Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema - takie tarcie oczu na okrągło nie wydaje się być normalne. Trzeba szukać przyczyny, bo kto wie czy przez te oczy jest taki niespokojny. Daj znać co powiedział alergolog.
Jak dzieci są takie niespokojne to najczęściej zwala się na ząbki a czasami przyczyna tkwi w układzie moczowym, jakieś zakażanie, stan zapalny itd. Może warto to też sprawdzić :yes:
A rozterek współczuję, ale dasz radę, najgorsze będą pierwsze dni, a potem wpadniesz w tryb życia praca – dom. Wszystko zacznie się układać a może Franuś da Ci wtedy pospać :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Mój grzeczny synuś pokazuje różki:Oczko:
Przez cały dzień zjadł tylko 2 razy mleczko, może po 100 ml :Szok:, gdzie zazwyczaj 240 ml bez "bólu". Nie wiem o co chodzi ??? :Smutny:
Spanie wciągu dnia też po 20-30 minut i ciągle marudny, nawet teraz jak już śpi-kręci się non stop :Smutny:
Nie ma biegunki, ale kupkę robi dość luźną, trzy razy dziennie od wczoraj. Gorączki nie ma. Możliwe, że kupka tak często od ząbków??? Obiadki i owoce takie jak zazwyczaj, ehhh... już sama nie wiem...
Nóżkami tak "wierzga" jak kiedyś miał przy kolkach, możliwe, że kolki w takim wieku wracają? tylko nie to!!!!

:Szok: Mikołaj i niejadek :oh:, nie pasuje to do niego :Oczko:
Ciekawe o co chodzi?
Ja po Maćku to już wiem, że kolek można się spodziewać w każdym wieku ale chyba jest jakaś maksymalna granica wieku np. 6 m-cy :confused:
Mam nadzieję, że jutro z Mikołajkkiem już będzie ok i wszystko wróci do normy :yes:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Mój grzeczny synuś pokazuje różki:Oczko:
Przez cały dzień zjadł tylko 2 razy mleczko, może po 100 ml :Szok:, gdzie zazwyczaj 240 ml bez "bólu". Nie wiem o co chodzi ??? :Smutny:
Spanie wciągu dnia też po 20-30 minut i ciągle marudny, nawet teraz jak już śpi-kręci się non stop :Smutny:
Nie ma biegunki, ale kupkę robi dość luźną, trzy razy dziennie od wczoraj. Gorączki nie ma. Możliwe, że kupka tak często od ząbków??? Obiadki i owoce takie jak zazwyczaj, ehhh... już sama nie wiem...
Nóżkami tak "wierzga" jak kiedyś miał przy kolkach, możliwe, że kolki w takim wieku wracają? tylko nie to!!!!

Pasuje do zabkow, ale pewnosci nigdy miec nie mozna przy takim maluszku...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
Lema
kajocha

Lemo a czemu jesteś w depresji ? Stało się coś ?

Nie, a w zasadzie nic nowego, jakos wszystko mnie przytlacza i z niczym sobie nie radze... I przyszlosc rysuje sie jeszcze mniej rozowo, bo tak naprawde ten dol moj bierze sie z jednego- z niewyspania, a w czwartek ide do pracy... Nawet gdyby synek wspanialomyslnie dal mi troche pospac to bede musiala o 6 wstac.

Ostatnie trzy noce nieprzespane zupelnie, paracetamol nie dziala, wiec chyba Franek nie z bolu sie budzi, nie daje sie w zaden sposob utulic, uspic tylko wrzaskiem domaga sie piersi... I tak co chwila, jak tylko wyciagne piers to po kilku minutach pobudka... Padam na nos, jak w takiej formie pracowac?

Przezywam tez to, ze jego zostawiam... Najbardziej to przezywam...

Nastepny problem to Franka oczy, a w zasadzie powieki, kolejne leki sie skonczyly i znow wrocilismy do punktu wyjscia- trze je, sa podraznione, zaczerwienione...

Z tego niespania mam niezle schizy, moglabym jeszcze wymieniac swoje zmartwienia i rozterki, tyle, ze to niczego nie zmieni... Ciezko mi, nie mam na nic sily i zapalu do niczego, ale trzeba to jakos przetrwac, bo przeciez nie ma wyjscia...

Ajj kochana ja wiem jak to jest jak w nocy sie nie śpi... Dzisiaj Ali dałam Viburcol bo te ostatnie noce są nie za fajne... Mi Franusia zachowanie pasuje do zabkowania. Jesli to ząbki to trzeba przeczekać, zacisnąć zęby i czekać. Wyjścia nie ma.

A z nianią i z tym, że Franusia zostawiasz to sobie poradzisz :) kochana daj sobie więcej czasu. Z czasem się przyzwyczajisz, zobaczysz, ale to czasu trzeba. Podjęłaś taką decyzję i głowa do góry !! Będzie dobrze !! A Franusia całuje w oczka ! Niech się polepszy :)

Dziekujemy:) Pewnie, ze trzeba przeczekac, wszystko to jest kwestia czasu... Momentami tylko strasznie ten czas sie wlecze, konca nie widac, no i ciezko jest...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema - takie tarcie oczu na okrągło nie wydaje się być normalne. Trzeba szukać przyczyny, bo kto wie czy przez te oczy jest taki niespokojny. Daj znać co powiedział alergolog.
Jak dzieci są takie niespokojne to najczęściej zwala się na ząbki a czasami przyczyna tkwi w układzie moczowym, jakieś zakażanie, stan zapalny itd. Może warto to też sprawdzić :yes:
A rozterek współczuję, ale dasz radę, najgorsze będą pierwsze dni, a potem wpadniesz w tryb życia praca – dom. Wszystko zacznie się układać a może Franuś da Ci wtedy pospać :Uśmiech:

Takie tarcie ocZU na okraglo na pewno nie jest normalne, dlatego bylismy z tym i u pediatry i u okulisty. Z moich obserwacji, z tego jak zareagowal na niektore leki pasuje to do alergii, dlatego postanowilam sprawdzic co alergolog na to. Jesli uzna, ze podloze jest inne to znow pojdziemy do okulisty.

A swoja droga odkad zaczela sie akcja z oczami przestalam jesc wszystko, co uczula z produkatmi mlecznymi wlacznie. Myslalam wiec sobie, ze alegria nie moze byc pokarmowa ( zreszta dziwne objawy na taka alergie- zadnych wysypek itp.), a tymczasem szwagierka bedac u specjalisty medycyny naturalnej poruszyla sprawe frankowych oczu no i ta mowi, zeby wyeliminowac z mojej diety pszenice. W takim razie nawet o chlebie i wodzie zyc nie moge, zostaje mi sama woda;)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

U nas nie udało się żeby nocka była cała przespana, ale niedługo taka nadejdzie, muszę w to wierzyć :D. Maciek zasnął o 19.45, obudził się o 1.15, a potem o 5.30. No cóż, zawsze mogło być gorzej ;)
Adaś dziś poszedł do żłobka więc mam więcej czasu na "inne" rzeczy ;)
Aaa, wczoraj późnym wieczorem zadzwonił wujek z Gorzowa Wlkp - jedziemy w kwietniu na wesele :), super :). Choć nie wierzyłam, że mój kuzyn kiedykolwiek się ożeni, choć taki mąż to marzenie wielu kobiet, ehh ;)

Odnośnik do komentarza

Lema

A swoja droga odkad zaczela sie akcja z oczami przestalam jesc wszystko, co uczula z produkatmi mlecznymi wlacznie. Myslalam wiec sobie, ze alegria nie moze byc pokarmowa ( zreszta dziwne objawy na taka alergie- zadnych wysypek itp.), a tymczasem szwagierka bedac u specjalisty medycyny naturalnej poruszyla sprawe frankowych oczu no i ta mowi, zeby wyeliminowac z mojej diety pszenice. W takim razie nawet o chlebie i wodzie zyc nie moge, zostaje mi sama woda;)

:Szok:

Zdaje się, że Ela Kwiaciarki ma alergię na jęczmień więc wszystko jest możliwe.
Alergia pokarmowa nie musi być pod postacią wysypki.
Takie przypadki pokazują, że mimo najlepszych chęci nie mamy na wszystko wpływu :Smutny:
Buziaki dla Franusia :Całus:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema

A swoja droga odkad zaczela sie akcja z oczami przestalam jesc wszystko, co uczula z produkatmi mlecznymi wlacznie. Myslalam wiec sobie, ze alegria nie moze byc pokarmowa ( zreszta dziwne objawy na taka alergie- zadnych wysypek itp.), a tymczasem szwagierka bedac u specjalisty medycyny naturalnej poruszyla sprawe frankowych oczu no i ta mowi, zeby wyeliminowac z mojej diety pszenice. W takim razie nawet o chlebie i wodzie zyc nie moge, zostaje mi sama woda;)

:Szok:

Zdaje się, że Ela Kwiaciarki ma alergię na jęczmień więc wszystko jest możliwe.
Alergia pokarmowa nie musi być pod postacią wysypki.
Takie przypadki pokazują, że mimo najlepszych chęci nie mamy na wszystko wpływu :Smutny:
Buziaki dla Franusia :Całus:

Dzieki:)

Udalo nam sie umowic dzis do alergologa, zobaczymy czego sie dowiemy.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema - daj znać po alrgologu.
My też się wybieramy do alergologa ale czekam na... ładniejszą pogodę, bo to wyprawa na drugą część Krakowa, z kilkoma przesiadkami, a w deszczu nie uśmiecha mi się iść z wózkiem :Szok:

Jasne, ze dam znac, pewnie wieczorkiem dopiero bede miala na to chwilke. My mamy ze 200 m do gabinetu alergologa. Pogoda tutaj tez fatalna i wybierac nigdzie mi sie nie chce.Ale u nas to pilna sprawa, nie moge patrzec jak sie Franulek meczy, wiec gdziekolwiek by nie przyjmowal to bysmy poszli.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...