Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

frania
Królowa,

teraz jest dobry czas na kupowanie, bo wszędzie przeceny :36_1_1:

Polecam ci sklep Salsa na Siennej - kupiłam tam za 139 zł sukienkę na jedno z wesel, na których byliśmy.

A na Rakowickiej jest outlet Aggi - byłam tam w ub. tygodniu - i kupiłam dwie sukienki, każda za 39 zł :lol: Było sporo fajnych sukienek, w pojedyńczych egzemplarzach i rozmiarach - w dobrych cenach. Nie wiem jaki nosisz rozmiar, ale pewnie byś coś dla siebie wylukała. Wybieram się tam ponownie po wypłacie lipcowej :36_1_22:

Kurde, muszę się tam wybrać, bo uwielbiam rzeczy Aggi!!
W sam raz do pracy, bo w miarę eleganckie, ale bez przesady.

Frania dzięki za cynk :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Hej :)

Pokój chłopaków sprzątałam do 2.00 w nocy i nie skończyłam :Kiepsko:, a jeszcze mi została szafa i 2 regały, ale liczę, że nie więcej niż 3h to zajmie. Że też mi się zachciało generalnego sprzątania :Kiepsko:. Gdyby nie to, że kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa to sprzątałabym dalej do rana :Śmiech:. Teraz planujemy jechać do Ikei więc jak wrócę to pod wieczór cd. sprzątania. Ale już teraz widać niesamowitą różnicę ;)

O rany, ale się namęczyłaś :whistle:
Ale najważniejsze, że rezutaty już widoczne.
Skończyłaś wczoraj?

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
Wróciłam! Ale butów nie kupiłam...:/ Dziś ewidentnie nie był mój dzień, bo ze wszystkich które najbardziej mi się podobały nie było rozmiaru! Chciałam klasyczne, kremowe lub nude (ostatnio bardzo modny więc pewnie dlatego nie było) szpilki. Było dużo 'świecących' bądź satynowych, które jakoś nie przypadły mi do gustu. Mają być dostawy za ok 3 tygodnie więc chyba poczekam :36_6_2:
Kupiłam za to sukienkę :D Piękną hehe :D W niedużym sklepiku na Długiej. Góra biała, w różyczki a dół lekko rozkloszowany, kremowy. Przyjaciółce też się podobała więc wzięłam żeby już nie kombinować :D

Super, że chociaż sukieneczka już jest :yuppi:

Co do bucików ślubnych, to ja też nie lubię satynowych.
Na swój ślub kupiłam kremowe sandałki na obcasie i do tej pory je zakładam do jasnych letnich sukienek :)

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
frania Ty Dziubali zazdrościsz wolnego czasu, jak za chwilkę tyle go będziesz miała i jeszcze tyle atrakcji się szykuje?! :oczko: Udanego! :D
A co do sukienki siostry, to na prawdę pięknie się prezentuje! Ja osobiście mam inny 'styl' :D ale u 'kogoś' bardzo mi się podobają takie koronki. O i mojej siostrze (która zresztą też już planuje wesele :D) też właśnie coś takiego 'chodzi po głowie'.
Dziubala Wytrwałości w tych porządkach! :36_3_15:

Ale się zgadałyście z siostrą w sprawie terminów ślubu :)

Odnośnik do komentarza

Daffo, lecimy za 500 zł z kawałkiem za nas 3 w obie strony. Jak pisałam - lecimy tam do koleżanki z forum, która ma samochód, a i tak pewnie nie będziemy aż tak daleko się wybierać, żeby był potrzebny. Od czego zresztą jest komunikacja miejska :36_1_1:

Co do biletów, to miałabym jeszcze taniej, ale za późno się zdecydowałam. W OLT Express bilety do polskich miast były dla dorosłego za 79 zł, a dla dziecka za 39 :yyy: Ale oczywiście wykupione.

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ostatni dzień bez dzieci, od jutra głośno się zrobi :Śmiech:. Pokój chłopaków generalnie wysprzątany, nareszcie :lol:, choć pewnie tylko do jutra :sofunny:
Jutro zjadą dzieci, przyjedzie siostra K., a w niedzielę robimy imprezę urodzinową Maciusia :)
Dziś jeszcze pójdziemy z sąsiadami do kina i na piwko, trzeba korzystać póki dzieci nie ma :Śmiech:

krolowa_angielska
frania Ty Dziubali zazdrościsz wolnego czasu, jak za chwilkę tyle go będziesz miała i jeszcze tyle atrakcji się szykuje?! :oczko:
No właśnie, słuszna uwaga :Śmiech:. Frania, Ty masz 3 tygodnie, bosko ::):

Daffo - Ty z 2,5 tygodniowym urlopem też ekstra, można porządnie wypocząć, przynajmniej od pracy zawodowej ;)

Frania – piękna sukienka siostry, choć to też nie mój styl.
Wow, tani samolot, wychodzi mniej niż za paliwo, a do tego ile mniej zmęczenia od kierowania autem tyle h. Dobry pomysł z przelotem.

Królowa – fajnie, że sukienkę udało się kupić :)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

frania
Daffo, lecimy za 500 zł z kawałkiem za nas 3 w obie strony. Jak pisałam - lecimy tam do koleżanki z forum, która ma samochód, a i tak pewnie nie będziemy aż tak daleko się wybierać, żeby był potrzebny. Od czego zresztą jest komunikacja miejska :36_1_1:

Co do biletów, to miałabym jeszcze taniej, ale za późno się zdecydowałam. W OLT Express bilety do polskich miast były dla dorosłego za 79 zł, a dla dziecka za 39 :yyy: Ale oczywiście wykupione.

Wow, ale rewelacyjna cena! To taniej niż samochodem wyjdzie :)
A jak macie na miejscu kogoś zmotoryzowanego, to tym bardziej.
Super wyjazd Wam się szykuje :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam :)

Ostatni dzień bez dzieci, od jutra głośno się zrobi :Śmiech:. Pokój chłopaków generalnie wysprzątany, nareszcie :lol:, choć pewnie tylko do jutra :sofunny:
Jutro zjadą dzieci, przyjedzie siostra K., a w niedzielę robimy imprezę urodzinową Maciusia :)
Dziś jeszcze pójdziemy z sąsiadami do kina i na piwko, trzeba korzystać póki dzieci nie ma :Śmiech:

I jak się urodzinki udały? :)

Wszystkiego najlepszego dla małego solenizanta :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Dzień dobry wtorkowo :)

Ja już chcę urlop... Mam tyle pracy ostatnio, że wieczorem to już nie wiem jak się nazywam.
Dobrze przynajmniej, że pogoda śliczna, to sobie szalejemy z Kubulcem po południu.
Wczoraj tak zasuwał na hulajnodze, że słupa przed sobą nie zauważył :lup:

Mam nadzieję, że nic mu się nie stało :36_1_67:

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewuszki.

My wczoraj połaziliśmy sobie tak, że mi nogi do dupki wchodziły, zwłaszcza że buty niezbyt wygodne miałam. Zeszliśmy pół Krakowa, bo potrzebowałam gumek recepturek i nigdzie nie mieli :) W końcu w ogrodniczym sklepie kupiłam. Kuba łaził jak mały robocik, bo miał loda obiecanego, jak już nam się uda te gumki kupić :) Jakby wcześniej dostał, to pewnie jęczałby i ględził :)
Dzisiaj już mojego szefa nie ma, bo ostatnie sprawy przedweselne załatwia, ale roboty tyle mam, że nie wykorzystam jego nieobecności do obijania się niestety :)

Aaaa... jeszcze wydarzenie jedno! Kubie wreszcie pierwsza piątka wylazła :lup: Już myślałam, że w ogóle nie wyjdą mu, a tu proszę. Dzisiaj rano przegląd zębów mu zrobiłam czy zaciemnień jakiś nie ma, a tu piękna piąteczka na dole :)

Odnośnik do komentarza

frania
Daffodil
Dzień dobry wtorkowo :)

Ja już chcę urlop... Mam tyle pracy ostatnio, że wieczorem to już nie wiem jak się nazywam.
Dobrze przynajmniej, że pogoda śliczna, to sobie szalejemy z Kubulcem po południu.
Wczoraj tak zasuwał na hulajnodze, że słupa przed sobą nie zauważył :lup:

Mam nadzieję, że nic mu się nie stało :36_1_67:

Rozciął palucha na metalowej obejmie :whistle:
Już nawet myślałam, że na tężec zastrzyk będzie potrzebny, ale mi powiedzieli w przychodni, że takie dziecko jest jeszcze po standardowych szczepionkach chronione. Na szczęście :)

Odnośnik do komentarza

Cześć:)

Od soboty z dziećmi więc czas szybko mi leci.
Urodziny Maciusia udane, tort pyszny, Maciuś szczęśliwy i zadowolony, że dostał wszystkie wymarzone prezenty. Adaś i my korzystamy zwłaszcza z 1 prezentu - z piłkarzyków. Polecam taką "zabawkę" :yes:


Daffo
– sił na ciężkie dni w pracy. Pomyśl, że już niedługo urlop :)
Super, że Kubie wyszła pierwsza piątka.
Współczuję Kubusiowi zderzenia ze słupem, dobrze że skończyło się „tylko” na rozcięciu palca. Niech się szybko goi!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewuszyska :)

Wpadam tylko na chwilę, bo urwanie głowy mam w pracy. Szef do ślubu się szykuje, a ja nie dość, że kupę pracy mam swojej, to jeszcze co chwilę mi ktoś dupę zawraca :yyy:
Ja totalnie wymięta jestem, bo przez to całe zamieszanie pracowe bezsenność mi doskwiera i wiercę się do 1 w nocy mimo, że wycieńczona jestem zupełnie. Dzisiaj fitness wieczorny odwołałam i kładę się wcześniej, bo już się słaniam na nogach.

Pogoda od wczoraj paskudna, szaro, buro i leje, więc w domu siedzimy.

Za to dzisiaj rano mi Kuba oznajmił, że on Lenę Siatkę kocha (to jego koleżanka ze żłobka) :hahaha: Jak się go pytam co to znaczy, że ją kocha, to powiedział, że lubi ją przytulać i że ładna jest :) A jak zapytałam czy bardziej Lenę kocha czy mamę, to usłyszałam, że Lenkę :glass: Zaczyna się :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Cześć:)

Od soboty z dziećmi więc czas szybko mi leci.
Urodziny Maciusia udane, tort pyszny, Maciuś szczęśliwy i zadowolony, że dostał wszystkie wymarzone prezenty. Adaś i my korzystamy zwłaszcza z 1 prezentu - z piłkarzyków. Polecam taką "zabawkę" :yes:

Super, że wszystko udało się na medal :yuppi:

He he fajnie, że nie tylko Maciuś z prezentów korzysta :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór Dzewczęta!
U nas bez zmian, duśo na głowie. Na szszęście dzwoniłam do Urzędu Miasta i już jest Jula dowód, więc przynajmniej do mojej mamy polecimy bez stresu :D Z nowości 'ślubowych' okiestra zgodziła się przygotować wybraną przez Nas piosenkę na tzw. 'pierwszy taniec'. Hura :D Nie chcieliśmy powielać tego, co mają wszyscy i wybraliśmy Kasię Wilk "Do Kiedy Jestem"- Kasia Wilk - Do kiedy jestem [Official Video] - YouTube :D Podoba Wam się?

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dpcpxb1ea.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9itfxz7too.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz27v1ws8z4.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczątka.

Jejku jak dobrze, że już piątek. Jutro śpię do oporu, mam nadzieję, że M. Kubę spacyfikuje :whistle:
Wczoraj wcześniej do łóżka wlazłam, bo już koło 21.30, ale pobudka o 5 nie pozwoliła mi tych sporych zaległości nadrobić :) Muszę się wyspać, bo jutro na weselichu wpadnę pod stół przed 21...
Kuba zachwycony, że do babci idzie spać. Weselem się nie chwalimy, więc nie wie co go ominie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...