Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Prasowałam 2,5h, mam dość, wpadłam odpcząć trochę przed spaniem :sofunny:
Ale nie mogę iść za późno spać bo przed nami intensywny weekend. Jutro jedziemy na jedne z ostatnich (ale za to duże) zakupy do nowego mieszkania. A ja dalej nie wiem np., które lampy wybrać :Kiepsko:
W niedzielę robimy urodziny Maciusia więc może trochę odetchnę, tylko inaczej :Oczko:
Widzę, że ten weekend będzie obfitował w urodziny naszych Lipcówiątek. Będzie potem fotek do oglądania, super :)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
znacie cos dobrego i szybkiego ?( oprocz salatek)

Np. mięso na ciepło lub zimno (ze schabu lub filetu z indyka), papryka faszerowana, strogonow, jaja w płaszczyku z cielęciny i szynki albo zawijańce. Sama się zastanawiam co zrobić.
Te zawijańce są proste do zrobienia (przepis Marcówki). Potrzebna jest szynka konserwowa (duże plastry).
Trzeba ziemniaki ugotować w mundurkach, a po przestygnięciu pokroić w kostkę. Sos to majonez + jogurt (1:1, tak mniej więcej żeby nie było zbyt rzadkie). Czosnek zmiażdżyć i dodać do sosu razem z koperkiem (świeżym lub suszonym).
Sos przygotować na ok. 1h przed dodaniem do ziemniaków.
Dajemy łyżkę farszu na jedną szynkę.

asia78
dziewczynki a co robicie na grila? ja zazwyczaj robie karczek, jakies kielbasy i piers z kurczaka. Ale czasem ludzie robia skrzydelka albo inne cudenka

U nas to samo, jeszcze bywają pałki i udka z kurczaka. A u teściowej jest jeszcze kaszanka pieczona w folii aluminiowej.
Spróbuję kiedyś jeszcze łopatki, o której pisała Renia.

babeczqa
Jakie maja wasze dzieci pępki??
Tzn chodzi mi czy wogole na zewnatrz czy w srodku??
niewiem czyr ozumiecie.
Pediatra stwierdzila ze Oliwka ma lekkoa przepukline pepkowa...ale to moze byc wrodzone...i tyczyc sie przecinanai pepowiny.

Taki normalny, nie wystający ponad powierzchnię brzuszka.

Odnośnik do komentarza

Lema
Milego weekendu::): My mamy w niedziele impreze urodzinowa Frania, wiec wszystko sie bedzie wokol niej krecilo::): Pa::):

U nas to samo się w niedzielę zapowiada ::):
Udanej imprezy ::):

Pauulisia – witaj ::):
U nas odpampersowanie w toku, może w przyszłym tygodniu przestanę synkowi na noc pampka zakładać i będzie już z głowy ten problem. U nas bezsmoczkowo więc ten problem mi obcy.
Buntowo też się zdarza, że jest ale da się przeżyć :D

Devachan
nadal do spania pampka zakładam mimo iz faktycznie w dzien juz każde siqu i qpę na nocnik, i to sam, albo woła! jestem w szoku...

:brawo:

Renia – wyśpij się i spokojnej potem podróży :Całus:

Monika - witaj po wczasach ::):

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Asia - zastanawiałam się jak się Babeczqa mobilizuje do regularnego prasowania? :Oczko:
A Ty prasujesz na bieżąco?:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: Na biezaco raz na 2 tyg:sofunny: Ale mam sasiadke zza sciany, ktora prasuje zaraz po zdjeciu z suszarki:Szok:Ja nie prasuje, bo mam zasade, ze jak jestem sama z dziecmi w domu to nie prasuje. raz ze skacza mi po praniu a dwa boje sie ze sie poparza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...