Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Monika-kr
Dziubala
Witam wieczornie

Dziś jadąc do centrum w autobusie spotkała mnie niespodzianka. Podeszła do mnie młoda dziewczyna i ja w pierwszej chwili pomyślałam, że to koleżanka z forum (akurat wczoraj wstawiła zdjęcie), ale jak już się odezwała to już wiedziałam, że to moja kuzynka (najmłodsza córka chrzestnego), ale szok. Nie widziałam jej tylko 3 lata, a z nastolatki zrobiła się kobietą. Mieszka na osiedlu obok :oh:, od pół roku :oh: i nawet nie dała znaku życia, że jest w Krakowie (pochodzi z innej miejscowości). Ehh, rodzinka :arf:

fajnie bo masz rodzinkę bliżej siebie. Będzie gdzie na kawkę chodzic:Oczko:

E, raczej nie ;). Kuzynka ma 20 lat, więc jak będzie chciała i miała czas to raczej ona do mnie wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
rosa
mój dziadek na wsi miał zawsze piękne konie i bardzo narowiste... heh swoją drogą to z opowiadań wynika że dziadek też był narowisty:Oczko:
A moja Pati to też taki dziwaczek... tylko ze ona to się nawet małego kotka boi:Smutny:

ja nie wiem co znaczy słowo narowisty-pierwszy raz się z takim słowem spotykam

kwiaciarka

Renata narowisty mozna powedziwc narwany :)To taki kon co zrywy robi,zwala ludzi ze swojego grzbietu :)taki kon nerwus :)

No, można też powiedzieć, że narowisty to taki bardzo żywy ;)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Ostatnio nie wiem w jakim programie w tv widzilam reportaz o tym,ze dzieci nie chca cwiczyc na wf. Pokazali wypowiedz dziewczyny - odmowila wziecia udzialu w zajeciach wf bo kaza im grac w siatke a ona sobie paznokcie polamie :surprised: - i pokazuje te paznokcie - chyba tipsy, pomalowane jak na jakas imprezke. No to dla mnie jest nie do przyjecia,ze odmowila bo paznokcie sie jej polamia. Nie wiem co na to nauczyciele.
Ale pozniej pokazali ,ze probowano dzieciom zastapic wf silownia ( zeby bylo ciekawiej) - dziewczyny tez odmowily wziecia udzialu w zajeciach bo .... sie spoca. I siedzialy takie "male damy" obrazone na wf,nauczyciela i dumne z tego ze "maja swoje zdanie".

:surprised::surprised::surprised:

Odnośnik do komentarza

Jeny Ela nie da mi posiedziec, Kuba sie zlitowal i chwile ja pilnuje, ale jak dlugo wytrzyma z nia to nie wiem, bo dzis wyjatkowy diabelek maly z eli :)

Monika wczesniej Ele zwazyli 7200 - to bylo w piatek.Tylko zwazyli ja na takiej wadze elektronicznej lazienkowej, na siedzaco. Wczoraj zwazylam ja na swojej, kupilismy nowe baterie specjalnie i wyszlo 8kg. Dzwonilam o te szczepionki pytac wczoraj ( ale nie bylo tej kobiety) i zapytalam o ta wage czy oni ja napewno dobra maja, i pani mi powiedziala,ze wlasnie ona cos szwankuje :)
Ale chyba jednak nie szwankuje, bo dzis posadzilam Ele na swojej wadze znow i tym razem 7500 :) Wiec sobie mysle ze jak w tamtym tygodniu 7200 a dzis 7500 to oki wszystko.
Tylko wczoraj bylo 8 kg :)
Wszystko zalezy kiedy dziecko sie wazy, przed jedzeniem czy po, po qpie czy przed itp :)

Dziubalo tez mam taka mloda kuzynke :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
rosa
mój dziadek na wsi miał zawsze piękne konie i bardzo narowiste... heh swoją drogą to z opowiadań wynika że dziadek też był narowisty:Oczko:
A moja Pati to też taki dziwaczek... tylko ze ona to się nawet małego kotka boi:Smutny:

ja nie wiem co znaczy słowo narowisty-pierwszy raz się z takim słowem spotykam

kwiaciarka

Renata narowisty mozna powedziwc narwany :)To taki kon co zrywy robi,zwala ludzi ze swojego grzbietu :)taki kon nerwus :)

No, można też powiedzieć, że narowisty to taki bardzo żywy ;)

dzięki za wyjaśnienia!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
asia78
Wpadlam tylko dac znak zycia. Wsciekla jestem jak nie wiem co,chyba mi rabneli troche poscieli w maglu:grrrrrr:W sobote przewale jeszcze szafe,ale jestem prawie pewna ze jej nie ma.

Dobranoc

Spokojnie przegrzeb szafę a jak nie będzie to idź do magla i powiedz jaka jest sytuacja. Dziubala ma rację moze czeka tam na Ciebie:Uśmiech:

tesciowa juz byla bo to kolo niej,ale poeiwedzieli ze nie maja:(

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam czwartkowo

Nocka kiepska i to przez... Adasia, który co chwilę się budził :Szok:, nawet spanie ze mną nic nie dało. Przestał się budzić (co kilkanaście minut!) dopiero k. 5.00. I jak Maciuś miał poranną drzemkę to też zasnęłam. Teraz przy kolejnej :kawa: próbuję dojść do siebie, bo wyglądam i czuję się nieciekawie :Szok:

Hmmm to podobnie jak Stefan:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...