Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
Kajoszko, Tobie tez milego dnia::): Gdzie pracujesz?

odp. bedzie tam, nie tu hehe

babeczqa
Hello,,
U nass zimno z rana.
TeraZ JUZ PO 9 a tu 0 stopni.
Wstawilam pranie i zaraz lece na rynek.

u nas tez tak samo było rano

isa32
Witam poniedziałkowo ::):
U nas też rześko, ale ślicznie, słonecznie. Sobota była cudna, cały dzień na powietrzu, wczoraj mniej, bo u nas bardzo wiało. D. wczoraj pracował, a my ucięłyśmy sobie drzemkę w południe - zasnęłyśmy obie na dywanie u Ali w pokoju :Niespodzianka:
Poza tym dobrze, tylko zaspaliśmy dzisiaj :oops:
Miłego dnia.

no nieźle zasnąć na dywanie hehe

isa32
Dziubalko fajnie z butami :great:
My też już na stałe w wiosennych kurtkach, bez względu na temp. za oknem :Oczko:

o nie nie, ja dzisiaj wymiękłam.. założyłam cieplejsza kurtawe bo jakos mnie trzepało od rana :/

kwiaciarka
czesc
niby z przestawieniem czasu wszystko ok, ale P. dzis zaspal i nie obudzil nas na czas ;) ale udalo sie wszystko w dobrym czasie zrobic, wiec ok.
U nas slonce piekne, ale rano byl przymrozek, P. skrobal nawet szyby.
U nas weekend szybko zlecial, w sobote rodzinnie sobie zorganizowalismy czas, a wczoraj od poludnia do poznego wieczora byli znajomi.
Kuba mowi ,ze jest juz lato i kurtki rano nie potrzebuje, sama bluza , ale rano dzis mu wcinselam lekka kurtke, bo jak jechal do szkoly to bylo -2.

Kajocha gdzie pracujesz?

dowiesz sie babo :sofunny:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

wróciłam z pracy obładowana siatami z zakupami, A. z Alka czekali na przystanku bo wracali z przedszkola i męzo przejał zakupy ::):

weekend mieliśmy wyjątkowo fajny
ogólnie jestesmy ludzmi z mega spontanem, jest gadka - ten weekend siedzimy na tyłku i nie idziemy nigdzie ! no jasne... my ? ależ skad hahah! wstałam z Alką w sobote rano i stwierdziłam ze jedziemy w góry ::): zjadłysmy sniadanie i obudziłysmy A. nie obejżałam sie a juz siedzielismy w pociągu z plecakiem hha...

w górach śniegu w 3 i troche ! wjechaliśmy na szyndzielnię kolejką i pomaszerowalismy w góre do schroniska na ciepły obiadek, potem dalej w góre ale juz troszke bo snieg nie sprzyjał dłuższej wędrówce, Alka lubi sie szwędac tak, jak i my ::): wrócilismy kolo 20stej, sobota w trasie, miło ją spedzilismy, kasy owkors poszlo sporo bo jak juz to nie odmawiamy sobie niczego ::): takie małe odchamianie sie heheh

niedziela tez ok, Alka z tatą poszła do cyrku a do mnie wpadła znajoma z synkiem na klachy ::): wszystko byłoby spoko ale jak na koniec weszłam do pokoju z zabawkami Alki to myślałam ze padne !! jaki mi ten mały zostawił bandżaj to matko i córko i świeta hermenegildo hahahahaha :sofunny: normalnie nie wiedziałam ze Alka ma tyle dupsików, same koraliczki, jakies pierdołki, ogólnie miałam co robic na dobre 20 min.

ide obok pisac o pracy...

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Tej nocy też kiepsko spałam, dziwne, że 2 nocki z rządu mam niedospane. Mam nadzieję, że kolejna będzie porządnie przespana.

Zapisujemy Adasia na obóz letni, tym razem pojedzie do Myczkowic w Bieszczadach Kraul. Ale chyba się wstrzymam z zapisem do jutra, bo muszę się dziś na piłce upewnić czy od nich nie będzie obozu piłkarskiego ;)

ASIA, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ! :Całus:

Kajoszka - super z takim spontanem :great:, ekstra wycieczkę sobie w sobotę zrobiliście :yes:

Babeczqa - zdrówka dla Oliwki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...