Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam środowo!!!

pogoda sie psuje, strasznie, zimno.wrrrr i jeszcze brakuje zeby deszcz zaczął padac...strasznie--- gdzie to lato?:Histeria::Histeria:

Oliwia mi od samego rana mamusiuje :Padnięty::Uśmiech:w sensie marudzi mowiac mamamamamamamamama mmmmm ,amamamamammama...niewie o co chodzi...miałam zamiar isc z nia do szczepienia??ale niewiem czy towyjdzie dzisiaj..cos psika..:Histeria:

a w czoraj na wieczorm K. sie na mnie obraził, bo mu niechcialam zrobic sniadania do pracy...:Niespodzianka:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Mam dziś zabiegany dzień. Najpierw moje usg brzucha (kontrolne), więc muszę jechać z dziećmi do firmy K, tam je zostawię, potem ja na usg, wrócić po dzieci i do domu, położyć je spać, a potem znów do miasta, bo idę z Adasiem do dentysty. A Maćka znów do firmy K ;)
Potem całą rodzinką jedziemy zobaczyć TV, może dziś uda się nawet kupić, zobaczymy :)

A wczoraj Adaś wrócił taki szczęśliwy, do samego pójścia spać miał buźkę uśmiechniętą od ucha do ucha. Najfajniejsze dla niego były zjeżdżalnie i jacuzzi w Parku Wodnym (przekonał się do basenu!) i plecaczek z króliczkiem, który mu siostra kupiła. W ogóle to Adaś miał super, bo ta dziewczynka (córka koleżanki) była ciągle smutna, bo mama nic jej nie chciała kupić i wszystkiego zabraniała. Nie wspominając, że zmuszała ją np. do zjedzenia zupy używając przy tym... przekleństw :Szok:. Dla Adasia wyjazd był czystą przyjemnością, dla tej dziewczynki niekoniecznie....

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Rozmawiałam z Kajochą i przekazuje na Jej prosbe wiesci od Niej - nie działa jej net, Ala goraczkuje i wymiotuje, zastanawialysmy sie czy to nie 3dniowka, dzis sie okaze. Kajocha przekazuje zyczenia dla rocznych bobasów, ktorym nie zdazyla zlozyc zyczen, jak miala jeszcze neta :)

:Smutny:, biedna Alusia. Zdrówka dla Niej!
A przy 3-dniówce chyba nie ma wymiotów? Niech szybko mija!

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
Rozmawiałam z Kajochą i przekazuje na Jej prosbe wiesci od Niej - nie działa jej net, Ala goraczkuje i wymiotuje, zastanawialysmy sie czy to nie 3dniowka, dzis sie okaze. Kajocha przekazuje zyczenia dla rocznych bobasów, ktorym nie zdazyla zlozyc zyczen, jak miala jeszcze neta :)

:Smutny:, biedna Alusia. Zdrówka dla Niej!
A przy 3-dniówce chyba nie ma wymiotów? Niech szybko mija!

Kajocha mowila, ze pediatra powiedziala, ze przy wysokiej temp. moga byc wymioty.
NIe ma ani kataru, ani kaszlu, tylko temp. i wymioty - moze to jakas inna wirusowka, nie koniecznie 3dniowka.

Widze, ze fotos zalapal wczorajsze zdjecia :) musze na 2giego kompa sie przesiasc jak Ela pojdzie spac, dograc reszte zdjec i bede mogla sie pochwalic Wam jak plazowalismy sobie :)
W sierpniu P. bierze tydzien urlopu i moze znow sie gdzies wybierzemy, planujemy do tesciowej, tam jest piekne jezioro :) A na weekendy jak bedzie ladnie bedziemy nad zalew albo nad morze wyskakiwac. Wszystko dla Kuby, bo sie nudzi w wakacje.
ELa lazi wszedzie, no juz na tyleczku nie usiadzie,w sobote robimy roczek, nie wiem czy da sie namowic na chwile posiedzenia :)

cos Wam napisze na prywatnym,zeby niepowolane osoby nie czytaly - z P. sie zastanawialismy wczoraj co by inni ludzie na naszym miejscu zrobili i pomyslalam o Was :)
Ale pozniej napisze jak Ela pojdzie spac.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry!
Kwiaciarka, policzki w porządku są u Antosia. Ale prześcieliłam mu wczoraj łóżeczko (zwłaszcza że on woli łóżeczko siostry), przekręcilam materacyk na miętszą stronę (dotychczas miał twardy kokosowy spód) i dałam jedyne prześcieradlo nie-frotte. Gdy maluch usnął na kafelkach przenioslam go tam, wlaściwie celem rozbudzenia bo mialam zamiar go jeszcze pokarmić, ale nim zdążyłam wyjść z lazienki przestał płakać i usnął :Psoty: uff ale wyspana jestem!!!
Dziubala, życzę udanszego roczku niż nasz, nam zupełnie goście nie dopisali.... i na dodatek Antoś aurat usnął jak sie wreszcie zjawił mój brat z żoną i synkiem, zjedliśmy mu pół torta gdy spał, potem dmuchał świeczkę na tej drugiej połowce.... :Psoty:

Odnośnik do komentarza

Goseta - zaprosiliśmy gości na 16.00, specjalnie, bo wtedy obaj synkowie będą już po drzemkach. Będzie u nas sama najbliższa rodzinka i wiem, że dzieci będą zachwycone, bo każdy z gości będzie chciał się z nimi pobawić, ponosić, itd. :). Maciuś będzie się cieszył (male dziecko nie zrozumie tyle co braciszek), a Adaś mur beton będzie wniobowzięty :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...