Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

mam teraz dylemat zwiazany z krzeselkiem:) pozyczyla od kolezanki krzeselko takie lekko wypasione z regulacja gora dol i lezaco-siedzace. Stefciowi bardzo fajnie sie w nim lezy. Mam Polusi krzeselko takie proste Meggy, w ktorym siedzi dziecko tylko pod katem prostym i zastanawiam sie czy nie kupic malemu takiego wypasionego czy pozyczyc od kolezanki na 2-3 miesiace a potem korzystac ze swojego Meggy?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
A i jeszcze chcialam zapytac czy gdzies mozna zobaczyc podzialy na rangi? tzn od ilu do ilu postow jaka jest ranga?

Zadałam pytanie naszej Gospodyni.
Wiem, że od 1000 postów jest Biegacz ;)

Nie ma napisanego podziału na rangi.

Marcin
Witam,

co do punktów, cały czas mam nadzieję, że ich działanie się rozszerzy :-). Sytuacja wygląda tak, że firma, która przygotowała moduł zliczania punktów, produkuje też moduł, który pozwoli te punkty zamieniać na różne atrakcje w obrębie forum. Niestety, ten drugi moduł cały czas znajduje się w "stadium rozwojowym" - tzn. nie jest dostępna żadna stabilna wersja, którą moglibyśmy tutaj zainstalować. Pracują nad nią już z pół roku, mam nadzieję, że w końcu odniosą sukces :-).

Co do tytułów - działa to dokładnie tak, że tytuł zmienia się po przekroczeniu określonej liczby postów - same tytuły niech zostaną niespodzianką - powiem tylko, że ostatni szczebelek jest jak na razie ustawiony na 5000 postów - jeszcze nikt go nie osiągnął, choć niektórzy już zdecydowanie przekroczyli pół tej drogi :-)

Odnośnik do komentarza

asia78
mam teraz dylemat zwiazany z krzeselkiem:) pozyczyla od kolezanki krzeselko takie lekko wypasione z regulacja gora dol i lezaco-siedzace. Stefciowi bardzo fajnie sie w nim lezy. Mam Polusi krzeselko takie proste Meggy, w ktorym siedzi dziecko tylko pod katem prostym i zastanawiam sie czy nie kupic malemu takiego wypasionego czy pozyczyc od kolezanki na 2-3 miesiace a potem korzystac ze swojego Meggy?

Ja bym przyjęła drugą opcję, czyli pożyczyć, a potem wykorzystać swoje ;)
Ale to wynika z mojego pragmatyzmu ;)

Odnośnik do komentarza

asia78
Mnie strasznie korci kupno nowego,ale chyba wole kupic 200zl drozszy fotelik dla Polci a w tej opinii o kupnie nowego jestem osamotniona

Ja już nie chcę mieć w domu żadnego nowego sprzętu ;)
Krzesełko takie ze stoliczkiem mam po Adasiu. Jeszcze go używa, ale Maćka karmię na fotelu albo na huśtawce wolnostojącej więc to nie problem ;)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
gosia211
kwiaciarka
Gosia jak to cala paczka kaszki dziennie?
To Ty mu dajesz kaszka caly czas? a mleko?

Kwiaciarko ja mu robie kaszke na bebilonie. do tego herbatka obiadki i deserki

No tak, ale czy pije tez samo mleko bez kaszki czy ciagle z kaszka?
Bo wiesz, no nie wiem jakie ma zalecenia Danielek, jako wczesniaczek, ale jakos mi sie zdaje ze kaszke to 1raz dziennie dzieci dostawac powinny, np. na noc,a rano mleczko, za dnia zupke, obiadek,mleczko. No jeszcze rano i wieczorem kaszke, ale za dnia to juz napewno same mleczko chyba ?

My mamy wczesniaczki wszystkie posilki mamy zagęszczać bo one chudziutkie ciagle:) Niby dorodne i sie dobrze rowijają, mają wałeczki itd, ale na centylach to chudzinki ;) Ostatnio ważyły 630....

Odnośnik do komentarza

gosia211

a ja jak tylko zrzuce fotki z komy to tez wrzuce na forum. małemu po kapieli zrobiłam irokeza i jeszcze do zdjec tak fajknie sie smiał.....no jak dla mnie boskie

Hehe no jak dla mnei też ;) CZadrskie:)_

Wogóle wsyztkei maliuszki jakie widziałm skliczniutkie, uwilbiam je oglądać, mało mnie ostatniom wopadam, wypadam, popatrze coś po łepkach bardziejn pod kontem ospowiedzi do m nie...sorki

patrzylam co tam o rechabilitacjach pisalyscie, u nas chodza obie panyy na początku mioały zle napięcie, potem było ok - profilaktycznie, potem wyrównały niby i wogole super ochy ahy itd a revhabilitacja..niepotrzebna ale jak lubia nie zaszkodzi;) Potem się okazało że są meisaic do tyłu wg wieku zwyklego, ale wyprzedzają skorygowany dalej, potem juz tak ciagle było do momentu kiedy ostatnio Natalka zaszalala i wyprzedziła siostre, ktoa zawsze była do przodu.

Teraz wyglada to tak wg neurolog- natalai miesiac do tylu a dmominika 2, wg tej od rechabilitacji tez...a to z tego wzgledu ,z e w grre wchodzi nie tylko rozwój ruchowy ale fizyczny,. pewne rzeczy mają delikatniejsze i nie sa wstanie tego przeskoczyc, typu siedzenie itd.

Np natalka raczkuje i śmiga, siada z wszelkich pozycji i siedzi dlugo..ale pogięta jak fiks :Oczko:

Dominika sie buja na czworakach, nei raczkuje bo jak idize do przodu to spada,k pełza i ma obroty rozpracowane tak genialnie- boila w tym siosre na leb i na szyje- ze chyab eni widzi potrzeb bo wszdzie dojdzie ni wolneij niz natalia...nie potrafi usiasc, ale ak sie ja posadzi, siedzi bardziej prosta, bo ma inne miesnie chyba grzbietu.

Dominika postawiona stoi w neiskonczonosc, ale jej nie stawiam, probuej cwiczyc raczkowanie z nia;)

Natlai non stop wstaje, ale głownie klęczy na wyprostowanych nogach, potem zaczybna stękać i w 90% przypadkow ladnei schodzi znowu do siadu albo rackowania, ale czasami lezy.

Generalnei urwanbie glowy, masakra,m Natalia wstajaca co po chwila, ktora goni za kazda zabawką domniki. Dominika, niby spokojna, ale sie broni i daje zabawką po batali, Karolinka ktora uwialbia siostry, ale jak natslia stoi i ja zaczepia to czasem..popycha ja i ta leci :Szok:

A tak wogol;e to fajnie tak drugi maluszek...wchodzi karoinka to od razu poploch w kojcu, piski radosci, smiech i leca do brzegów, zaczepiają ja itd... Ona da nich jest bostwem normalnie...

Gadają też chyba spoko...mama tata, baba, papa, aja - moze to ma by kaja?..kto wie

Odnośnik do komentarza

asia78
mam teraz dylemat zwiazany z krzeselkiem:) pozyczyla od kolezanki krzeselko takie lekko wypasione z regulacja gora dol i lezaco-siedzace. Stefciowi bardzo fajnie sie w nim lezy. Mam Polusi krzeselko takie proste Meggy, w ktorym siedzi dziecko tylko pod katem prostym i zastanawiam sie czy nie kupic malemu takiego wypasionego czy pozyczyc od kolezanki na 2-3 miesiace a potem korzystac ze swojego Meggy?

Niebawem nasze dzieciaki nie beda chciały spędzac tyle czasu w krzesełku co np. teraz.
Jeśli miałaś i masz możliwośc pożyczenia to teraz użyjesz wypasionego a później będziesz korzystac ze swojego.:Oczko:
Ale zrobisz jak będziesz uważała:Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...