Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
kajocha

Jak Ali wychodził ząbek to waliła kupy jak szalona !! Raz czarne suche bobki :Szok: a póxniej taka luźna kupka że aż miała udka ubabrane i potem to już dziąsełko się przebiło i ząbek wyszedł :) U Maciusia to kwestia kilki dni moim zdaniem :)

Też mi się tak wydaje :yes:. Maciuś ma jeszcze 4 dni żeby zmieścić się w statystyce, która mówi, że 70% dzieci ma pierwszy ząbek w 7 mż. :D

jejku Funio dzisiaj wszystko pchal dobuzi jak juz nie mial co to chociaz pasek od rozoworki,czekam z uteskinieniem na te 2 jedynki na dole,bo sie strasznie chlopak meczy Ma juz takie od paru dni kreski mleczne.

Odnośnik do komentarza

kajocha
Dziubala
kajocha

obkroić listę do tych lipcówek które siedzą na wąteczku i piszą posty a te których nie ma wcale to wygumować ;)

Ok, ale poczekam jeszcze na zdanie innych. Bo to, że teraz nie piszą nie znaczy, że nie odezwą się za parę dni czy tygodni ;)

w sumie racja, ale zawsze idzie wpisac na nowo na liste ;)

PYSZNY BOGIS !! Ktora chce ?

ja dziekuje jadlam wczoraj:yes:
ciocia mi przywiozla wielki garnek

Odnośnik do komentarza

babeczqa
o matkooooo
ja uwielbiam bigos i to z grzybami pychaaaaaaa:)
Moja jeszcze ma ciemiaszko....ale mam adzieje ze niedlugo jej sie zarosnie do konca...
Ciekawa jestemjeszcze jak długo bedzie spala, bo dostala kleik na noc:)))
A teraz przyszedl moj Maz i zaswiadczyl ze glodny wiec trza isc zrobic amuuuu...jak dzidzi:)
moze jeszcze wlece tutaj. Buziaki. Jak nie to milej nocki:)wam zycze:)Mamuskli

A sam sobie nie wezmie?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
A wiesz Dziubalko ze ta koszulka co ja kupilam na all to nawet sie facet nie odezwal???? kupilam a wlascieiw Z. kupil dostal tego maila potwierdzjacego,napisla go kolesia maila o konto i tyle:grrrrrr:To bylo w piatek w sobote czy niedziele znowu mail i cisza. szkoda ze nie powiedzialam mu w Kraku ze taka chce bo by mi przywiozl. Na szczscie na necie znalezlismy i ma byc kurierme,ale jak nie bedzie??

:oh:
Co za facet :Wściekły:

Przyszla dzisiaj!!!!!!!!

Witam!!!
No i nie wpadlam w trakcie dnia,najgorzej to miec lapka i nie miec na niego czasu :cry:

dziubalko dolaczyla do nas babeczka i pare innych mamus moze je dopisac?

Odnośnik do komentarza

asia78
Sinka
A my po szczepieniu. Płaczu nie było. Kuba wazy 9680 i ma 78cm. Mamy problem nadal z ciemiączkiem nie chce zarastać.JEST JAK U DZIECKA NA PRZEŁOMIE 3/4 MIESIĄCA. Zwiększyła nam D3 do 5 kropel i zobaczymy, dlatego Kuba nie sprężynkuje na nóżkach, nie chce siedzieć stabilnie to wszystko uwarunkowania ciemiączkowe. Jak za 1,5 miesiąca nic sie nie zmieni skierują nas do jakiegos specjalisty i na rehabilitacje. Martwie sie tym.

Sa dzieci,ktorym szybciej zarasta ciemiaczko a innym wolniej a siedzenie to dopiero w 8 miesiacu:yes:chociaz czasem jest wczesniej

Dokładnie :yes:
Adasiowi wolno ciemiączko się zrastało ale miał też je bardzo duże, siedział w 8 mż.
Maciusiowi szybko się ciemiączko zrasta, ale ma je małe, siedzi już odkąd miał 5,5 mż.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...