każą robić, nasze pediwtra też i to pomaga
a butki zakładem jej o numer większe jak kryte aby ją nie piłowały lub letnie sandałki z odkrytymi palcami....

Odnośnik do komentarza

asia78
cohenna

Zanosi do środka lekko
Ale ponoć to normalne do półtora roczku
niedługo mamy wizytę u doktora to ją zbada
najprawdoposobniej będzie jej kazała zakładać buty na odwrotną nogę tak jak cioci chłopakowi i się wyrówna wszystko ??

Pierwsze slysze o takiej metodzie:oops:

Lekarze tak każą robić, nasze pediwtra też i to pomaga
a butki zakładem jej o numer większe jak kryte aby ją nie piłowały lub letnie sandałki z odkrytymi palcami....

Odnośnik do komentarza

Dziubala
babeczqa
Moze Macius lubi spac i byl tak zmeczony ze padł??

Nie wyglądął na zmęczonego, choć dziś był bardzo grzeczny i taki cichy. Za którymś razem chciał na ręce, przytulił się i oczka mu się zamknęły więc go zaniosłam do łóżeczka. Ciekawe co będzie z następną drzemką?

Mozet aki dzien...albos ie niewyspal...

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

[quote=DziubalaCohenna – a Amelka jak była mniejsza to chodziła w chodziku?

nigdy nie korzystaliśmy z chodzika
jak była Amelka mała to codziła trzymając sie za meble a potem jak się puściła...to trudną ją złapać teraz
nigdy tez jej nie stawialiśmy na nóżki żby chodziła za rączki
założenie było takie: jak będzie chciała to sama pójdzie i nie ma co jej na siłę zmuiszać!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki !!

Miałam wczoraj jeszcze coś popisać, ale Alicja zaczęła mi marudzić, pojekiwać na spaniu i dostała gorączki. Nie mierzyłam tempki bo Ala spała, ale czułam że gorączka jest. Była rozpalona i grzała jak kaloryfer :Szok: Noc jak można sie domyśleć kiepska... O 5 A. wstawał do pracy a Ala od tej 5 do 7 spała bardzo źle :Padnięty: Kręciła się, wchodziła na mnie dosłownie !! Tuliła sie i jak już wstała to miała tempke. Oczywiście nie dała sobie zmierzyć, ale gorączka straszna :Szok: Zjadła na szczęście kaszkę 120ml i dałam jej zaś Nurofen. Jakieś 20 minut temu zasnęła... Zmęczona jestem i niewyspana strasznie !! Podejrzewam, że to wszystko wina ząbków. Ala ma tak spuchnięte dziąsełka, że :Szok: Widać jak nic zębiska i tylko tryk i przebity przez cieniutkie dziąsełko, ale kiedy przebiją sie te trójki to nie wiem :Histeria: Wczoraj Ala zrobiła mi 3 bardzo bardzo brzudkie kupy. W sumie straszna biegunka !! Cała do przebrania za każdym razem. Przy przewijaniu ucierpiało mi prześcieradło, koc i mam cały kosz prania. Od rana pralka mi chodzi. Mam prania na 4 pełne bębny pralki :Szok: Całe szczęście, że mam bigos zrobiony :Oczko: Gotować nie muszę :D

Asia, Dziubalka dużo dużo bigosu mam. Zapraszam !! :yes:
Gosia ostatnio myslałam o Tobie :yes: Chyba wyczułam, że sie odezwiesz :yes: Przytulam Was !! M. wróci do formy i znowu bedzie ok, a Danielek mozliwe, że faktycznie potrzebuje czasu. Ćwiczcie dalej intensywnie z bedze widać postępy :yes: :Całus:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...