Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
nuchna
kwiaciarka

ups :Nieśmiały:przeczytalam bez zrozumienia :Nieśmiały: to juz 2 raz dzisiaj :Nieśmiały::Oczko:to tak jak ja dzis tez bez zrozumienia o tym twoim niejedzeniu słodyczy ;)

kurcze nuchna Ty wiesz co?
Jak przestane karmic to powiem teraz tak jak kiedys mi Kajocha ( jak bylysmy w ciazy z cukrzyca) - zjem 20 paczkow naraz i popije 10litrami coli :D
Powaznie, ja juz nie wyrabiam... tak mi sie chce :Spoko::Oczko:( slodyczy! zeby znow nie bylo :Śmiech:)

ja dzis spozylam 6 paczkow i 1,5 l coli,ale juz nic innego mi sie nie chcialo:yes:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Magda 71 - moja Oliwka tez ma rpoblemy z skórka...ja kupuje OILATUM emilsja do kapieli...jedna nakretka do wanienki:)super dziala ksórka jest nawilzona i wszytskie plamki czerwone znikaja:) potem smaruje ja kreme OILATUM ...sa tez roztwoy parafinowe z OILATUM spróbuj moze bedzie lepiej:0sama ocenisz...
my kąpiemy Oliwke w OILATUM bo to na razie jest najlepsze...a czym smarujesz małego??w dzień ??

Kwiaciarka podpowiedziała mi fajny pomysł z tym Oilatum – zamiast nalewać nakrętkę do wanienki to nalej na rękę i tak córkę tym myj, skóra lepiej się nawilży i na dużej starczy żelu :yes:

A wiesz myślałam dziś o tym, że Oliwka nie chce pić Nutra z kaszką. Powiedz mi jakiego smoczka używacie?
Czasem przyczyna jest prozaiczna – przez smoczek nie leci zagęszczone mleko bo po prostu dziurka jest za mała ;)

Odnośnik do komentarza

kasik
Witam was babeczki.

Przyszłam sie przywitać i zaraz spadam.

Kwiaciarko mam pytanko do Ciebie co ty masz za wózek graco?napisz czy się sprawdza i czy wogóle jest ok bo własnie się rozglądam za spacerówką na wiosne i nie mam pojecia jaką wybrać.A propo to ty już Ele wozisz w spacerówce?

Obiecałam zdjęcia ale nie mam jak wkleić,brak czasu.

Pozdrawiam

mnie nikt nie pytal,ale odpowiem ja mam graco quatrro de lux a spacerowke eurobaby orinoko

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
ojjjjjjjj Ela dopiero zasnela :)

a co ja sie naszukalam przez tel znowu stroju drakuli to moje.... nikt nie ma...
Dopiero po kilku telefonach i jak juz bylam prawie calkowicie zrezygnowana olsnilo mnie :) zeby przeciez wampirowe mamy, potrzebna peleryna :) zadzwonilam do wypozyczalni - maja pelno czarnych peleryn :smieszne:

Kasik ja mialam graco przy Kubie i teraz po nieszczesnym implascie znow mam graco dla Eli. Teraz mam graco quatro delux.
Przy Kubie bylam super zadowolona , teraz tez :) lekki, fajnie sie prowadzi,buda przekladana w zaleznosci od tego gdzie wiatr czy slonce....
Fajna regulacja oparcia, super pozycje i super latwa zmiana pozycji siedzenia. Łatwo sie sklada ( jedna reka). Fajna sprawa tez z koszem na zakupy. Jak dziecko spi w pozycji lezacej a Ty chcesz pod wozek ,do kosza zakupy wrzucic czy cos innego, to nie musisz podnosci oparcia z dzieckiem, kosz sie opuszcza. Juz nie raz sie to przydalo. No i tacki dla mamy i dziecka tez przydatne. Tacka dla mamy ma schowek zamykany ( ja tam chowam smoczek). W nowszych wersjach jest nawet zegar przywieszony :)
Jedyne czego mi brakuje - przekladana raczka.
Ela juz dawno jezdzi w spacerowce bo do gondoli sie nie miesci juz dawno. Popieram w calej rozciaglosci do do graco,ja mam nawet zegar z termometrem:yes:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
A Mikołajek przy Amelce wygląda na starszego braciszka :)

oj przydałaby się siostra, przydała :Oczko:

Amelka urodziła się 29 grudnia, więc są z jednego roku :Śmiech: /termin był na 1 stycznia

Zobacz, tylko pół roku odstępu, a jak różnica w wyglądzie :oh:. A za jakieś 2 latka ne będzie widać różnicy wiekowej ;)
A siostra jeszcze może być, przecież jeszcze nic straconego :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Lema
kwiaciarka

Lema co do sposobu wychodzenia do pracy to ja w 100% podzielam Twoje zdanie.
Ukradkiem sie wymykac? no tak jak napisalas - bzdura. Dziecko nie wolno oszukiwac a jak sie wychodzi trzeba sie pozegnac, dac buzi, usciskac i powiedziec oczywiscie i koniecznie - kocham Cie :)
Dziecko z ktorym mama sie nie zegna idac do pracy, wydaje mi sie moze czuc sie oszukane i zlekcewazone - mam poszla i nawet buzi nie dala.
Rozumiem Ciebie z wieczornym cycowaniem :) tez to lubie :)
Ale mozesz robic tak jak ja :) kaszke na kolacje a po pol godzinki cycus i spanko :) dwa w jednym hahaha :Oczko:

Jak dziecko ma miec do mnie zaufanie, jesli nie powiem mu, ze wychodze i nie zapewnie, ze wroce tylko znikne i on w pewnym momencie zorientuje sie, ze mnie nie ma? Jak ma sie czuc bezpiecznie? Nawet jesli nadejdzie taki czas, ze bedzie plakal przy rozstaniu na pewno nie uciekne przed nim. Zdaje sobie sprawe z tego, ze dla niani tak byloby lepiej, ale ja zdania nie zmienie. Na razie nie ma takiego problemu, ale cos tam miedzy wierszami mowila. Teraz wychodzac mowie mu zawsze gdzie ide, na jak dlugo, z kim zostanie itp... W ogole z nim rozmawiam, mowie co bedziemy robic, uprzedzam jesli nastepuja jakies zmiany w planie dnia, na przyklad wyjscie na szczepienie. Niania patrzy na mnie jak na idiotke troche, ale wiecie same, to troche stara szkola, no inna zupelnie niz moje podejscie:) Co taki maly rozumie, rozmawiasz z nim jak z doroslym itp;)

wrocilam bo przeczytalam posta i chce powiedziec jedno ( heheh jak Kaczynski zabrzmialo:Oczko:) - zawsze rozmawiam ze swoimi dziecmi :Śmiech:
Ja nawet Eli czytam ksiazki - mowie - patrz konik, kwiatek, kotek :) I nie powie mi nikt ,ze dziecko nic nie czai, bo jak powiem Eli - damy cucysia? ( bez podnoszenia bluzki czy jakiegokolwiek innego gestu) ona od razy wypluwa smoka jesli go ma w buzi, wyciaga raczki , przychyla glowke do cyca i otwiera buzie :)
A jak mowie= daj buzi to daje :)
Z Kuba robilam tak samo, moze dlatego bardzo szybko umial pokazac gdzie jest lampa , jakl go o to zapytalam.
Lema wg mnie bardzo rozsadne podejscie masz do wychowania, niania swoje wie, niech wie, ale Ty tez wiesz :Oczko:

ja tez gadam z dzieciakami,ale ja w ogole duzo gadam jak mialam kiedys zapalenie krtani to myslalam ze umre. Tez mowie co bedzie ,ostrzegam ze teraz bedzie to a za ilestam idziemy zrobic cos innego. Moze dlatego Polusia tyle gada:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...