Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
*>#@*^> zimno mi na ustach wylazi :Rozgniewany:
Mam gdzies plastry i zovirax, ale posmarowalam oxycortem ( jakos mi sie wydaje ,ze lepiej...).

W nocy mam jakies dziwne napady. Ogolnie jest mi goraco, ale czasem budze sie z przeszywajacym zimnem, nie zmarznieta tylko tak jakby zimno przechodzilo mi przez cialo. Dziwne to to.

Ja mam standardowo opryszczke w marcu i wrzesniu,chociaz ostatni wrzesien mi odpuscila:happy: Mam taki srodek Sonol sie nazywa,kosztuje chyba ze 2-3 zl, spiryt z czyms tam zmieszany w roll on. Swietne jes:great:t

Odnośnik do komentarza

asia78
kwiaciarka
*>#@*^> zimno mi na ustach wylazi :Rozgniewany:
Mam gdzies plastry i zovirax, ale posmarowalam oxycortem ( jakos mi sie wydaje ,ze lepiej...).

W nocy mam jakies dziwne napady. Ogolnie jest mi goraco, ale czasem budze sie z przeszywajacym zimnem, nie zmarznieta tylko tak jakby zimno przechodzilo mi przez cialo. Dziwne to to.

Ja mam standardowo opryszczke w marcu i wrzesniu,chociaz ostatni wrzesien mi odpuscila:happy: Mam taki srodek Sonol sie nazywa,kosztuje chyba ze 2-3 zl, spiryt z czyms tam zmieszany w roll on. Swietne jes:great:t

wlasnie czytalam o tym w linku co Dziubala mi dala, ale kurde nie chcialo mi sie isc do apteki, a P. nie chcialam specjalnie wysylac, ma chlop co robic :)
Jutro kupie. Smarowalam oxycortem i narazie nie jest zle .

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

asia78
kwiaciarka
Aha na spotkanie forumowe w Oslo - jade! :Śmiech::Spoko::Oczko:

Zarty zartami,ale moze cos pomyslimy o spotkaniu na wiosne?? nie mowie ze w Oslo,ale gdzies w srodku Polski zeby bylo w miare sprawiedliwie:yes:

Fajny pomysł, ale ja nie jestem na razie w stanie się umówić. W weekendy często wyjeżdżamy, a dni powszednie nie wchodzą w rachubę.
Najwyżej jak już będzie spotkane dograne to w ostatniej chwili się podepniemy ;)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Lema
lubisz jak sie do Ciebie mowi Renia? Mam kolezanke Renate i nie lubi tego zdrobnienia, dlatego pytam:)

Takie to dziwne imię :Oczko:
Moja najlepsza przyjaciółka tak włśnie się do mnie zwracała od zawsze, no i polubiłam, nie jestem zachwycona, ale lepsze to niż Renatka :Oczko: /np. mój tata mówił do mnie Puniuś???? hmm... czyż bym miała być chłopcem hahaha a mama Renuś-teraz już Renata, bo na Puniusia to raczej za stara hahaha/

Oj tam za stara zaraz,moja tesciowa jeszcze niedawno mowila do A, Bobas!!!:grrrrrr:ale jej to wybilam z glowy,chlop ponad 3 dychy a ta z bobasem wyjezdza wariatka

Ja najbardziej nie lubie swojego zdrobnienia Joasia:grrrrrr:

Dla naszej kochanej Alusi duzo zdrowka i samych serdecznosci!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Lema
Kwiaciarko- fizjoterapeuta Pawel Zawitkowski (o ile dobrze pamietam nazwisko) w programie "Mamo to ja" mowil, ze niekapki nie sa dobre dla zgryzu niemowlaka. Lepsze sa wlasnie kubki ze slomka, a najlepiej uczyc dziecko picia ze zwyklego kubeczka jak tylko bedzie to juz mozliwe. Pomyslalam sobie, ze to nieglupie i mam zamiar uczyc Franka picia z kubeczka jak zacznie sam siedziec.

Ten sam pan rok wcześniej w tym samym programie propagował właśnie niekapki, hehe.
Już się z jego konsekwencji "nabijali" na forum ;)

Ja uważam, że niekapki są fajne m.in. dlatego, że dziecko w każdej chwili jak mu się zechce pić to może sobie go samo wziąć do ręki bez obawy, że rozleje picie ;)

Nie wiedzialam o wpadkach pana P. Z.;)

Jesli chodzi o kubki ze slomka- mozna kupic naprawde fajne, nie wiem co prawda czy z nich sie wylewa czy nie (pewnie tak).

No dobra wszystko fajnie tylko jak wymyjesz te slomke w srodku??? moja kolezanka juz tego probowala i mimo mycia codziennego w slomce zebral sie taki czarny syf. Zreszta mi sie to samo zrobilo w ustniku niekapka i najpierw czyscilam to wykalaczka,ale A. sie rozpedzil i wszadzil ustniki do zmywarki i sie okazalo sie to super pomysl:great::yes:swietnie sie wymywa:happy:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema - wpadki mogą się każdemu zdarzyć ;)
Inna sprawa, że rok to kawał czasu dla „wynalazków”. I to co rok wcześniej było dobre, nie znaczy, że rok później też będzie ok ;)
Wiem, że kubki ze słomką są fajne. Ale przez kubek ze słomką wylewa się, niestety. Wydaje mi się, ze dobre są do użycia w ciągu dnia w domu. A na spacerach czy w nocy lepszy jest niekapek, właśnie z tego powodu, że można go trzymać w dowolnej pozycji bez obawy o wylanie się zawartości :)

Zawsze mozna kupic soczek ze slomka i dac tak

Odnośnik do komentarza

asia78
Lema
Dziubala

Ten sam pan rok wcześniej w tym samym programie propagował właśnie niekapki, hehe.
Już się z jego konsekwencji "nabijali" na forum ;)

Ja uważam, że niekapki są fajne m.in. dlatego, że dziecko w każdej chwili jak mu się zechce pić to może sobie go samo wziąć do ręki bez obawy, że rozleje picie ;)

Nie wiedzialam o wpadkach pana P. Z.;)

Jesli chodzi o kubki ze slomka- mozna kupic naprawde fajne, nie wiem co prawda czy z nich sie wylewa czy nie (pewnie tak).

No dobra wszystko fajnie tylko jak wymyjesz te slomke w srodku??? moja kolezanka juz tego probowala i mimo mycia codziennego w slomce zebral sie taki czarny syf. Zreszta mi sie to samo zrobilo w ustniku niekapka i najpierw czyscilam to wykalaczka,ale A. sie rozpedzil i wszadzil ustniki do zmywarki i sie okazalo sie to super pomysl:great::yes:swietnie sie wymywa:happy:
wykałaczką :sofunny:
ja tez wstawiam do zmywary :)

Do Łodzi tez daleko :D

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Lema
kwiaciarka
Lema

Hehe, no chyba nie bede od niego wymagac, zeby juz pil przez slomke, chociaz...;) Znajoma opowiadala, ze jej dziecko w tym wieku korzystalo z nocnika:surprised::Szok: to dlaczego nie zrobic z Franusia wybitnego slomkowicza...?;)

A swoja droga na dobry poczatek moglbyw ogole zechciec pic, prawda?:)

oczywiscie a potem samo wycieralo sobie pupe i wylewalo zawartosc do sedesu:sofunny:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
a pozwalacie dzieciom grzebac w talerzach np. z ziemniakami?
Ela sobie wczoraj pogrzebala i bardzo zadowolona :)

nie,o Funio je w ezaczku a nie wkrzeselku. Ja mam takie krzeselko,ktore jest tylko pod katem prostym,ale juz nie chce kupowac drugiego,bo i tak w graty obrastam. Poje jescze ze 2miechy w lezaku i pojdzie to krzeselka

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
Lema - wpadki mogą się każdemu zdarzyć ;)
Inna sprawa, że rok to kawał czasu dla „wynalazków”. I to co rok wcześniej było dobre, nie znaczy, że rok później też będzie ok ;)
Wiem, że kubki ze słomką są fajne. Ale przez kubek ze słomką wylewa się, niestety. Wydaje mi się, ze dobre są do użycia w ciągu dnia w domu. A na spacerach czy w nocy lepszy jest niekapek, właśnie z tego powodu, że można go trzymać w dowolnej pozycji bez obawy o wylanie się zawartości :)

Zawsze mozna kupic soczek ze slomka i dac tak

Dać można ale nie w każdej sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
asia78
kwiaciarka
Aha na spotkanie forumowe w Oslo - jade! :Śmiech::Spoko::Oczko:

Zarty zartami,ale moze cos pomyslimy o spotkaniu na wiosne?? nie mowie ze w Oslo,

łeeeeeeeeee

no, zobacz sobie Łodz wymyslily,cwane :)
Ze Szczecina do Łodzi to ho ho ho.
I wcale nie sprawiedliwe, bo z Krakowa do Łodzi mniej wiecej tyle co z Lublina, z Poznania tez, a Szczecin????? heh dobre, Łodz :^^:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
Lema
ze jej dziecko w tym wieku korzystalo z nocnika:surprised::Szok:

:Nieśmiały: Mikołaj też korzysta, siusiu nie zrobi, no chyb, że przypadkiem, ale jak zaczyną kupkę cisnąć z zdążę go rozebrać, to też na siedząco na nocniczek :Nieśmiały:

Zaoszczędzisz 1 pampersa :Oczko:

Dziubala slicznie Mcius siedzi:happy:

A wlasnie ile pampkow Wam idzie dziennie. Nam miedzy 5 a 7, a teraz sie wzilam na sposob i jak np. wiem ze niedlugo bedzie kapiel a pampers pelen i nie wytzryma do kapieli to kupilam w Biedronce takie ceratowe pieluchy. Z Polcia tez tak robilam, latala w nich godzinke gora i nic sie nie dzialao

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...