Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

niom, popołudnie miłe, obżarstwo jak zwykle wyszykowałam, Vic z siusianiem nieżle, 3 razy popołudniu sam usiadł i zrobił, raz złapałam na początku i wysadzilam a kilka razy poszło w majtki, ale raz juz sam zasygnalizował - wprawdzie nie wołając ale złapał się za siusiaka i zacząl przytupywać..,
najszybsza reakcja jest jak biega bez majtek...

a teraz robie sobie uzupełnienie żelu na pazurach, żeby miec na wyjazd...

i siedze przy pozamykanych oknach bo mi coś pseudoszerszeniowatego latało za oknami w liczbie sztuk 4-5 i az strach ze toto do domu wleci...ale moze poszło spac??

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Devachan
Moniko-kr
a jakie mial zapisane?

ja daje czasem Viciowi Sedatif PC, a wczesniej syrop Sedalia na kłopoty z zasypianiem, taki wyciszajacy...
naprawde pomagaja, przede wszystkim jemu - czasem bywa tak pobudzony, ze az go żal, bo sie potem męczy...
homeopatia nie szkodzi, ale oczywiscie ty decyduj co dla dziecka najlepsze... nie moze byc tak ze baba mu przepisuje , bo jej sie nie podoba, ze ryczy...
jeśli dobrze odczytałam to IPSILON HEL. Ja wiem że homeopatia nie szkodzi tylko wiesz.....nie wiedziałam że ryk u lekarza i odrazu leki na wyciszenie.:Zakręcony:
Ogólnie Filip jest grzeczny i nawet dziś (jak mi sie humor poprawił) śmiałyśmy się z mamą że po tablekach to już chyba muł by się zrobił:Oczko:

babeczqa
Monika-kr
Witam!!!
U nas upał straszny. Duszno i nie ma czym oddychać. Na razie na deszcz się nie zapowiada.
Byłam dzis z Filipem u lekarza. Dał mega koncert! :Histeria:
Pani doktor mi powiedziała że Filip to histeryk. Przepisała jakieś taletki homeopatyczne na uspokojenie i zaleciła żeby mu dawać zawsze 2 dni przed wizytą, żeby był wyciszony:surprised:
Tłumaczyłam jej że ma taki okres, że z Olą też to przerabialiśmy, że mu to minie ale nie chciała mnie słuchać. Powiedziała że tak być nie może, żeby tak płakał jak nic mu złego nie robi. Po co pani się ma denerwować i on?! Proszę wykupić i spróbować! Zapytałam jej czy przed myciem głowy i obcinaniem paznokci u nóg też mam mu podawać tabletke żeby nie płakał, żeby go wyciszyć?! Tak mnie dziś wnerwiła że jak wróciłam do domu to się poryczałam.....i dziś już do dupy jestem:Płacz:
Teraz myślę że może z nim coś jest nie tak, że może lekarka ma racje itp.........................
Się wyzaliłam...

niew noc cos Ty kochana jak to...
Oliwka tez bekse puszcza jak jej obcinam paznockie i co ...pokazuje wpierw ze mausiasc na kolanka i po malu mowie ze zobacz ama obcina i tera zOliwk ai ze spokojem po malu..ale jak pusci bekse to jade jak z koskem:lol:

Nieprzejmuj siel*
Filip już u rąk grzecznie obcina(zawsze woła wtedy "tata, oła oć" czyt. tata, Ola chodź
biją mu wtedy brawo i jest mega szczęśliwy:D
Może i u nóg się przyzwyczai:sarcastic:

kwiaciarka
ufff mialam bardzo ( nie wiem jak sie wyslowic :mdr:) zorganizowany ? chyba tak, zorganizowany dzien :) z kolezanka super , poplotkowalysmy i nawet nie wiedzialam kiedy zlecialy 3 godziny. Pozniej przyszedl P. koszenie trawy i szykowanie duzego basenu.... a teraz siedze jak po saunie albo dlugim solarium :)

Monika ta doktorka dziwna. Zebys Ele widziala u doktorki - ona juz sie zapiera nogami na progu i placze i mowi, ze nie pojdzie. Drze sie jak ta ja dotyka a co dopiero przy badaniu. No co? nakluja nam te dzieci ,szczepien tyle i sie dziwia ,ze dzieci nie chca chodzic.
1. fajnie że spotkanie się udało::):
2.no właśnie tak sobie tłumaczę że przecież nie tylko Filip tak beczy. U nas na osiedlu jest sporo dzieciaków z Filipa wieku i prawie każde ma teraz ten "głupi okres"

kwiaciarka
Devachan brawo za nocnik dla Victorka :)
Isa kurcze, no wlasnie lipiec juz, a ja nie mam wybranego prezentu dla Eli.

my dla Filipka też nie mamy prezentu a najlepsze jest to że pomysłu brak

Idę spać.
Jakoś mi dziko bo słomiana wdowa jestem do niedzieli. Mężulek dziś poleciał....
Dobranoc

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
hej !

Upał :Szok: Gorąc u mnie niesamowity, ale ma to swoje sobre strony - pranie schnie migiem :D Dzisiaj 3 pełne bębny prania wysiesiłam :yes:

Alicja od rana w majteczkach :yes: Wczoraj zakupiłam jej w PEPCO majtaski. Po 1,49 za sztuke a marki typu NEXT czy LADYBIRD wiec sa super. Kolorowe bardzo, ze świnką Peppą :mdr: A efekty noszenia majteczek ? No cóż... Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle ::): Alicja zlała do teraz 7 par majteczek. Przepieram na bieżąco bo nie wiadomo co do wieczora będzie :Oczko: Ale konsekwentnie sadzam na nocnik, Alicja sika, ale zdarza sie, ze sie zleje. Raczej nie woła co mnie dziwi bo był okres, że wołała ::(: Myślę, że przyzwyczajona jest, że lała kiedy chciała w pampka i teraz musi sie przestawić. Jestem pozotywnie nastawiona :yes:

Wczorajszy dzień spędziłam z Alusią u mamy. Od 10 do 21:30 nas w domu nie było :Oczko: Całkiem przyjemnie dzień minął gdyby nie to, ze Ala wczoraj mojej mamie na balkonie wsadziła główkę miedzy szczeble balustrady balkonowej :Szok: Nie wiem ani ja ani mama jakim cudem wsadziła głowke miedzy szczeble :Szok: Mama nie wie jak bo zszkowana była jak wyciagneła główke. Ala oczywiście płacz i mega :Histeria: ale główka spokojnie wyszła. Później spadła z łózka i tez nie wiem jakim cudem. Siedziałysmy z mamą i Alusia na łózku a Alka sie bawiła. Zajęte byłysmy rozmowa, ale zerkałysmy na Ale co chwile kątem oka i nie mam pojecia jak (nawet na brzegu łózka nie siedziała) zjeciała z wyra :Szok: Całe szczęście na płaczu sie skończyło i Alusi nic nie jest ::):

Od poniedziałku małżyk mój ma 2 tygodnie urlopu. Spędzimy go na mega lenistwie i na wspólnej walce z odpampersowaniem Alicji :Oczko: Będzie fajnie tak razem cale dnie spędzać :yes:

no to masz małą agentkę!!!
dobrze ze nic sie nie stało...
Ile razy mi tak Vic pikował z tapczanu albo potykał sie na protej drodze o własne nogi, nie zliczę - a ile razy była krew! tylko zęby najpierw liczyłam macając czy nie wybite...

kwiaciarka
o Dziubala w nowym mieszkaniu :)

papa

taaaaak??? i jak???

kwiaciarka
A to widze, ze moge tez Ele przezucic na mleko z kartonika.
Dziewczyny a ile % to mleko ? 3,2 ?
A to ja tez manne zrobie :)
Tylko ze manne to bym musiala poslodzic, bo ryzowa to taki slodki smak ma a manna jalowa.
Monia slodzizsz Filipowi?
Bo Alutka widze z sokiem malnowym, wiec nie musi , nie wiem czy ela by zjadla z sokiem. Sprobuje.

innego niż 3,2% tł. to w zasadzie nie ma po co dziecku dawac... im bardziej odtłuszczone to tylko smak zostaje, bo wartości niewiele...
a kaszki jak juz to najlepiej z sokiem lub posłodzić po wierzchu...

kwiaciarka
Tylko, ze Ela chce mleko w proszku pic, wiec znow nie wiem - jak chce to dawac, czy na krowie - czy ma jakas przewage to w proszku nad krowim?

modyfikowane sto razy wartościowsze...ale mozna mieszac raz tak raz tak...lub dawac inne mleczne produkty - ja robie mleko truskawkowe dodając do mleka krowiego danonka, mieszam i gotowe :smile_move:

isa32
kwiaciarka
Dobra firma, jak placi za studia. A nie kaza Ci sie z nimi uwiazac na minimum iles lat w zamian?

tego jeszcze nie wiem. Szef nie zwraca uwagi na takie rzeczy :Oczko: zgodził się i już, reszta zależy od księgowej.

no to oby Cię nie uwiązali...a jak juz to na lepszym stanowisku i za lepszą kasę, w końcu będziesz bardziej kwalifikowana :Oczko:
a studiowac będziesz w P-niu rzyt beretem ode mnie...tzn.od mojego M2:Oczko:

Alutka7912
Lema
Franek natomiast wczoraj powiedzial do mnie mamusiu wypij piwko, mamusiu lubisz piwko, wypij. A jak telefon do mnie zadzwonil to krzyczal na caly glos (akurta dzwonil szef) mama piwko lubi, mama piwko bedzie pila:Kiepsko: To sobie wyobraz moje zaskoczenie. Gadal tak dlatego, ze akurat L. i moj brat pili.

Hahaha...to Ci Franuś no hihihihihi :Oczko: Boski :Całus: Trzeba teraz uważac co sie przy nim robi :Oczko:

isa32
Babeczko od października obie będziemy studiować :yes:
Ja tutaj: Studium Podyplomowe Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywnosci
Także jak widzisz jest realna szansa na spotkanie :yes:

Vic tez tak - jak tylko reklame piwa zobaczy to "pifko, pifko" a dzis w kąpieli bawił się kubeczkiem powtarzając "winko" no pomyślałby kto, że w domu tak zapodają...
a na coca-cole mówi "cio-ciola"

isa32
Dziś rano powiedziała zdanie:
"dziadzia pojechał do tusina na budowę" :Szok: zatkało mnie...

Ślicznie :wink:

oj rozgaduja sie nasze dwulatki !!!:smile_jump:

Monika-kr
Alutka gdzie jedziecie na urlop?
My do Rumuni nad morze czarne lecimy. Jakos sie boje bo cos ostatnio ciagle mowia o wypadkach samolotow:(

statystycznie bardziej niebezpiecznie jest jeździć autem...
ja latam tyle i jakos nic się nie dzieje, nawet turbulencji nie ma za wiele, a latam o każdej porze roku...

Alutka7912
Monika - jak uda nam sie upolować jakieś fajne Last Minyt to do Turcjii:Oczko: A jak nie to może samochodem ze znajomymi do Chorwacji :Oczko: A jak nie to nad Polskim morzem tzn. u babci na Wyspie Sobieszewskiej :Oczko:

tez nadal o last minute mysle...PL morze ma kaprysy - a raczej pogoda... i dłużej sie jedzie autem niz leci w ciepłe kraje...

asia78
No widzisz mi pampek nie przeszkadza a Tobie smok

do oduczania tego czy tego trza wiele energii...
smoka oduczyłam juz jak miał rok, od 6 miesiąca dostawał tylko do spania, poszło bez problemu...
generalnie jak dla mnie dziecko w tym wieku biegające ze smokiem w buzi to nie bardzo... do spania to jeszcze ujdzie, ale warto juz o ząbki zadbac...ale to tylko moje widzimisię...
z pampkami to się ma inaczej o tyle, że ponoć dzieci fizjologicznie dopiero około 2go roku życia zaczynaja kontrolować załatwianie się, niektóre ciut wczesniej, inne później - i wiadomo, że tu tylko od inwencji i czasu rodzica szybsze powodzenie sprawy ma szanse, ale tylko gdy nie napotyka oporu dziecka - bo trudno nawet najcierpliwszej matce wysadzac dziecko co 15 minut, jeśli będzie przy tym sztywniało...
a Vic tak srednio 2x w ciągu pół godziny siusiac potrafi...w pampku sie nie wydawało, że tak często, bo wchłanialnośc dobra i sie nie czuło, że tak często...

babeczqa
isa32
Babeczko od października obie będziemy studiować :yes:
Ja tutaj: Studium Podyplomowe Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywnosci
Także jak widzisz jest realna szansa na spotkanie :yes:

Na wojska polskiego to bliziutko mnie :)
Rzut beretem:lol:

do mnie tak samo :Oczko:

kwiaciarka
Ile jeszcze bedziecie dawac dzieciom mleko w proszku? kiedy zaczniecie krowie? W sumie ela np. z lanymi kluskami je krowie, ale kaszke je na mleko w proszku, chociaz zabraklo mi wczoraj i dalam na krowim. Chyba jednak do 3rz warto dawac w proszku ze wzgledu na witaminy co nie?

zgadzam sie w całej rozciągłości...

babeczqa
Mieszkam blisko szpitala...i co chwile jakas karetka na sygnale jedzie.
zaczely sie upały....slychac....ooooooooo teraz straz jeszcze
:Szok:

no ja sie przyznam, że ja z gorem dostaje jak słyszę te karetki...niecały rok temu z Vickiem taką gnałam na Krysiewicza, ale mimo to działaja na nerwy te syreny, zwłaszcza jak śpi...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :Oczko:

Po wczorajszym upalnym dniu dzisiaj u nas trochę chłodniej aczkolwiek zimno nie jest :Oczko: Przynajmniej nie jest tak duszno jak wczoraj....
Nocka była męcząca i dla mnie i dla Julki...mimo że były pootwierane okna i drzwi od pokoju a Julka spała w koszulce na ramionkach to było jej gorąco i popłakiwała w nocy...w końcu przyszła do nas i tak już została do rana.....

Kwiaciarko - ciesze się że pogaduchy z koleżanką się udały :Oczko:

Reniu - dobrze że się odezwałaś :Oczko: Wielkie brawa dla Miko za postępy w mówieniu :Całus: A zalanego ogrodu współczuję :Szok:

Monika-kr

Byłam dzis z Filipem u lekarza. Dał mega koncert! :Histeria:
Pani doktor mi powiedziała że Filip to histeryk. Przepisała jakieś taletki homeopatyczne na uspokojenie i zaleciła żeby mu dawać zawsze 2 dni przed wizytą, żeby był wyciszony:surprised:

Jakaś dziwna ta lekarka.....chyba w 90% dzieci przy wizycie u lekarza dają koncert :Szok: Niektórzy dorośli ludzie mają stres jak idą do lekarza a co dopiero małe dziecko. Ja na Twoim miejscu nie dawałabym Filipowi żadnych środków na uspokojenie.

Babeczqo - fajna ta kurteczka i polarek i niedrogie :Oczko: A jaki rozmiar dla Oliwci kupowałaś??

Isa - jak tam po odwiedzinach u Ali??

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Witam ::): Dziewczyny jakie to moje dziecko śliczne i jakie mądre :Śmiech: a tak na serio to bardzo się za nią stęskniłam, dwa dni a jakbym jej nie widziała 2 tyg. Mówi pięknie. Z sikaniem gorzej, ale to trochę wina mamy, bo raz jej zdejmuje pampka a raz nie :Zły: już lepiej niech to zostawi, sama ją nauczę. W każdym razie wymiana zdań była, szkoda, że nic nie dała :Rozgniewany:
Pograłam z Alunią w piłkę, zjadłyśmy placki ziemniaczane i później kąpanie i lulanie. Kruszynka moja kochana ::):

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
babeczqa
asia78
Isa daj kurierem te posciel odesle ci uprana i poskladana

a ja ci moge wyprasowac:lol:

A ja nie prasuję pościeli :Oczko:

Asia, szczerze mówiąc ja też miałam dosyć po pierwszym dniu sikania Julki w majtasy i płaczu przy próbie posadzenia jej na nocnik...na razie odpuściłam....Wezmę urlop to wtedy razem będziemy i spróbuje ponownie.:Oczko:

Lema

Jaka?

Myślałam o czymś takim TUBA TRAMPOLINA BESTWAY 152 X 107 CM OD SS W-WA (671817472) - Aukcje internetowe Allegro

asia78
Monika a ile juz trzymasz Filipka w majtkach? I ile masz par? I trzymasz go w mokrych? A chce siasc na nocnik? Ja nie wiem co sie z nim porobilo. @ miesiace temu siadal na deske ladnie i zdarzalo mu sie zrobic. A jak zaczelam mocniej sie za to zabierac to odwrot:Zły:

Myślę Asiu że Funio przez ten bunt teraz też chce Ci pokazać że nie będzie robił tego co mu każesz.... Spróbujesz później jeszcze raz...Trzymam kciuki żeby się udało :Oczko:

ALutko mamy taka sama trampoline. Daleko masz do Auchan? Pamietam, ze one byly ze 20zl taniej w zeszlym roku niz my kupilismy na all:smile: Ja poscieli tez nie prasuje , daje do magla

kajocha
hej !

Upał :Szok: Gorąc u mnie niesamowity, ale ma to swoje sobre strony - pranie schnie migiem :D Dzisiaj 3 pełne bębny prania wysiesiłam :yes:

Alicja od rana w majteczkach :yes: Wczoraj zakupiłam jej w PEPCO majtaski. Po 1,49 za sztuke a marki typu NEXT czy LADYBIRD wiec sa super. Kolorowe bardzo, ze świnką Peppą :mdr: A efekty noszenia majteczek ? No cóż... Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle ::): Alicja zlała do teraz 7 par majteczek. Przepieram na bieżąco bo nie wiadomo co do wieczora będzie :Oczko: Ale konsekwentnie sadzam na nocnik, Alicja sika, ale zdarza sie, ze sie zleje. Raczej nie woła co mnie dziwi bo był okres, że wołała ::(: Myślę, że przyzwyczajona jest, że lała kiedy chciała w pampka i teraz musi sie przestawić. Jestem pozotywnie nastawiona :yes:

Wczorajszy dzień spędziłam z Alusią u mamy. Od 10 do 21:30 nas w domu nie było :Oczko: Całkiem przyjemnie dzień minął gdyby nie to, ze Ala wczoraj mojej mamie na balkonie wsadziła główkę miedzy szczeble balustrady balkonowej :Szok: Nie wiem ani ja ani mama jakim cudem wsadziła głowke miedzy szczeble :Szok: Mama nie wie jak bo zszkowana była jak wyciagneła główke. Ala oczywiście płacz i mega :Histeria: ale główka spokojnie wyszła. Później spadła z łózka i tez nie wiem jakim cudem. Siedziałysmy z mamą i Alusia na łózku a Alka sie bawiła. Zajęte byłysmy rozmowa, ale zerkałysmy na Ale co chwile kątem oka i nie mam pojecia jak (nawet na brzegu łózka nie siedziała) zjeciała z wyra :Szok: Całe szczęście na płaczu sie skończyło i Alusi nic nie jest ::):

Od poniedziałku małżyk mój ma 2 tygodnie urlopu. Spędzimy go na mega lenistwie i na wspólnej walce z odpampersowaniem Alicji :Oczko: Będzie fajnie tak razem cale dnie spędzać :yes:
:brawo: dla Ali za pierwsze efekty w zdjeciu pampersow:yes: My ostatnio bylismy u mamy, bo A. mial cos wiercic na balkonie. U mamy sa 3 poprzeczne deski zamiast barerek. Zagadalismy sie a tu Stefan stoi juz na drugiej!!!!:Szok::Szok: Wszyscy troje prawie zawalu dostalismy!!

kajocha
Alka spi w majteczkach :Oczko: Pod dupinka ma kocyk i recznik... Oby sie nie zlała hehe ::):

Kup sobie podklady. Sa w kazdym hiperku i w aptekach. przydadza Ci sie nawet na potem, zeby Ci nie zsikala materacyka

Alutka7912
Kajoszko - Dobrze że Aluni nic sie nie stało :Całus:

Fajne te majteczki kupiłaś Ali i naprawdę niedrogo:Oczko: A nie będziesz tam znowu na zakupach?? Może byś i dla mnie kupiła i listem przesłała :Oczko:

Trzymam kciuki za odpampersowywanie Alusi :Całus:

U nas zaraz chyba lunie...nagle się ciemno zrobiło i grzmi strasznie.....

Alutko w carefour ja kupowalam majtki dla Funia. 6 par za 9,90 i wtakiej jeszcze zapinanej na suwaczek kosmetycce. Sa tez dla dzieczynek:yes:Bardzo fajne i wygodne

Odnośnik do komentarza

Kajocha z Ali niezła artystka, dobrze, że nic się nie stało. Ale oczy dookoła głowy musimy mieć chyba wszystkie :Całus:

Devachan :brawo: za postępy nicnikowe.
Mnie uwiązanie w firmie nie przraża. Pracuję tu ponad 10 lat i jest mi zbyt wygodnie, żeby to zmieniać :Oczko: a biorąc pod uwagę godziny pracy i samą pracę to wynagrodzenie też ok. A do haccp zmusił mnie w sumie szef, więc niech płaci :Oczko:

Monika powiem krótko: olej lekarkę :Zły: Ala płacze przy pierwszej próbie zdjęcia ubrania i tak już dopóki nie wyjdziemy, czasem jak ją już ubiorę to się uspokaja. Jest tak zawsze, niezależnie od tego co jest badane, czy jest szczepienie czy nie ma itd. Nigdy, od żadnego lekarza nie usłyszałam, że dziecko histeryzuje. Nie zadręczaj się, to normalne, że niektóre dzieci płaczą u lekarza i nie tylko u lekarza. :Całus:
Paznokcie zazwyczaj pozwala sobie obciąć. Ale najlepiej jeśli robi to tata :Oczko: Wczoraj np. urządziła ryk i cyrk, bo chciałam odkleić jej plaster z kolana. Miała odklejany x razy a wczoraj mega beksa. Uspokoiłam, przytuliłam (mama odkleiła jak Alka się czymś zajęła, ale oczywiście poczuła) i już. A później tylko smutnym głosikiem: babcia sterek zdjęła czyli plasterek.

Renata cieszę się, że dobrze się czujesz :Całus: Strasznie mi przykro, że ogród zalany ::(:

Alutka mnie o 3 nad ranem obudziła potężna burza. W sumie ciepło, fajnie, ale te burze są strasznie gwałtowne... też jestem zmęczona. Tyle, że wróciłam od Alci o 22.30 i jeszcze wzięłam się za wycieranie kurzu i na szybko włączyłam pralkę na pół godz. żeby się przeprały nowe koce. Jakbym nie miaszkała w bloku to pewnie jeszcze bym odkurzacz włączyła a później umyła podłogi. Ale mam litość dla sąsiadów :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
Witam!!!
U nas upał straszny. Duszno i nie ma czym oddychać. Na razie na deszcz się nie zapowiada.
Byłam dzis z Filipem u lekarza. Dał mega koncert! :Histeria:
Pani doktor mi powiedziała że Filip to histeryk. Przepisała jakieś taletki homeopatyczne na uspokojenie i zaleciła żeby mu dawać zawsze 2 dni przed wizytą, żeby był wyciszony:surprised:
Tłumaczyłam jej że ma taki okres, że z Olą też to przerabialiśmy, że mu to minie ale nie chciała mnie słuchać. Powiedziała że tak być nie może, żeby tak płakał jak nic mu złego nie robi. Po co pani się ma denerwować i on?! Proszę wykupić i spróbować! Zapytałam jej czy przed myciem głowy i obcinaniem paznokci u nóg też mam mu podawać tabletke żeby nie płakał, żeby go wyciszyć?! Tak mnie dziś wnerwiła że jak wróciłam do domu to się poryczałam.....i dziś już do dupy jestem:Płacz:
Teraz myślę że może z nim coś jest nie tak, że może lekarka ma racje itp.........................
Się wyzaliłam...

Monika poczytaj sobie co mi napisala psycholozka n atemat rykow Stefana. To raz a dwa to ja w homeopatie tak srednio wierze. Poza tym 99% dzieci drze sie u lekarza:yes: Jak wrocilam ze Stefanem ze szpitala to moje tesciowa pamietacie kazala dac Poli neospazmine, bo taka wrazliwa. A ja jakos nie zauwazylam zeby byla jakos szczegolone wtedy smutna albo cos

Devachan
niom, popołudnie miłe, obżarstwo jak zwykle wyszykowałam, Vic z siusianiem nieżle, 3 razy popołudniu sam usiadł i zrobił, raz złapałam na początku i wysadzilam a kilka razy poszło w majtki, ale raz juz sam zasygnalizował - wprawdzie nie wołając ale złapał się za siusiaka i zacząl przytupywać..,
najszybsza reakcja jest jak biega bez majtek...

a teraz robie sobie uzupełnienie żelu na pazurach, żeby miec na wyjazd...

i siedze przy pozamykanych oknach bo mi coś pseudoszerszeniowatego latało za oknami w liczbie sztuk 4-5 i az strach ze toto do domu wleci...ale moze poszło spac??

To charakterystyczne owady dla czerwca. Troche sie przesunely, bo deszcze i zmno bylo. Chrabaszcz czerwcowy, zupelnie nieszkodliwy tylko denerwujacy

Odnośnik do komentarza

A o brudzie w chacie to mi nic nie mów. Ja już patrzeć nie mogę, dlatego wczoraj w nocy zrobiłam chociaż to co mogłam. No tak mam rozplanowany tydzień, że nie ma mnie prawie wcale w domu... jutro po pracy muszę odkurzyć i podłogi przetrzeć, zanim po Alę pojadę. Ale pewnie w przyszyłym tyg. znów będzie u dziadków. Moi rodzice chcą, żeby całe wakacje tam była, ale ja się nadal waham... z drugiej strony jak zobaczyłam jak jej tam fajenie, jaką ma radochę, jak biega cały czas na powietrzu, tylko podczas drzemki w południe jest w domu, to szkoda ją zabierać, żeby się kisiła w blokach. No ale tęsknota robi swoje, więc jeszcze nie wiem jak to rozwiązać...

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32
A o brudzie w chacie to mi nic nie mów. Ja już patrzeć nie mogę, dlatego wczoraj w nocy zrobiłam chociaż to co mogłam. No tak mam rozplanowany tydzień, że nie ma mnie prawie wcale w domu... jutro po pracy muszę odkurzyć i podłogi przetrzeć, zanim po Alę pojadę. Ale pewnie w przyszyłym tyg. znów będzie u dziadków. Moi rodzice chcą, żeby całe wakacje tam była, ale ja się nadal waham... z drugiej strony jak zobaczyłam jak jej tam fajenie, jaką ma radochę, jak biega cały czas na powietrzu, tylko podczas drzemki w południe jest w domu, to szkoda ją zabierać, żeby się kisiła w blokach. No ale tęsknota robi swoje, więc jeszcze nie wiem jak to rozwiązać...

Podziel sie dziadka mi!!!!!!!!! Ja bym duzo dala zeby mi ktos dzieci zabral!! WIDZICIE JAKA ZMIANA U MNIE!! na wakacje, ale tesciowa tylko o sobie mysli:Zły: Jelsi masz zaufanie do rodzicow i wiesz, ze sie dobrze zajmuja Ala to niech siedzi. Ja zawsze siedzialam u dziadkow cale wakacje. Wlasciwie to nie wiem czemu bo moj ojciec nauczyciel:Zły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...